שיחת משתמש:להתראות

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
תיבת ארכיון

כיתוב תמונה

א - ב - ג

מה שלומך ידידי?[עריכה]

ראיתי שהזכרת באתרנו את הפורום חכמתו ורצונו, ידוע לך מהו ענינו, מי עומד מאחוריו וכו'? אפשר במייל . ואם כבר מדברים: א) עריכתך בערך ספירת העומר מחכימה, ותהיה מחכימה יותר לו יצויינו לה מקורות. ב) מה דעתך על אירכוב דף זה? -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 20:20, כ"ב בניסן ה'תש"ף

א. אח שלי טוען שזה חבורת תמימים מהישיבה במגדל העמק. אם כן - אני מלא הערצה. יושבים שם חבר'ה רציניים ובעלי ידע רחב. אני חשבתי שזו קבוצת בחורים אחרי קבוצה ואפילו אברכים. יש שם אחד-שתיים שכותבים בשמם המלא, אולי תכיר אותם. אין לי באמת מושג. ב. שולחן ערוך אדמו"ר הזקן במקומו, ומכתב שהתפרסם בCOL. בעזרת השם, אם לא תשיג אותי. ג. בעזרת השם, אם לא תשיג אותי. נתונה לך הרשות... להתראות - שיחה, 08:42, כ"ג בניסן, ה'תש"ף 08:42, 17 באפריל 2020 (IST)
קרייזי אבאוט משיח, א - Yes check.jpg בוצע , ב- Yes check.jpg בוצע . אגב, דעתי כבר השתבשה מרוב שהשתמשה וממילא אינני מצליח להחזיק ראש מי מבעלי הניקים מחזיק איזה ניק, וממילא גם אם רציתי לא יכולתי לעשות זאת במייל. מה דעתך לעשות עבורי רשימה פרטית (ומתחייב שלא אעבירה הלאה בשו"א) עם פירוט הניקים שהינך מכיר (ובעזרת השם אחזיר לך רשימה דומה עם פירוט הניקים שאני מכיר)? אם מישהו מהרואים הודעה זו מתנגד - אשמח שיכתוב זאת כאן כדי שהרב קרייזי יוכל לא לכתוב לי את שמו. להתראות - שיחה, 23:04, כ"ח בניסן, ה'תש"ף 23:04, 22 באפריל 2020 (IST)
א-ב. יישר כח גדול. ואגב זאת יישר כח גם על עריכותך במסכת אבות הרווייה מקורות חשובים. ג. באמת התפלאתי ששכחת, בכל אופן שלחתי לך אימייל, עיי"ש. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 11:23, כ"ט בניסן ה'תש"ף
מציע לבחור את המלחמות בערכים שנכתבו על ידי א' המיוחד וד"ל. פשוט לחכות עד שיהיה לו משהו אחר להתעסק בו ואז להחזיר את הערך לקדמותו... ואכהמ"ל. להתראות - שיחה, 14:20, כ"ט בניסן, ה'תש"ף 14:20, 23 באפריל 2020 (IST)
גם לי ידוע שזה תמימים ממגדל העמק. לא הבנתי כ"כ את ההתלהבות אבל פיין--חייל של המלך - שיחה, 20:43, ד' באייר, ה'תש"ף 20:43, 28 באפריל 2020 (IST)
התפעלתי מהתשובה המהירה הבהירה והמקיפה שקיבלתי על כמה מהשאלות. ייתכן שכל פרט בפני עצמו לא כל כך מעורר התפעלות, אבל השקלול עורר את התפעלותי. להתראות - שיחה, 21:02, ד' באייר, ה'תש"ף 21:02, 28 באפריל 2020 (IST)
ראיתי שהיה ביניכם איזה דיון אודות העריכות וכו' והזכירו את ענין העריכות המוטעות, אז רציתי להראות לכם דוגמא לחוסר בשימת לב שגרם לטעות מצחיקה, בערך ספר הזכרונות בפיסקא שעוסקת סביב תרגום הספר לאנגלית היה כתוב שר' ניסן מינדל הוא אשר תירגם את הספר לאנגלית, אך דא עקא שהעורך היקר רק ראה כנראה שיש מכתב של הרבי לר' ניסן שעוסק בתרגום הספר לאנגלית ולא טרח לפותחו, בגוף המכתב כתוב במפורש שאישתו היא זו שתירגמה את הזכרונות ולא הוא עצמו. מענין לענין שלא באותו ענין, ר' להתראות בא לי (באם מותר..) שתשלח לי גם את הרשימה דלעיל (סתם בשביל הסקרנות..). כיפת יחי - שיחה, 13:11, ט"ז באייר, ה'תש"ף

תבנית אנש[עריכה]

אם אתה מפנה ל{{אנש}}, מהראוי שתיצור אותה... -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 20:16, ד' באייר ה'תש"ף

הבעיה היא שאי אפשר להעלות תמונות. אתה צודק, במקום לחכות עד שתתוקן התקלה, אוסיף בינתיים את התבנית בלי תמונה. להתראות - שיחה, 20:41, ד' באייר, ה'תש"ף 20:41, 28 באפריל 2020 (IST)
יישר

כוח.png כוח! . ויה"ר שיתרפאו כל מחלות עם ישראל בקרוב ממש, ובכללם השבר הנ"ל. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 20:59, ד' באייר ה'תש"ף

מה ההגדרה רבני ליטא?[עריכה]

אני לתומי חשבתי שרבי ליטא הכוונה אלה הנמנים על הזרם הליטאי..--חייל של המלך - שיחה, 13:01, ז' באייר, ה'תש"ף 13:01, 1 במאי 2020 (IST) אפשר לשלוח לך תמונה של השיעור חסידות בו משתתף שתשבץ בערך?--חייל של המלך - שיחה, 13:03, ז' באייר, ה'תש"ף 13:03, 1 במאי 2020 (IST)

לכן באמת בערך של פוברסקי לא מחקתי. כבר לא ידעתי להחליט. לדעתי זו לא הגדרה מדוייקת, אבל אולי זה מה שהתכוון מי שיצר את הקטגוריה. אין עיתותי בידי כעת לטפל בזה. מצטער. תוכל להחזיר בינתיים. להתראות - שיחה, 13:28, ז' באייר, ה'תש"ף 13:28, 1 במאי 2020 (IST)
כרגע אין אפשרות לאף אחד להעלות תמונה באף ערך. תוכל לשלוח ואעלה כשזה יתאפשר (יש לי תיקייה שלימה של תמונות שמחכה לזה). להתראות - שיחה, 20:10, ח' באייר, ה'תש"ף 20:10, 2 במאי 2020 (IST)

תורת חב"ד לבני הישיבות[עריכה]

נראה לי שבמקום הכיתוב 'באתר תורת חב"ד לבני הישיבות' ניתן ליצור סמליל כבשאר האתרים ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • ז' באייר ה'תש"ף • 23:24, 1 במאי 2020 (IST)

אני אכן באמצע להתלבט בענין. לעניות דעתי בכלל כל ענין הסמלילים צריך עיון, כיון שאם בדף אחד יש קישור לארבע אתרים שונים, זה יוצר מראה מבולגן בעין. להתראות - שיחה, 19:49, ח' באייר, ה'תש"ף 19:49, 2 במאי 2020 (IST)
אתה לא מתכוון לומר שאתה מתכנן לעבור על כל ערכי חב"דפדיה כדי להוריד את הסמלילים, נכון? ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • י' באייר ה'תש"ף • 04:31, 4 במאי 2020 (IST)
אני דווקא בהחלט חשבתי בכיוון. גם בויקיפדיה בהתחלה היו סמלילים, עד שקלטו שזה סתם מעמיס על העין. אם רוצים לעשות קידום מכירות לאינפו אפשר להשאיר את הסמליל שלהם, אבל לעשות סמליל לכל אחר נשמע לי מקושקש מידי. אם יוחלט שכן, לא צריך לעבור ערך ערך, אפשר לשנות את התבנית ובאופן אוטומטי זה יושמט מכל הערכים. להתראות - שיחה, 09:10, י' באייר, ה'תש"ף 09:10, 4 במאי 2020 (IST)
אם משנים נראה לי כדאי לשנות גם את אינפו. בכל אופן באמת אפשר לשנות את התבנית שכל פעם שיש את התבנית יצא 'באתר חב"ד אינפו' ואולי אפילו לעשות כמו בויקיפדיה - עם פרמטרים של תאריך, כותב הכתבה וכו' ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • י' באייר ה'תש"ף • 23:01, 4 במאי 2020 (IST)
זה שתי נושאים שונים. בעיקרון אמור להיות מתכנת שיוצר בוקמרקלרט (או איך שאומרים את זה, אני תמיד שוכח), שיודע לשאוב את הנתונים מהאתר וליצור מהם טקסט להדבקה בחב"דפדיה. פעם זה עבד. בלי קשר, צריך לעשות דיון על נראות התבניות ברגע שאנחנו מתחילים לקשר להרבה אתרים שונים. אולי יהיה מי שיחלוק עלי. להתראות - שיחה, 00:19, י"א באייר, ה'תש"ף 00:19, 5 במאי 2020 (IST)
אני רואה שכבר יש תבניות קישור מאתרים מסויימים כאן. צריך פשוט ליצור עוד למרות שבאמת צריך דיון אם נשתמש בזה ואם כן האם רק בזה (כמו בויקיפדיה) כי זה יותר מסובך במקום פשוט לשים את הקישור ידני (אולי ממחשב לא אבל מפלאפון ודאי) ולכן אולי כדאי פשוט לשנות את התבנית. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • י"א באייר ה'תש"ף • 08:03, 5 במאי 2020 (IST)

להתראות, שלום ולהתראות![עריכה]

יישר כח גדול על ההוספה בערך של ר' דוד לייב מקלר!. מסקרן אותי לדעת, היכן מצאת את הפרטים הנוספים על תולדות חייו? כיפת יחי - שיחה, 07:36, ט"ז באייר, ה'תש"ף

הספרים - בקטלוג ספריית ליובאוויטש. הפטירה העליה והצאצאים - חיפשתי את שמו באנגלית, והגעתי לכתבונת על פטירתו בניו יורק טיימס (או עיתון אמריקאי אחר). באגב, בחלק מהמקומות נקרא גם 'לואיס', ואני לא יודע אם זה אכן (גם) היה שמו, או שאיזה אמריקאי ראה שכתוב D.L. MEKLER, ופיענח איך שבא לו. ככלל, כשאני מחפש חומר על מישהו אני מחפש אותו בתצורות הכתיב השונות (מעקלער, מקלר, מעקלר, מקלער, וכיו"ב), באנגלית, ובעברית באותיות אנגליות. וזה בלי אוצר החכמה, בקשות מידידים מבינים, ודרכים נוספות שאפשר להשיג חומר. עוד לא מצאתי אדם שרציתי לכתוב עליו ערך ולא היה עליו שום מידע. השקעתי בזה אתמול זמן לאות הוקרה והערכה על הערך המושקע החשוב והמרתק. יישר כח! להתראות שחותם מחוץ לחשבונו - 01:07, ד' בתשרי, ה'תשפ"א (22 בספט' למניינם) , ימות המשיח
א. יש"כ. ב. יתכן שהשם לואיס היה שם מודרני שהוסיף לעצמו באמריקה, ואולי גם שם ספרותי. בכ"א, בכל המכתבים של הרבי הריי"צ וכן של הרבי הוא מכונה רק דוד לייב. כיפת יחי - שיחה, 12:25, ט"ז באייר, ה'תש"ף

ועד תלמידי התמימים[עריכה]

מדוע נמחק המשפט אודות ועד תלמידי התמימים שהוא עומד תחת הנהלת הישיבה כידוע? נוהלה ע"ז שיחה בדף השיחה אויפעפענען - שיחה, 22:16, י"ז באייר, ה'תש"ף 22:16, 11 במאי 2020 (IST)

כתבתי בתקציר העריכה. לא ראיתי שיש דיון. סליחה. חשבתי שזה נכתב רק משום שכך הם כותבים בפרסומים שלהם. מה שהיה בזמני, שלא היה שום קשר בין הועד לבין הישיבה, ובודאי שאנשי הועד לא פעלו תחתיהם. כאשר כותבים שמישהו פועל 'תחת' מישהו אחר, פירושו שהוא סר למרותו ואם זה שמעליו רוצה לפטר אותו או כל הוראה אחרת - הרי שהוא צריך להישמע לו. ושוב, ככל הידוע לי אין זה המצב ביחס בין הועד לבין הישיבה, ובמיוחד שלצערי אין בדיוק מושג של 'הנהלת הישיבה' כידוע ליודעים. והוא אשר שאלתי בתקציר העריכה - מי אלו הנהלת הישיבה שהועד 'תחתיהם', ובמה זה בא לידי ביטוי? לענ"ד חוץ מפרסומת אין בזה ולא כלום. להתראות - שיחה, 22:41, י"ז באייר, ה'תש"ף 22:41, 11 במאי 2020 (IST)
עניתי שם שהיא הייתה תחת ר' דוד רסקין וכיום תחת ר' שלמה זרחי שהם הם ההנהלה. היינו שזה בכל מקרה אומר הרבה יותר מאשר מש"כ לגבי את"ה שהם תחת ההנהלה. אוכל להחזיר המשפט? אויפעפענען - שיחה, 22:57, י"ז באייר, ה'תש"ף 22:57, 11 במאי 2020 (IST)
אוי, באמת. תחזיר כרצונך או שלא תחזיר כרצון משתמשים אחרים. לדעתי ברור שצריך להשמיט משניהם. אין זו אמת לפי כל אמת מידה, אבל גם לא מפריע לי שימשיך להיות כתוב משפט כזה בעוד מקום. אם יורשה לי להתעניין האם הינך כבר אחרי קבוצה והכרת מקרוב את הנפשות הפועלות ודרכי הפעולה? לומר שהארגונים פועלים 'תחת הנהלת ישיבות תומכי תמימים' זו בדיחה, ולצערי לא מהמוצלחות שבהן. להתראות - שיחה, 23:00, י"ז באייר, ה'תש"ף 23:00, 11 במאי 2020 (IST)

ווארט[עריכה]

אני מעלה תיכף ערך על ווארט (לחיים), אשמח שתכתוב את משפט הפתיח שלו. וכן תציין את מה שלא תמיד הוא ביחד הווארט והלחיים--לוי ק - שיחה, 07:37, כ"ו באייר, ה'תש"ף 07:37, 20 במאי 2020 (IST)

Yes check.jpg בוצע להתראות - שיחה, 12:58, כ"ז באייר, ה'תש"ף 12:58, 21 במאי 2020 (IST)

תמונות[עריכה]

בתמונות האחרונות שהעלית לא הכנסת אותם לערכים באופן הרגיל מה שגרם שהתמונה תצא יותר גדולה המקובל וכו' [[קובץ:שם התמונה|שמאל|ממוזער|250px|תיאור התמונה]] תשתדל להכניס באופן הזה. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 01:25 • כ"ז באייר ה'תש"ף

אני לא מעלה באמצעות אשף העלאת הקבצים, אלא מתוך דף העריכה עצמו (באמצעות אייקון התמונה, ואז 'העלאה'). אולי כדאי לשנות את הקוד של זה שהוא יכניס לכתחילה בצורה התקינה, או להגדיר שהצורה הרגילה שהוא מכניס, ההגדרות שלה יהיו תואמות לתמונות בשאר האתר. מקווה שלמרות העייפות הובנתי. להתראות - שיחה, 01:29, כ"ז באייר, ה'תש"ף 01:29, 21 במאי 2020 (IST)
ואולי בכלל החילוק הוא רק באייפון, כי במחשב אני לא רואה הבדל. להתראות - שיחה, 01:31, כ"ז באייר, ה'תש"ף 01:31, 21 במאי 2020 (IST)
אני לא מדבר על ההעלאה אלא על צורת ההכנסה לערך, אתה מכניס כך: [[קובץ:שם התמונה|ממוזער|תיאור התמונה]] במקום כך [[קובץ:שם התמונה|שמאל|ממוזער|250px|תיאור התמונה]] ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 05:02 • כ"ז באייר ה'תש"ף
זה אוטומטי. כך הוא מעלה. תנסה ותיווכח, ואז תחזור ותקרא ותבין את כוונתי. להתראות - שיחה, 12:57, כ"ז באייר, ה'תש"ף 12:57, 21 במאי 2020 (IST)
הבנתי מה הבעיה צריך לסדר את זה שהברירת מחדל תהיה בגודל הנכון, יש אפשרות לבחור גודל ויישור, הברירת מחדל של היישור היא בסדר והברירת מחדל של הגודל כנראה קצת גדולה אז צריך לבחור ידני ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 17:51 • כ"ז באייר ה'תש"ף

הפניה מוטעית[עריכה]

מדוע חיפוש רבי נחמן מברסלב מוביל כעת לברסלב ולא לנחמן מברסלב? אין לי את הידיעה בענין. תוכל לבצע זאת?--תיכף ומיד ממש! - שיחה, 14:00, כ"ח באייר, ה'תש"ף 14:00, 22 במאי 2020 (IST)

Yes check.jpg בוצע להתראות - שיחה, 20:58, א' בסיוון, ה'תש"ף 20:58, 24 במאי 2020 (IST)

ערכים מומלצים[עריכה]

העמדתי לדיון את חב"ד סטרשלה ואדמו"ר הריי"צ, צריך 3 שיאשרו להעמיד א"ז להצבעה, אני כבר הגהתי כמיטב יכולתי את הערכים, יש מצב שאתה מצטרף??? ||| חב"דניק ~ בית חב"ד פתוח ~ 15:48, 5 ביוני 2020 (IST)

לא קראתי לעומק, הערך על סטרשלה נחמד, אך לא ממצה. גם יש בו עדיין הפניות לערכים אדומים, והוא אפילו לא מוגה כל צרכו. בהבטה בעלמא (הראשונה שהעפתי על הדף) כבר הבחנתי בטעות כתיב "מסטשלה". זאת מלבד שהוא לטעמי קצר מידי. להתראות - שיחה, 11:37, ט"ו בסיוון, ה'תש"ף 11:37, 7 ביוני 2020 (IST)

פנחס זאב וולף מרוזוב[עריכה]

ערך שיש מה לכתוב עליו זה תחליף לחשיבות? או שהערך באמצע עבודה או שלא הבנתי את החשיבות או שבאמת אין חשיבות ע"פ הכללים. תוכל להסביר? ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 16:12 • י"ז בסיוון ה'תש"ף

אחרי ההוספות האחרונות זה כבר נראה הרבה יותר טוב ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 16:43 • י"ז בסיוון ה'תש"ף
הבעתי כבר את דעתי פעמים רבות שאכן יש 2 מסלולים לדף חשיבות. כיון שלדעתי האנציקלופדיה אמורה לכלול את כל המידע החב"די, אפשרות אחת שמזכה בערך זה נושא או נשוא מרכזי וחשוב, אפילו אם המידע עליו לצערנו דל, ואפשרות שניה היא אדם או מושג שעובר רף חשיבות מאוד בסיסי, אך הערך כתוב בצורה מקיפה ומכבדת. להתראות - שיחה, 20:03, י"ז בסיוון, ה'תש"ף 20:03, 9 ביוני 2020 (IST)
צודק, רק שבהתחלה זה היה נראה שאפילו חשיבות בסיסית אין לו - מחנך מקראון הייטס.. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 23:09 • י"ז בסיוון ה'תש"ף

בערך של ישעיה גופין[עריכה]

א. מאיפה הבאת את זה שהם ברחו בבריחה הגדולה? יש לזה מקור? ב. הם היו בכלל בטשקנט, ולא בסמרקנד (או עכ"פ אחרי סמרקנד). שים לב, ציטוט מתוך האתר 'הקשר הרב דורי': "הולדת בנו (סבא) בשנת תש"ה בעיר טשקנט שבבוכרה, נולד סבי הרב שניאור זלמן גופין, משפיע ראשי בישיבת תומכי תמימים המרכזית שבכפר חב"ד. כשסבי היה בן שלוש, הפליגו הוא ומשפחתו לצרפת ומשם לארץ ישראל לכפר חב"ד. בהפלגתם מצרפת לישראל, סבי שהיה בן שלוש שיחק בכובעו כאילו היה זה צלחת מעופפת, ופתאום נפל הכובע לים. עלייתו ארצה בשנת תש"ט, בהגיעם לארץ ישראל, הם קיבלו בית למגורים בכפר חב"ד, שהיה יישוב ערבי הנקרא אז בשם 'ספריה'. כל משפחה קיבלה בית ערבי נטוש וישן, ללא חשמל, גז וטלפון. בתקופה זו היו משתמשים בעששיות נפט לתאורה, ובנפט להדלקת אש לבישול. לאחר כמה שנים, עברו למקום מגורים מסודר. התחבורה בכפר הייתה סוס ועגלה"

תעדכן אותי אם יש לך מקורות אחרים. כיפת יחי ~ בסוד שיח ~ 21:54, ו' בתמוז, ה'תש"ף (28 ביוני למניינם), ימות המשיח

לא זוכר. כנראה היה כתוב היכן-שהוא. לא היה לי ידע מוקדם עליו בשעה שכתבתי. אם יש לך מקור - תשנה. ההפלגות לצרפת והיציאה בשנים אלו ממסך הברזל - היתה על ידי יוצאי רוסיה תש"ו-תש"ז, לא ידוע לי על חסידים אחרים שיצאו באופנים אחרים והמשיכו באותה דרך. האתר הקשר הרב דורי זה בעצם כתיבה של ילדות (בחב"ד זה פועל בעיקר בבתי ספר בנו) בגילאי בת מצווה ומטה. לא בדיוק מקור מהימן להסתמך עליו באופן בלעדי, במיוחד כשזה לא סותר את מה שכתוב אלא מקסימום מוסיף פרטים... להתראות - שיחה, 06:43, י"ג בתמוז, ה'תש"ף 06:43, 5 ביולי 2020 (UTC)

אפשר עזרה?[עריכה]

תוכל בבקשה לסדר את הדף הזה שיצרתי שייראה יותר נורמלי? (צריך לטפל גם בקריאה נוספת והערות שוליים). יישר כח מראש --תיכף ומיד ממש! - שיחה, 14:14, ח' בתמוז, ה'תש"ף 14:14, 30 ביוני 2020 (UTC)

ברוך השב[עריכה]

העריכה שלך אתמול היתה מורגשת. מחכים לך שוב! ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 17:00 • ח' בתמוז ה'תש"ף

אם אפשר:[עריכה]

הסבר למילים הבאות והקשרם כאן:

"כשלמדתי בישי"ק הרב אורי מרדכי ליפש עבר על הספר מעשה מלך שיצא לאור באותה תקופה והעיר את הערותיו. כשהוא הגיע לקטע בו כתוב שהרבי לא תוחב את רצועות התפילין בגארטל, הוא הוסיף "וגם לא בשעון ולא בעניבה...". וד"ל.".

בברכה, קודש לנשיא הדור! - שיחה, 13:56, כ"ב בתמוז, ה'תש"ף.

כתב בציניות, וכוונתו שאין צורך לשלול דבר פשוט שכזה, לדעתו. להתראות - שיחה, 20:16, כ"ג בתמוז, ה'תש"ף 20:16, 15 ביולי 2020 (UTC)

מעשי ידי להתראות[עריכה]

ב"ה

נתקלתי בערך מזמור תהלים אישי, ונהנתי, בדקתי מי העורך העיקרי, וכל כך לא התפלאתי שזה מעשה ידי להתראות... ישר כח. הצלחה. א' מחב"ד - שיחה, 15:44, ו' באב, ה'תש"ף 15:44, 27 ביולי 2020 (UTC)

פתגם חסידי[עריכה]

אשמח שתכנס לדף מיוחד:קטגוריות מבוקשות ותטפל בעניין הפתגמים... | נכתב בשעה 18:57 ע"י חבר - היום, י"ח באב ה'תש"ף (תש"פ) מגיע משיח.

נותן לך את מלוא הקרדיט לטפל בזה... להתראות - שיחה, 19:06, י"ח באב, ה'תש"ף 19:06, 8 באוגוסט 2020 (UTC)
איני יודע כיצד | נכתב בשעה 19:10 ע"י חבר - היום, י"ח באב ה'תש"ף (תש"פ) מגיע משיח.
לפתוח את הקטגוריות? למחוק אותם מהדפים? | נכתב בשעה 07:44 ע"י חבר - היום, כ"א באב ה'תש"ף (תש"פ) מגיע משיח.
לפתוח ולקשר לקטגוריות אב. יישר כח. להתראות - שיחה, 10:28, כ"א באב, ה'תש"ף 10:28, 11 באוגוסט 2020 (UTC)
Yes check.jpg בוצע , רק תשתדל לעשות שם סדר יום אחד. | נכתב בשעה 10:39 ע"י חבר - היום, כ"א באב ה'תש"ף (תש"פ) מגיע משיח.
אגב, אשמח לעזרתך עם הדף משתמש:חבר/חב"דפדיה | נכתב בשעה 10:51 ע"י חבר - היום, כ"א באב ה'תש"ף (תש"פ) מגיע משיח.

שלום שלום[עריכה]

טוב לראותך בימים קשים אלו. בהצלחה רבה בהמשך פעילותך כאן ובכלל. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 18:02, כ"א באב ה'תש"ף

אשמח להבין למה כוונת כת"ר קשים? מבחינת הערכים החדשים מרמה ג' שנוצרים כאן על ימין ועל שמאל ומועתקים מקליפה ועוד? ~ חב"דניק ~ בית חב"ד פתוח ~ 18:48, כ"א באב, ה'תש"ף

בת מלך[עריכה]

איך עדיין אין על הארגון הזה ערך? הוא הרבה יותר חשוב מהפנסאים לדוגמא, תוכל קחת את זה על עצמך? | נכתב בשעה 10:37 ע"י חבר - היום, כ"ג באב ה'תש"ף (תש"פ) מגיע משיח.

לא. אני משתדל בדרך כלל לכתוב ערכים שקרובים יותר אל ליבי או אל תחומי ההתעניינות שלי, ועכ"פ שנכנסים בגדר לימוד תורה... להתראות - שיחה, 10:44, כ"ג באב, ה'תש"ף 10:44, 13 באוגוסט 2020 (UTC)

יש לך מושג?[עריכה]

תומכי תמימים מוריסטון נסגרה בתשע"ו או שעדיין קיימת? כיפת יחי ~ בסוד שיח ~ 19:38, כ"ג באב, ה'תש"ף (13 באוג' למניינם), ימות המשיח

סליחה על העתרבות אך היא הייתה קיימת לפחות עד שנת תשע"ט. (מאז אני כבר לא מעודכן)--קונטרס החלצו. - שיחה, 20:16, כ"ג באב, ה'תש"ף 20:16, 13 באוגוסט 2020 (UTC)
אני כמעט בטוח שקיימת... ~ חב"דניק ~ בית חב"ד פתוח ~ 20:38, כ"ג באב, ה'תש"ף
מה קורה איתכם? בטוח קיימת, לעולם ואעדא' מחב"ד - שיחה, 20:40, כ"ג באב, ה'תש"ף 20:40, 13 באוגוסט 2020 (UTC)
א' מחב"ד שליט"א, השאלה אם מוריסטון בלי מיילך נחשבת מוריסטון... זה כמעט כמו כפר חב"ד בלי המנוע של הפריזידר קריצה.jpg . להתראות - שיחה, 05:59, כ"ו באב, ה'תש"ף 05:59, 16 באוגוסט 2020 (UTC)

מיל[עריכה]

יש לך אולי במקרה מיל? חסיד של הרבי  •  פארבריינגען חסידי  •  חב"ד על הזמן שלנו! 19:00, 15 באוגוסט 2020 (UTC)

כתובת אימייל? בוודאי. מעדיף שלא לכתוב אותה במקום הנגיש לכולם. רוב המשתמשים כאן יודעים את זהותי, ותוכל לבקש מהם בשמחה את האימייל שלי. לדוגמא תוכל לשאול את אחד הניקים הבאים: שיע, קרייזי, חלוקת קונטרסים, כתית למאור (אם יש לך את האימייל שלהם). להתראות - שיחה, 05:57, כ"ו באב, ה'תש"ף 05:57, 16 באוגוסט 2020 (UTC)
הם נתנו לי את המיל אך זה לא נותן לי לשלוח.. אשמח אם תוכל אתה לשלוח לי אימייל למיל שלי המופיע בראש דף השיחה שלי.. בברכה עצומה, חסיד של הרבי  •  פארבריינגען חסידי  •  חב"ד על הזמן שלנו! 13:51, 16 באוגוסט 2020 (UTC)

זושא קורניצער[עריכה]

יש לך מושג ופרטים על ר' זושא קורניצער או ר' זלמן בוליער (חסידים מתקופת אדמו"ר האמצעי)? --לוי ישראל - שיחה, 14:00, כ"ו באב, ה'תש"ף 14:00, 16 באוגוסט 2020 (UTC)

אם יש לך כח וידע[עריכה]

לכתוב ערך על זיגמונד פרויד. כיפת יחי ~ בסוד שיח ~ 19:48, כ"ו באב, ה'תש"ף (16 באוג' למניינם), ימות המשיח

בעבודה מתיישנת[עריכה]

ConstructionClock.PNG
שלום, הצבת תבנית {{בעבודה}} על הערך תל ציון ולא ערכת אותו כבר זמן רב. ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת למרבה הצער לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה,

ConstructionClock.PNG
שלום, הצבת תבנית {{בעבודה}} על הערך רפאל מרדכי שניאורסון ולא ערכת אותו כבר זמן רב. ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת למרבה הצער לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, | נכתב בשעה 08:52 ע"י חבר (שיחה) - היום, כ"ז באב תש"פ מגיע משיח.

שלום וברכה[עריכה]

האם אפשר לקבל את המייל שלך?--סמליל.png חסיד ליובאוויטש · שיחה · עושים סדר בליובאוויטש 18:24, 9 בספטמבר 2020 (UTC)

לרוב המשתמשים הפעילים יש אותו. תפנה באימייל לאחד מהמשתמשים שאתה מכיר ותבקש ממנו. להתראות - שיחה, 09:39, כ"א באלול, ה'תש"ף 09:39, 10 בספטמבר 2020 (UTC)
נסיתי ולא הצלחתי, תפנה אז בבקשה למייל (הבדוי) שלי: zal770770@gmail.com--סמליל.png חסיד ליובאוויטש · שיחה · עושים סדר בליובאוויטש 09:45, 10 בספטמבר 2020 (UTC)

הקובץ מיכלא דמיהמנותא[עריכה]

הצבת אותו בערך, אך עוד לא העלת אותו. פה--יוסי מ.וקרא זה אל זה • כ"ו באלול ה'תש"ף • 15:10, 15 בספטמבר 2020 (UTC)