חב"דפדיה:לוח מודעות

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ברוכים הבאים ללוח המודעות של חב"דפדיה.

לוח המודעות משמש לריכוז פרוייקטים שלהשלמתם דרושים מתנדבים


תיבת ארכיון

כיתוב תמונה

רשימת ארכיונים


כניסה לערך דרך סימניה[עריכה]

[javascript:(location.href="http://chabadpedia.co.il/index.php/" + prompt("%D7%94%D7%A7%D7%A9 %D7%90%D7%AA%20%D7%A9%D7%9D%20%D7%94%D7%93%D7%A3%20%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90."))|מעבר לדף בחב"דפדיה] באמצעות תכונה זו ניתן לעבור לדף ישירות. ההתקנה כמו בבוקמרקלט--מתכנת - שיחה - לפניות בענינים טכניים: דף הפניות אלי 14:14, 25 בינואר 2017 (UTC)

סדר בקטגוריות[עריכה]

אני רוצה לנסות לעשות קצת סדר בקטגוריות. מכיוון שלא כולם עוקבים אחרי כל דפי השיחה בכל הקטגוריות, אני ירכז פה קישורים לכל הדיונים שיתקיימו בנושא.

כולם מוזמנים להעיר ולהאיר, להתנגד ולהסכים ובעיקר להגיב. אחרי שבוע שלא יהיה התנגדות אני יתחיל לישם. בברכת הגאולה השלמה -- חלוקת דולרים מאחדת את העם * פינת החי * 15:28, כ"ט בטבת, ה'תשע"ז (27 בינו' למניינם), ימות המשיח

דיונים נוספים. בברכת הגאולה השלמה -- חלוקת דולרים מאחדת את העם * פינת החי * 01:50, ב' בשבט, ה'תשע"ז (29 בינו' למניינם), ימות המשיח
בשביל הנוחות נוצר הדף משתמש:מחלק דולרים/פרויקט סדר בקטגוריות. מעכשיו אני ימשיך לעדכן שם. בברכת הגאולה השלמה -- חלוקת דולרים מאחדת את העם * פינת החי * 14:56, י"ד בשבט, ה'תשע"ז (10 בפבר' למניינם), ימות המשיח

שם הערך פסק דין[עריכה]

מה עדיף לדעתכם פסק הדין שהרבי הוא מלך המשיח כמו השם כרגע, או פסק הדין שהרבי מלך המשיח כמו שהפתיח בערך כרגע, לתגובתכם בשיחה:פסק הדין שהרבי הוא מלך המשיח#שם הערך אודה. --שיעשיחה ב' בשבט ה'תשע"ז 20:09, 29 בינואר 2017 (UTC)

תבנית:וידאו מוטמע[עריכה]

תבנית להצגת וידאו/אודיו מוטמע בדף(ניתן גם מאתר אחר ללא העלאה לחב"דפדיה).--מתכנת - שיחה - לפניות בענינים טכניים: דף הפניות אלי 12:58, 16 בפברואר 2017 (UTC)

דרושים[עריכה]

דרושים 5 משתמשים בעלי ידיעה בהיסטוריה חסידית לכתוב כל אחד 2 קטעי הידעת לעמוד הראשי חבר - שיחה - בואו נתוועד! משיח בא בתאריך: כ"ד בשבט ה'תשע"ז

תבנית:תוכן נטען[עריכה]

התבנית עובדת.--מתכנת - שיחה - לפניות בענינים טכניים: דף הפניות אלי 13:17, 24 בפברואר 2017 (UTC)

יש"כ על המאמץ. נראה שזה עדיין לא עובד. בדקתי גם בדף התבנית עצמה, וגם בפורטלים דוגמת פורטל:קראון הייטס --שיעשיחה כ"ט בשבט ה'תשע"ז 22:52, 25 בפברואר 2017 (UTC)
היא דווקא כן עובדת ראה כאן, יישר כח!!!--הנחה - שיחה 09:36, 26 בפברואר 2017 (UTC)
אכן עובד מצוין. כנראה לקח זמן עד שהתעדכן במערכת, כי בדקתי בהרבה מקומות ולא עבדה. men זה פשוט תענוג שיש לנו סוף סוף מישהו שגם מבין בעניינים האלו וגם מתנדב ומשקיע ולא מפסיק לקדם אותנו. תבורך. --שיעשיחה א' באדר ה'תשע"ז 16:19, 27 בפברואר 2017 (UTC)
תודה רבה רבה למתכנת היקר! אין ספק שזה יקדם רבות את חב"דפדיה, ומכאן ואילך יהיה אפשר לגוון ולרענן את הפורטלים באופן אחר לגמרי.
רק אפנה את תשומת לבך ל: 1. כפי ששיע אמר התבנית לא עובדת בפורטל:קראון הייטס (ברשימת הרחובות היא עובדת, אבל יש תקלה ששם הרחוב כפול; וברשימת הרבנים אינה עובדת בכלל). 2. וכן, האם בזכות זה יהיה אפשר להפעיל גם את תבנית:לשוניות ותבנית:לשוניות2? • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 04:43, ח' באדר ה'תשע"ז

חב"דפדיה:דיונים טכניים[עריכה]

דף חדש שמיועד לדיונים על עניינים טכניים.--מתכנת - שיחה - לפניות בענינים טכניים: דף הפניות אלי 16:39, 27 בפברואר 2017 (UTC)

כללים לאנונימים[עריכה]

כללים לאנונימים ממשפחה מאוד מסויימת, כדי שלא יבואו ויתלוננו למה משחזרים את עריכותיהם:

  1. הכלל "אין לשנות כלל לפני דיון בדף השיחה" תקף גם (ואולי בעיקר) אליכם.
  2. אם כתבתם משהו בדף השיחה אין הפירוש שהתקיים דיון בנושא, וממילא אין לשנות (ומכ"ש אין לכתוב בתקציר עריכה "ראה דיון בדף השיחה)
  3. העובדה שמישהו קשור אליכם משפחתית לא הופך אותו למשפיע מרכזי בחב"ד. גם אם מישהו מסויים הוא המשפיע שלכם תזכרו שיש עוד אנשים בעולם.
  4. בכלל יותר משתלם לשבת בהתוועדות חסידית מאשר לבזבז את זמנכם היקר ביותר - בהילקח בחשבון שאתם הינכם המשפחה המרכזית בחב"ד - במלחמות עריכה בחב"דפדיה..
  5. עצה טובה קמ"ל - אף אחד לא יתייחס לטענותיכם ברצינות כל זמן שאתם כותבים באנונימי (אפילו אם תשתמשו בלשונות מפוצצים כגון "תמהני שאני צריך ללמד אותכם את הכללים כאן" וכדומה). באם הינכם חוששים להיחסם - פשוט אל תשתמשו בבובות קש.

בתקווה להבנה. שף ויתיבקאנפרענץ רום 14:53, 2 במרץ 2017 (UTC)

דעתכם חשובה[עריכה]

דעתכם חשובה בכל הדיונים כאן אבל במיוחד בשיחת קטגוריה:עיירות חסידיות#צריך את הקטגוריה?. בברכת הגאולה השלמה -- חלוקת דולרים מאחדת את העם * פינת החי * 02:00, ה' באדר, ה'תשע"ז (3 במרץ למניינם), ימות המשיח