שיחת משתמש:להתראות

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
תיבת ארכיון

כיתוב תמונה

א - ב - ג - ד


משה צחובל[עריכה]

ConstructionClock.PNG
שלום, הצבת תבנית {{בעבודה}} על הערך משה צחובל ולא ערכת אותו כבר זמן רב. ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת למרבה הצער לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ¤ חבר (שיחה) נכתב בשעה 23:24 - היום, כ' בשבט תשפ"א מגיע משיח.

לא הצלחתי למצוא עליו חומר נוסף, עכ"פ במסגרת הזמן שעומדת לרשותי. הסרתי את התבנית. הערך מכובד וראוי גם במצבו הנוכחי. להתראות - שיחה, 07:11, כ"א בשבט, ה'תשפ"א 07:11, 3 בפברואר 2021 (UTC)

@[עריכה]

נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 19:58, כ"א בשבט, ה'תשפ"א, 3 בפבר' למניינם.

מנטר[עריכה]

להתראות שלום, שמך עלה באולם הדיונים, בהצעה שתהיה מנטר, כמשתמש ותיק ומוערך אשמח לתת לך את ההרשאה, האם אתה מעוניין / חושב שהיא תהיה לך שימושית? שיעשיחה כ"ב בשבט ה'תשפ"א 01:09, 4 בפברואר 2021 (UTC)

שיע.ק שליט"א, ממש לא. מעדיף לעשות את מה שאני אוהב, ולהוסיף תוכן, ולעניות דעתי ככלל, אנחנו עוד לא בשלב של מנטרים, ומלבד מפעיל מערכת זמין אחד שיכול למחוק בסיטונאות שטויות שנכתבו בסיטונאות ולחסום מזיקים - צריך לנקוט בשיטה של הרבי שכמות מביאה את האיכות ולדחוף את כלל המשתמשים לעסוק במהות ובתוכן ולא בחיצוניות (כללים, ניטור, ושאר ירקות). להתראות - שיחה, 07:16, כ"ב בשבט, ה'תשפ"א 07:16, 4 בפברואר 2021 (UTC)

עיתון כפר חב"ד[עריכה]

נוכחתי שכבודו שליט"א לקח פרוייקט להכניס הרבה קישורים והפניות לעיתון כפר חב"ד לגליונותיו. לעניות דעתי, מאחר ועד ביאת משיח לא עומדים להתפרסם בשום מקום גליונות העיתון, וייעלמו מעיני כל חי, לכן מסופקני אם יש טעם להרבות בהפניות למקור כזה אשר עין לא ראתה אלוקים זולתך. אם יש הכרח, כמו הפניה למקור מהנאמר כאן שמסתמך על העיתון, או אפילו בערך על אישיות שנסקרת בעיתון, וכד' - ניחא. אבל כשאין זה אלא להרחבה ותוספת, כמו כתבות על פורים בערך פורים, לדעתי מיותר בתכלית. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 20:38, ט' באדר ה'תשפ"א

הוא מוסיף את כל גליונות השבת אבל זה לא נראה לי מזיק ואדרבה, בפרט שהגליונות עד ג' תמוז ברי לי שהולכים להתפרסם ואולי זה מה שיתן את המכה גם להבאים ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 21:55 • ט' באדר ה'תשפ"א
זה עובד הפוך. התחלתי לקבל גליונות ישנים מחבר ובדרך לגניזה - מה שאני קורא ורואה שיש בו להוסיף לחב"דפדיה - אני מכניס. אם מישהו ירצה להתמקד בנושא מסויים, הוא יוכל למצוא גליון ספציפי, אולי לא באותה קלות כמו בית משיח, אבל בהחלט זה אפשרי. שנית. זה בהחלט מעשיר את הערך ונותן לו קצת יותר תוקף. ואחרון חביב, שהגליונות שאני מפנה אליהם כולם מהשנה האחרונה, וכולם זמינים ברשת האינטרנט באתר fliphtml5.com/ (לצערי עוד לא הצלחתי למצוא את הדרך איך להגיע ישירות לכל הארכיון שנמצא שם, אבל כל מחרוזת טקסט שחיפשתי מתוך עיתונים אלו, שלחה אותי לקובץ של כפר חב"ד ממנו העתקתי את המחרוזת, באתר זה, אך זהו אתר שלא יעבור אף סינון כי הוא פלטפורמה לעיתונים מכל הסוגים והמינים), ועוד והוא העיקר שהמערכת הצעירה יצאה בתהליך דיגיטציה מואץ והם עומדים לסיים לסרוק את כל הארכיון. למיטב ידיעתי הם לא הולכים לחלק את זה חינם, אבל גם אם הם ימכרו את זה כארכיון לאוצר החכמה, או לכל פלטפורמה אחרת, זה יהפוך את כל הציונים בחב"דפדיה לרלוונטיים יותר. מלבד כל הנ"ל, אם תשים לב אינני נוהג מעשה קוף בעלמא, אלא משתדל גם להכניס את התוכן המופיע בציונים כפי מיסת הזמן והפנאי, במיוחד בערכים חסרים או שיש בהם ענין מיוחד לציבור. להתראות - שיחה, 03:49, י' באדר, ה'תשפ"א 03:49, 22 בפברואר 2021 (UTC)

מפת התניא[עריכה]

ConstructionClock.PNG
שלום, הצבת תבנית {{בעבודה}} על הערך מפת התניא ולא ערכת אותו כבר זמן רב. ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת למרבה הצער לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 12:06 • י"ח באדר ה'תשפ"א

נחמד שיש מי שעוקב. זה באמת כרטיסיה פתוחה אצלי במחשב כבר יותר מחודש... יחד עם עוד כ-25 כרטיסיות בעבודה. בטח אתה שם לב שאיני מתבטל, עובד וזוכר. נגיע לזה. להתראות - שיחה, 12:19, י"ח באדר, ה'תשפ"א 12:19, 2 במרץ 2021 (UTC)
אני לא זוכר, סה"כ כתבו שם בשיחה אז בדקתי. ישר כח בכל זאת על העבודה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 14:24 • י"ח באדר ה'תשפ"א