שיחת משתמש:חבר

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ב"ה י"ח באדר ב' ה'תשע"ט יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד


ההודעה האחרונה בדף השיחה של חבר התקבלה מהמשתמש/ת קרייזי אבאוט משיח בתאריך כ"ד בחשוון ה'תשע"ח.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום חבר, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
נאלצתי לעשות לעצמי--חבר - שיחה 17:21, 7 בפברואר 2016 (UTC)
החסיד המרקד.gif

אני שלמה חיים[עריכה]

עברתי לשם חבר (770770 היה וחלף)--חבר - שיחה 17:24, 7 בפברואר 2016 (UTC)

ראשית, ברוך שובך. שנית, ממי אתה מצפה שתוך כמה דקות מרישומך יקבל את פניך, כשחצי מהנרשמים זה בכלל ספאמים. ושלישית, אינני מבין מדוע אינך יכול להשתמש באותו שם? אפשר לשחזר סיסמה. • מתעקשיםועידת ליובאוויטש 20:23, 7 בפברואר 2016 (UTC)

המשתמש הישן תוקע לי את חבדפדיה--חבר - שיחה 15:16, 14 בפברואר 2016 (UTC)

העריכות האחרונות שלך[עריכה]

ב"ה שמצאת זמן לעבור על בעיותיה של חב"דפדיה, אבל כדאי יותר שתנצל את הזמן בלתקנם.. •  מתעקשים  •  ועידת ליובאוויטש 19:29, 15 בפברואר 2016 (UTC)

אין לי איך...חבר - שיחה
ראשית כל, נהוג בדף שיחה להזיח באמצעות נקודותיים את התגובה. שנית, אז תזכור עד לפעם הבאה שתהיה ליד מחשב...  •  מתעקשים  •  ועידת ליובאוויטש 19:33, 15 בפברואר 2016 (UTC)

ברוך שובך[עריכה]

בלונים.jpg ברכות על פועלך --שיעשיחה ו' באדר ב' ה'תשע"ו 00:45, 16 במרץ 2016 (UTC)

חתימתך[עריכה]

כותבים מיר ווילן שמשמעותו היא אנחנו רוצים, ולא מיר וועלן, שמשמעותו אנחנו נהיה. לחיים ולברכה!  •  מתעקשים  •  ועידת ליובאוויטש 20:35, 31 במרץ 2016 (UTC)

החלפת הווילשאנסקי'ס[עריכה]

בתור משתמש ותיק, היה מתאים שתפעל בדרכים המקובלות והיעילות, דהיינו לערוך דיון מחודש בהתאם למידע החדש שגילית, ואז לפנות למפעיל מערכת שיעשה החלפה אוטומטית. וחבל להשקיע מאמץ וזמן בצורת ההעברה שנקטת בה. אלא אם כן המידע הוא סודי ומסווג, ואז יצטרכו לערוך דיון האם לסמוך על עדותך המסתירה את תוכנה... -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 18:32, ז' בתמוז, הקהל ה'תשע"ו (13 ביולי למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!

ביטלתי את העריכות (באופן של שחזור, מטעמי נוחיות), מקוה שלא תקח זאת כפגיעה אישית, אלא מכיון שגם אם יש להעביר את הערך, על מפעיל מערכת לעשות זאת, באופן ששומר את הסטוריית העורכים. ואכן יש לדעת מה מקור המידע והאם אין להעברה מתנגדים. --שלום בוט - שיחה 00:56, 14 ביולי 2016 (UTC)
ד.שטרן זה פשוט בגלל דפי ההפניה, ושלום, אולי סוף סוף נעשה הצבעה?--אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - הצטרפו למיזם של חב"דפדיה: א חסידישע פארבריינגען 12:10, 14 ביולי 2016 (UTC)
היכן הדיון שהתקיים בנושא? שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים ח' בתמוז ה'תשע"ו, למניינם
כאן--אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - הצטרפו למיזם של חב"דפדיה: א חסידישע פארבריינגען 14:41, 14 ביולי 2016 (UTC)
א. לא הבנתי איזו בעיה יצרו דפי ההפניה, שבגללם היית צריך להחליף?
ב. התקיים דיון שהסתיים בהבאת מקור שהרבי שליט"א כותב "ווילשאנסקי", וכך גם המשפחה. בכך נסגר הדיון ושיע.ק החליף את השמות, אך בו' אחת בתחילה, כמתאים לכללי הדקדוק הנהוגים כיום. לאחר שבוצעה ההחלפה, טענת שגילית מידע מיוחד, לפיו למרות שאין זה תואם לכללים, יש לכתוב בשני ווים. כעת, בשביל לפתוח את הדיון מחדש, עליך לגלות מהו המקור שמצאת. אחרת לא יהיה שום טעם בהצבעה. צורת ההצבעה שפתחת, איננה נכונה. אלא האפשרויות כעת הם או: "השארת המצב הקיים", או: "החלפה בשני ווים לאור מידע סודי". -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 15:32, ח' בתמוז, הקהל ה'תשע"ו (14 ביולי למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!

העלאת תמונות[עריכה]

רצוי וראוי לפני שעושים משהו לקרוא את הוראות השימוש. העלאת התמונות היא ממקורות חופשיים בלבד, וCOL לא אחד מהם. להתראות - שיחה 16:10, 19 ביולי 2016 (UTC)

העלתי מאתר לא חב"די שלקח מסיאואל--אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - הצטרפו למיזם של חב"דפדיה: א חסידישע פארבריינגען 17:29, 19 ביולי 2016 (UTC)
ניכר שלא הסכנת למלא הצעתי ולקרוא את הדף. כל תמונה שהיא לא שלך/חב"ד אינפו והאתרים הנלווים/ויקיפדיה (בציון מקור), אסור להעתיק. בכל מקרה אפילו מחב"ד אינפו מומלץ להוסיף קישור מאיפה לקחת, כדי למנוע טענות בעתיד. יש יוצאים מן הכלל בודדים ממש (לוגואים של מוסדות לדוגמא, שזה נקרא 'שימוש הוגן' כי אתה משתמש כדי לפרסם אותם עצמם, או תמונות שפגו זכויות היוצרים שלהם היות ועברו כמה עשרות שנים (לא זוכר את המספר המדוייק)). ושוב, מומלץ לקרוא. להתראות - שיחה 17:48, 19 ביולי 2016 (UTC)
בפעם הבאה כשארצה להעלות אקרא--אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - הצטרפו למיזם של חב"דפדיה: א חסידישע פארבריינגען 18:37, 19 ביולי 2016 (UTC)

תמונת הכנסת[עריכה]

בקשר לתמונה שהעלית לערך מדינת ישראל, צריך לבדוק אם אכן התמונה מתאימה לרוח חב"דפדיה. לכאורה אין הבדל בין בנין הכנסת (כסמל למדינה) לדגל המדינה (ובמיוחד שניתן לראות גם את הדגלים המונפים על הבנין..) -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 15:35, כ' בתמוז, הקהל ה'תשע"ו (26 ביולי למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!

תמונת הרב מאיר וילשאנסקי[עריכה]

אם יורשה לשאול, מה טעם לפגם מצאת בתמונה הקודמת, שהעדפת להעלות על פניה תמונה באיכות כה גרועה? -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 19:13, ג' באב, הקהל ה'תשע"ו (7 באוג' למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!

לדעתי אתה צודק ואני מקווה שחבר יקבל בהבנה את השחזור שעשיתי--חיים - בכל יום שיבוא 20:22, 7 באוגוסט 2016 (UTC)

מה הדחיפות[עריכה]

אין טעם לכתוב הודעות שוב ושוב באולם הדיונים וגם בלוח המודעות על דבר כזה שאיננו קריטי כלל. --שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים י"ב באב ה'תשע"ו, למניינם 18:23, 16 באוגוסט 2016 (UTC)

כדאי שבתור מומחה להעלאות תעלה לערך מלחמת ההתשה את תמונת אלוף פיקוד מרכז דאז רחבעם זאבי הי"ד יישר כח גדול מראש יחי המלך המשיח גוט יום טוב. (יש בויקיפדיה בערכו).דור השביעי - שיחה 12:36, 19 באוגוסט 2016 (UTC)
איני נוהג להיכנס לויקיקליפה לעיתים דחופות, הבא משם בעצמך. (אין בכך הפרת זכויות יוצרים)--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! - Mashiach.jpg ט"ו באב ה'תשע"ו 12:38, 19 באוגוסט 2016 (UTC)

הצבעה[עריכה]

Like Like.pngעל המחיקה קריצה.jpg  •  מתעקשים  •  ועידת ליובאוויטש 16:51, 21 באוגוסט 2016 (UTC)

תודה בלונים.jpg רבה! על הLike Like.png--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! - Mashiach.jpg י"ז באב ה'תשע"ו 17:26, 21 באוגוסט 2016 (UTC)

הצבת תבנית אזהרה[עריכה]

א. כמדומני שהנחת תבנית זו היא בידי מי שיכול גם לממש זאת - מפעילי מערכת. ב. לא הבנתי במה הוספת ערך על איתן פיזם מהווה השחתה ועבירה על כללי חב"דפדיה. להתראות - שיחה 15:54, 25 באוגוסט 2016 (UTC)

הוא הציב את התבנית בגלל ערך הבל שנמחק. --שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים כ"א באב ה'תשע"ו, למניינם 16:49, 25 באוגוסט 2016 (UTC)

פורטל אישים[עריכה]

בקשר לפורטל אישים, אני חושב שיותר מתאים למחוק את כל הערך הקודם ולהתחיל לבנות מחדש ע"ד פורטל:קראון הייטס וע"ד פורטל:גאולה ומשיח וכמו שתוכל לראות בהרבה פורטלים בויקיפדיה, לכן לא התייחסתי למה שהי' כתוב לפני זה והתחלתי לבנות מהתחלה--די העכסטע צייט - שיחה 19:04, 25 באוגוסט 2016 (UTC)

איני חושב כך, ראה פורטל:הקהל--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! כ"א באב ה'תשע"ו 19:06, 25 באוגוסט 2016 (UTC)
אז לא לשפר את הפורטלים ולהשאיר אותם איך שהם נראים היום כמו פורטל:תורת החסידות ופורטל:ניגוני חב"ד וכל שאר הפורטלים כאן ולהשאיר אותם כך? ב. לא הבנתי מה רציתי שאני יראה בפורטל:הקהל--די העכסטע צייט - שיחה 19:09, 25 באוגוסט 2016 (UTC)
בהחלט לשפר ולהפוך לעיצוב החדש! אך להתבסס על הישן, בנוגע להקהל, תסתכל על התבניות--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! כ"א באב ה'תשע"ו 19:12, 25 באוגוסט 2016 (UTC)
מה ענין להתבסס על הישן, זה פשוט נראה מזעזע. תראה את פורטל:קראון הייטס איזה יפה הוא, פורטל זה לא קטגוריה שנותנת לך את הקישור לכל הערכים. ובנוגע לפורטל:הקהל אם שמת לב כל הקישורים שבכל תבנית מפנים לאותו ערך!! ואין שום סיבה לשים אותם צריך לחשוב מחדש איך לסדר את הפורטל ולאו דוקא כמו שהיה פעם--די העכסטע צייט - שיחה 19:15, 25 באוגוסט 2016 (UTC)
אז במקום להצטער על כל הבעיות, אולי תשפר אותם בעצמך?--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! כ"א באב ה'תשע"ו 19:17, 25 באוגוסט 2016 (UTC)
בשמחה, סתם לא היה לי השראה לפורטל הקהל בזמן האחרון.....--די העכסטע צייט - שיחה 19:21, 25 באוגוסט 2016 (UTC)
בא נבקר קצת את הפורטל ההוא, סה"כ אין טעם לכל התבניות שם, כן ריבוי הערכים על כל איזשהו שורה או פסקה בשיחותיו של הרבי אינה מובנת וכו', לכאורה יש צורך לשנות את הפסקה שם בפורטל של התבניות לפורטל ערכים שונים וכיו"ב ולצין בתוך המסגרת רק את הערכים המלאים והשייכים שאר הערכים לשלב ולמחוק...--הנחה - שיחה 19:33, 25 באוגוסט 2016 (UTC)
מה דעתכם על פורטל:הקהל עכשיו?--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! כ"א באב ה'תשע"ו 19:54, 25 באוגוסט 2016 (UTC)
נחמד, על אף שהוא מאוד ריק וצריך להוסיף לו הרבה תוכן--81.218.251.252 20:47, 25 באוגוסט 2016 (UTC)
חסר הרבה בתוכן של הערכים, אם חשוב לך הפורטל אנא השקע בו, יש להרחיב לפחות את הערכים הבסיסיים, ולפחות את הערך הכי בסיסי מצוות הקהל על מקורו הלכותיו החקירות ההלכתיות והרעיון שמאחוריו טעמי המצווה החל מהמקרא ופרשניו תלמוד מדרשים ודברי הראשונים והאחרונים וכו' וכו' (ואולי כדאי לחפש גם בדבר ימי ישראל באופן קיום המצווה וכו')--הנחה - שיחה 06:32, 26 באוגוסט 2016 (UTC)
מצטער על ה'טונים' בהם נאמרו הדברים קריצה.jpg . אגב, ראיתי את הפורטל החדש שהתחלת לעשות וזה רעיון פשוט אדיר, אשמח לעזור. ואגב אפשר לקחת הרבה רעינות מויקיפדיה כיצד להפוך את הפורטלים ליפים ומענינים יותר. יחי.--די העכסטע צייט - שיחה 18:00, 27 באוגוסט 2016 (UTC)
יבוצע יבוצע--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! כ"ג באב ה'תשע"ו 19:16, 27 באוגוסט 2016 (UTC)

אתה חפרן[עריכה]

אתה חפרן חסר תקנה באהבה חבר שלי --הרב הגאון - שיחה 18:46, 27 באוגוסט 2016 (UTC)

נ.ב הוא נמצא כרגע בצפת תנחש מי זה--הרב הגאון - שיחה 18:46, 27 באוגוסט 2016 (UTC)
עליתי עליך, אתה יודע שגם לו יש חשבון בחב"דפדיה (בזכותי)--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! כ"ג באב ה'תשע"ו 19:08, 27 באוגוסט 2016 (UTC)

חוצפן לך יש בזכותי להזכירך!!!!!!--הרב הגאון - שיחה 19:10, 27 באוגוסט 2016 (UTC)

עוד תשמע ממני... ואזכיר על המיון--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! כ"ג באב ה'תשע"ו 19:11, 27 באוגוסט 2016 (UTC)

אגב כדאי שתקצר חתימתך הבנו שאתה שלמה חיים לשעבר--הרב הגאון - שיחה 19:13, 27 באוגוסט 2016 (UTC)

עוד תשמע ממני... ואזכיר על המיון--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! כ"ג באב ה'תשע"ו 19:11, 27 באוגוסט 2016 (UTC)

עכשיו זה הרב הגאון מדבר. דבר ראשון: לא הבנתי מה זה אזכיר על המיון, דבר שני: בדברי חבר שלי שאמר שאתה חפרן הוא לדעתי צדק בכל מילה!!!!!! ברור!!!!!!? אזכיר על הציון--הרב הגאון - שיחה 19:18, 27 באוגוסט 2016 (UTC)

ברגע שהדגשת הקישור לשיחה שלך אבד לתשומת ליבך--הרב הגאון - שיחה 19:20, 27 באוגוסט 2016 (UTC)
ממש לא... רואים שאתה לא נמצא לעיתים קרובות בפדיה... בוא נקבע פגישה בעירך ביום שלישי--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! כ"ג באב ה'תשע"ו 19:22, 27 באוגוסט 2016 (UTC)

פורטל נשיאי חב"ד[עריכה]

עיין כאן. יחי המלך.--די העכסטע צייט - שיחה 13:33, 29 באוגוסט 2016 (UTC)

תגובה?[עריכה]

כאן. תודה. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 05:00, כ"ו באב, הקהל ה'תשע"ו

מה יש לך נגד הרב נוטיק וממתי נהיית מפעיל מערכת אנא תערוך את עריכותיך המוצלחות ותן לאחרים לערוך את עריכותיהם תחזיר בבקשה את הדף למקום הראשוני (לי אין אפשרות מנייד) ומה שקלקלת תתקן דור השביעי - שיחה 14:59, 13 בספטמבר 2016 (UTC)
חוץ משזה מוזר ומזיק בפני עצמו זה גם סותר את שמך היומרני : חבר.דור השביעי - שיחה 15:02, 13 בספטמבר 2016 (UTC)
הערך בעבודה ובזכות העברתך ירד הרבה זמן לטמיון לידיעתך ולתשומת לבך (בין עריכה אחת לשניה בנושא מגדל העמק) רק שתבין שעבודה מהמכשיר נייד זה לא כמו ממחשבדור השביעי - שיחה 15:12, 13 בספטמבר 2016 (UTC)
לכבוד הרב דור השביעי שליט"א, רצוני לבהיר לך מספר דברים:

א' במכשיר נייד יש אפשרות לעבור לתצוגת מחשבים וכך יהיה לך הרבה יותר קל.

ב' אתה יכול להשתמש בהצעה שנתן לך הרב שלום שליט"א.

ג' העריכה האחרונה שלי בדף מגדל העמק הייתה לפני חודש...

ד' אין לי שום דבר נגד הרב נוטיק אך לענ"ד לבינתיים אני לא חושב שכדאי ליצור עליו ערך ואם אתה בכל זאת רוצה תעשה את זה במרחב המשתמש שלך.

בברכת הצלחה בהמשך הדרך המשותפת בחב"דפדיה ובידיעה שפנינו לשלום.

--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! י' באלול ה'תשע"ו 16:57, 13 בספטמבר 2016 (UTC)

גן ישראל אשדוד[עריכה]

אם תסתכל פה תראה שהם שינו את השם. בכל מקרה לא כתוב באף מקום שזה תחתם ואם תשאל את מי שעוסק בזה תגלה שהם לא קשורים. בפעם הבאה תבדוק לפני שאתה קובע... --95.86.112.49 20:07, 19 בספטמבר 2016 (UTC)

כתיבה וחתימה טובה[עריכה]

לידידי הטוב חבר שיהיה לך שנה טובה ומתוקה (פה עיה"ק צפת)--חיים - בכל יום שיבוא 14:19, 2 באוקטובר 2016 (UTC)

כתיבה וחתימה טובה לשנה טובה ומתוקה אני אוהב כל יהודי - יחי המלך המשיח כ"ט באלול ה'תשע"ו שנת הקהל 14:31, 2 באוקטובר 2016 (UTC)
אני בטוח שתהנה מזה--כתיבה וחתימה טובה לשנה טובה ומתוקה אני אוהב כל יהודי - יחי המלך המשיח כ"ט באלול ה'תשע"ו שנת הקהל 14:36, 2 באוקטובר 2016 (UTC)

למה אין אפשרות לשלוח לך אימייל?• כתית למאורבית הבד 00:01, 23 באוקטובר 2016 (UTC)

מה את צריך?--פתקא טבא, אני אוהב כל יהודי - יחי המלך המשיח כ"א בתשרי ה'תשע"ז 00:23, 23 באוקטובר 2016 (UTC)
עניינים בקבלה שאין מגלין אלא לצנועין.. באופן של פה אל פה אדבר בו.. • כתית למאורבית הבד 03:16, 23 באוקטובר 2016 (UTC)

תן לנו עוד מידע[עריכה]

מהו מיזם החברותות - חבדפדיה - ונוכל לתמוך בו, כרגע זה קצת קשה כי לא ידוע מה זה. ינון גלעדי - שיחה 11:02, 11 בנובמבר 2016 (UTC)


עשר[עריכה]

ראה כאן. הקהל - שיחה 17:47, 11 בינואר 2017 (UTC)

10[עריכה]

מה הקטע שלך להשאיר הודעה ענקית בדפי שיחות חצי שנה לפני שמלאו 10 שנים לחב"דפדיה? --שלום - עליכם י"ג בטבת ה'תשע"ז, למניינם 18:00, 11 בינואר 2017 (UTC)

תבנית תאריך[עריכה]

יש"כ על הוספת 'תבנית:ט"ו באדר'. נא שים לב שביצירת תבנית כזו, יש להעתיק אליה פתיח כגון זה, ולשנות את הפרמטרים הנדרשים, כמודגם כאן. יש"כ. --שיעשיחה ט"ו באדר ה'תשע"ז 23:59, 13 במרץ 2017 (UTC)

רציתי לומר לך תודה רבה על היחלצותך למלא את החסר בתבנית:י"ח בתמוז.
רציתי גם להפנות את תשומת ליבך לשינויים שלי, להתאים את התבנית למקובל בפרוייקט: 1) סדר לפי שנים. 2) הפרדה בין אירועים כלליים לאירועים חב"דיים. 3) הוספת "בי"ח בתמוז" לפני כל אירוע.
יישר כח! -- בברכת "יהפכו ימים אלו לששון ולשמחה", • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 21:46, י"ח בתמוז ה'תשע"ז

מה דעתך להמשיך את הפרוייקט? עניין נחוץ ביותר....--שיעשיחה ד' בתשרי ה'תשע"ח 14:13, 24 בספטמבר 2017 (UTC)

אני לא מוצלח בזה....--חבר - שיחה - בואו נתוועד! היום, ד' בתשרי ה'תשע"ח מגיע משיח. שנת חיים.png
שיע.ק יצרתי עד ט' בהמשך אמשיך--חבר - שיחה - בואו נתוועד! היום, ד' בתשרי ה'תשע"ח מגיע משיח. שנת חיים.png
יישר כח על ההוספות. רציתי להפנות את תשומת ליבך לשינויים שעשיתי בתבניות התאריכים י"א בתשרי, י"ב בתשרי, י"ג בתשרי - על מנת שתשים לב לפעול ברוח זו להבא. ושוב תודה רבה על ההתמסרות. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 04:39, י"א בתשרי ה'תשע"ח

יישר כח[עריכה]

על פעילותך בנושא התמונות בעמוד הראשי. המשך כך, בהצלחה • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 05:36, כ"ד בחשוון ה'תשע"ח