שיחת משתמש:ידע חסידי

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

🏃‍♂️לחצו עלי ורוצו לסוף הדף!🏃‍♂️


=תבנית:בדף זה מקפידים על הרגש חסידי


תיבת ארכיון

כיתוב תמונה

1. כ"ד חשוון - טבת תשפ"א, 2. טבת - תמוז תשפ"אמיזמים חדשים[עריכה]

נא לא לפתוח דפי מיזמים חדשים קודם שהתייעצת עם משתמשים נוספים - האם המיזם מתאים, וכיצד לבצע אותו. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 15:52, ג' בתמוז ה'תשפ"א

לעניות דעתי, כמו שזה במרחב הראשי, גם הנ"ל אמור להיות במרחב הראשי.

נ. ב.

מכיוון שאכן אני מעדיף שלא לקטלג אותו כמיזם, שמתי אותו תחת הכותרת חב"דפדיה:,,,. וכן הנ"ל על ערך זה. אשר על הנ"ל אני מבקש להחזיר בבקשה למרחב הראשי. בהצלחה!

--ליובא - אני אוהב אותך! (- ידע חסידי) - שיחה, 17:17, ד' בתמוז, ה'תשפ"א 17:17, 14 ביוני 2021 (UTC)

לא מקובל כלל לפתוח מיזמים בלי להתייעץ קודם, אבל הרבה יותר לא מקובל לחזור על עריכה אחרי שראית התנגדות אליה, ועוד כשנכתב לך במפורש בדף השיחה שלא לנהוג כך. הדבר מטריד ביותר, ואם ח"ו יחזור על עצמו, אאלץ לחסום את הדפים הנ"ל לעריכה לחלוטין (שלא לומר לחסום אותך ח"ו). מקוה שתבין ותימנע מכך. נ.ב. להערתך בנוגע לחב"דפדיה:הומור - איני מכיר את הדף, אבל אם אכן נפתח ללא דיון מקדים, טענתך צודקת. אתה מוזמן לברר ובמקרה הצורך להניח עליו תבנית {{להעביר לאישי}} ויטופל בל"נ בע"ה. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 20:32, י"ב בתמוז ה'תשפ"א
אוקי, רק ששוב אני לא מבין, הערך נ\הזה הוא בעצם דף, תחת כותרת חב"דפדיה: --ליובא - אני אוהב אותך! (- ידע חסידי) - שיחה, 15:56, י"ג בתמוז, ה'תשפ"א 15:56, 23 ביוני 2021 (UTC)
על איזה ערך כוונתך שאתה לא מבין? הומור או הדפים שלך? -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 16:53, י"ג בתמוז ה'תשפ"א
משתמש:ידע חסידי/משתמשים ליובא --ליובא - אני אוהב אותך! (- ידע חסידי) - שיחה, 16:24, כ' בתמוז, ה'תשפ"א 16:24, 30 ביוני 2021 (UTC)