שיחת משתמש:שמואל חיים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של שמואל חיים התקבלה מהמשתמש/ת חלוקת קונטרסים בתאריך ד' בשבט ה'תש"ף.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום שמואל חיים, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

חסידות חב"ד[עריכה]

יש"כ על הרחבת הערך! אך שים לב, ערך זה הוא מאוד יסודי בחב"דפדיה - ולכן אנחנו צריכים לראות איך משפרים את הערך בצורה הכי טובה שאפשר. ע"כ תתמצת לכמה משפטים קצרים את מה שרצית להכניס לתוך הערך ותכניס לפניו ערך מורחב כמו שנמצא בהמשך הערך ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 19:09, 15 בדצמבר 2019 (UTC)

פורטל: חב"ד[עריכה]

בעקבות כך ששינתי את שמו של אחד הפורטלים הכול נמחק, אבקש עזרה בשביל לתקן מחדש הכול בברכה שמואל חיים הפורטל הוא פורטל: חב"ד.

הוא לא נמחק הוא חזר למרחב האישי מאחר והוא עדין לא מוכן ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 04:34, 18 בדצמבר 2019 (UTC)

קטגוריות[עריכה]

אני לא חושב שלכל חמישה ערכים צריך לפתוח קטגוריית משפחה... ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 13:23, 24 בדצמבר 2019 (UTC)

חסימה[עריכה]

מי יכול לפתוח את החסימה שיש לי משום מה (ולמה)?

אינך חסום, אך אולי כתובת האיי פי שלך חסומה. איש חסיד אחד - שיחה, 14:48, כ"ו בכסלו, ה'תש"ף 14:48, 24 בדצמבר 2019 (UTC)

העלאת תמונות[עריכה]

סליחה איך בדיוק אפשר לקבל השראה להעלאת תמונות 13:43, 8 בינואר 2020 (UTC)~

אמור להיות הרשאה אוטומטית אחרי כמות עריכות. תסתכל בשולי העמוד תחת הכותרת כלים. באם אתה מעוניין להוסיף תמונות ואין לך עדין גישה תוכל לבקש בחב"דפדיה:בקשות ממפעיליםחלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 14:24, 8 בינואר 2020 (UTC)

תודה רבה--יחי המלך 14:25, 8 בינואר 2020 (UTC)

סלוצק[עריכה]

את הפסקה שכתובה בערך אדם בעל שם הכנסת במלואה לערכים סלוצק וברוך מויאזין, אפשר להכניס אותה בקצרה אבל איך שזה נראה עכשיו זה יותר מחצי מהערך. ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 19:41, 16 בינואר 2020 (UTC)

שלא תבין לא נכון, בשלושתם צריכה להיות הפסקה אבל בכל ערך מהכיוון שלו - אצל ר' ברוך לא ממש נוגע כל הפרטים של ר' אדם ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 19:46, 16 בינואר 2020 (UTC)

תמונה שני' של אדמו"ר הרש"ב נ"ע[עריכה]

איפה אפשר לראות את התמונה החדשה הזאת? פיצישיחה • כ"ו בטבת ה'תש"ף •

כתבתי בהערה לפיסקה, קישור איפה נמצאת התמונה--יחי המלך 14:26, 23 בינואר 2020 (UTC)

יישר כח, ראיתי. פיצישיחה • כ"ו בטבת ה'תש"ף •

פורטלים[עריכה]

חבל להתחיל עבודה על 2 פורטלים בו זמנית, כדאי שתשקיע קודם בפורטל:כפר חב"ד כך שפורטל אחד יצא מוצלח. את הפורטלים שאתה פותח תעשה במרחב האישי וכשהם יהיה מוכנים תוציא אותם למרחב הראשי, כך אחד שמחפש את זה לא ימצא ערך שבאמצע בניה ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 01:51, 29 בינואר 2020 (UTC)

עזרה[עריכה]

אם אתה צריך עזרה בערכים שנמצאים במרחב האישי שלך תשים תבנית:בעבודה מתמשכתחלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 21:28, 30 בינואר 2020 (UTC)