שיחת משתמש:ווילדקייט

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של ווילדקייט התקבלה מהמשתמש/ת חלוקה בוט בתאריך כ"ב בחשוון ה'תשפ"א.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום ווילדקייט, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

שלום וברוכים הבאים לחב"דפדיה! מומלץ להיכנס לפרויקט החממה, בחממה תוכל לבחור לך חונך שילווה אותך בצעדים הראשונים שלך בחב"דפדיה, וכן תוכל לכתוב שם את שאלותיך בשו"ת. בהצלחה!

בברכה, ברוך הבא ובהצלחה רבה --דוד קורצוג - שיחה, 10:43, כ"ג בתשרי, ה'תשפ"א 10:43, 11 באוקטובר 2020 (UTC)

אני רואה שאתה עורך לא רע בחב"דפדיה, תוכל להביא לי את המייל שלך? --שמואל חיים 4.pngשיחה 18:13, 12 באוקטובר 2020 (UTC)
זה המחמאות אצלכם? לא רעקריצה.jpg ומכיוון שברצינות עסקינן, אבקש לא להזדהות לעת-עתה. אולי בהמשך אני יעשה חשבון מייל עם שם בדוי. עמך הסליחה. ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ לכתחילה באופן המתקבל 18:30, 12 באוקטובר 2020 (UTC)
א שתיקעל בעל גאייווה...קריצה.jpg | חסיד ליובאוויטש | שיחה 18:32, 12 באוקטובר 2020 (UTC)
עדיף א שתיקעל מס'נגד או א שתיקעל בעל גאייוה?! ואם כבר מדברים יש לי ע"ז פלפול. תרצה לסבול ולשמוע אותו או ש'תוותר על התענוג'?קריצה.jpg ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ לכתחילה באופן המתקבל 18:41, 12 באוקטובר 2020 (UTC)
לא אוכל מלהתעלם אך שטיק כותבים בט'. --קונטרס החלצו. - שיחה, 18:47, כ"ד בתשרי, ה'תשפ"א 18:47, 12 באוקטובר 2020 (UTC)
איזה פאדיחה... כנראה התרגומון של הגוגל לא עבד קריצה.jpg ... נקווה שבפעם הבאה הוא יפרש נכון. באם ב"רצינות" עסקינן, הוא אשם בכך! ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ לכתחילה באופן המתקבל 07:23, 13 באוקטובר 2020 (UTC)
לא הבנתי את מהות ה'פאדיחה'. ישנם כאלו שכותבים 'א שתיקעל', 'א שטיקעל' וכדו'. זה עניין לשון וראה בקובץ של תרגום מילות ביידיש של לקוטי שיחות. אגב, בגוגל תרגום הפירוש בכלל 'א שטיק גאווה'... נכתב ע"י חסיד ליובאוויטש ששכח לחתום את שמו.
בדיוק מהסיבה הזאת עשיתי את התבנית הזו... מכיוון ההבדלים בין 'פוילשע אידיש', 'הונגרישע אידיש', 'ירושלמער אידיש', וכו' וכו' ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ לכתחילה באופן המתקבל 10:45, 13 באוקטובר 2020 (UTC)

לא מוכן[עריכה]

מצטער לאכזב, אך הערכים על סוגי השנים בפירוש לא מוכנים, בנוסף לכך, כדי להעביר דפים למרחב הראשי כדאי לבקש ממשהו שיש לו הרשאת משתמש ותיק מאשר להעביר בעצמך. אשמח שתחזיר את הדפים למרחב המשתמש | חבר (שיחה) נכתב בשעה 10:12 - היום, כ"ה בתשרי תשפ"א מגיע משיח.

אם זה לא מוכן - אחזיר. ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ לכתחילה באופן המתקבל 10:16, 13 באוקטובר 2020 (UTC)
תזכור מה אתה עצמך כתבת בדף שיחה זה שיחת_משתמש:חסיד_חי זה יסדר לך הכל --דוד קורצוג - שיחה, 13:58, כ"ה בתשרי, ה'תשפ"א 13:58, 13 באוקטובר 2020 (UTC)
לא כתבתי בדף שיחה הזה כלום... ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ חדר ישיבות 13:59, 13 באוקטובר 2020 (UTC)
סליחה טעות בקישור שיחת_משתמש:חסיד_חי/שנת_בחג --דוד קורצוג - שיחה, 14:01, כ"ה בתשרי, ה'תשפ"א 14:01, 13 באוקטובר 2020 (UTC)
אם כל הכבוד, מדברים על חבר, לא עליי. והוא בעצמו אמר שאין בכך בעייה! מלבד זאת אני יכול להביא לך עשרות ערכים מועתקים אפילו ללא עריכה מינימלית-לעומת הערכים האלו כן עברו! --ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ חדר ישיבות 14:05, 13 באוקטובר 2020 (UTC)
רק אזכיר שאין קשר בין ערכים קיימים מועתקים לערכים חדשים מועתקים ולא תמיד ערכים חדשים שנראים יותר טוב מתקבלים כמו ערכים ישנים במצב יותר גרוע. כבר נכתב על זה רבות וידועות הסיבות לכך. בהצלחה. ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 18:17 • כ"ה בתשרי ה'תשפ"א
וזה שורש הבעייה! ולכן אני פועל כך! ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ חדר ישיבות 18:18, 13 באוקטובר 2020 (UTC)
זה לא בעיה, זה מצוין שמנסים להעלות את האתר רמה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 18:35 • כ"ה בתשרי ה'תשפ"א
שמת לב למה שכתבת? אתה כתבת על ההבדל בין ערכים ישנים לחדשים. מה הקשר ללהעלות את האתר רמה? ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ חדר ישיבות 18:37, 13 באוקטובר 2020 (UTC)
אתה לא היית פה בזמן הדיונים, אפנה אותך לאחד מהם. בהצלחה. ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 18:42 • כ"ה בתשרי ה'תשפ"א
לכל המעירים א. אשמח אם תצביעו על נקודות שלא מתאימות בערכים ואשמח לתקן אותם.

ב. השיטה של הרבי ידועה שכמה פעמים ענה להוציא ואח"כ לתקן (כמו בהוצאת מראה המקומות לרמב"ם ולתניא).

ג. בהמשך מקוה להוסיף את התייחסויות הרבי לסימני השנים.

בתקוה להבנה--חסיד חי - שיחה, 19:51, כ"ה בתשרי, ה'תשפ"א 19:51, 13 באוקטובר 2020 (UTC)

חסיד חי שבוע וחודש טוב, לגבי מה שכתבת 'ב'. היו פעמים שלהפך הרבי הורה לגנוז את כל מה שהודפס, או להדביק מדבקות תיקון וכיו"ב לפני שמוצאים. ועוד והוא העיקר שהמציאות הוכיחה שרבים הוציאו ולא תיקנו אח"כ, כלומר האתר מלא בערכים שנוצרו ונותרו מיום יצירתם במצב לא תקין ולא ראוי שפוגע ברמת האנציקלופדיה. --שיעשיחה כ"ט בתשרי ה'תשפ"א 22:18, 17 באוקטובר 2020 (UTC)

תבניות טולטיפ[עריכה]

נא לא ליבא תבניות כאלו לא מתאימות. במיוחד לא כאלו שכבר נמחקו בעבר ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 18:40 • כ"ה בתשרי ה'תשפ"א

לא ידעתי. ייש"כ על ההערה. להבא לא אעשה זאת. ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ חדר ישיבות 18:40, 13 באוקטובר 2020 (UTC)
זה אמור להיות רשום לך כשאתה יוצר את הערך ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 18:44 • כ"ה בתשרי ה'תשפ"א
נכון, אך לא הבנתי שאסור לעשות א"ז. אולי זה היה בגלל התאריכים הלא מתאימים ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ חדר ישיבות 18:45, 13 באוקטובר 2020 (UTC)

העתקות[עריכה]

אשמח שתקרא את דף זה בעיון. בהצלחה! ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 18:23 • כ"ו בתשרי ה'תשפ"א

קראתי והחכמתי. ייש"כ על ההערה. אדע לבאות ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ חדר ישיבות ~ 10:06, כ"ז בתשרי, ה'תשפ"א 10:06, 15 באוקטובר 2020 (UTC)

ניגון שמחה מרוסטוב (הבה נגילה)[עריכה]

לא הבנתי את העניין של ההעתקה וההפצה. דף זה היה במרחב האישי שלי בכוונה תחילה. דיון על זה תוכל למצא באחד מהארכיונים של אולם הדיונים. --קונטרס החלצו. - שיחה, 14:31, כ"ז בתשרי, ה'תשפ"א 14:31, 15 באוקטובר 2020 (UTC)

אני לא ראיתי ולא הבנתי מדוע. בכ"א התכוונתי שזה יהיה ערך שלך ולא שלי. אולי מכיוון שלא היה לך כוח לעבוד עליו אשמח שתביא לי קישור לזה. בברכה, ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ חדר ישיבות ~ 14:33, כ"ז בתשרי, ה'תשפ"א 14:33, 15 באוקטובר 2020 (UTC)
כאן יחסית באמצע. פסקה המתחלת "מה דעתכם". --קונטרס החלצו. - שיחה, 14:40, כ"ז בתשרי, ה'תשפ"א 14:40, 15 באוקטובר 2020 (UTC)
הסתכלתי, אך אף אחד לא כתב שאסור לשים א"ז?! אם כבודו לא רוצה אני ימחק א"ז. ווילדקייט ~ מוכנים למרתון? היכון, הכן וצא! ~ חדר ישיבות ~ 14:43, כ"ז בתשרי, ה'תשפ"א 14:43, 15 באוקטובר 2020 (UTC)

נגיעה[עריכה]

אפשר להבין למה שינית את התבנית בלי רשותי? --שמואל חיים 4.pngשיחה 19:47, 17 באוקטובר 2020 (UTC)

א. הסברתי זאת בתקציר עריכה. ב. ממילא הולכים למחוק את התבנית. בברכה, ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 19:48, כ"ט בתשרי, ה'תשפ"א
גם אם הולכים למחוק זה לא סיבה לגעת בלי רשות! וחוץ מזה יש שבוע להבהיר לזה חשיבות --שמואל חיים 4.pngשיחה 19:50, 17 באוקטובר 2020 (UTC)
לא ידעתי. בסדר גמור, להבא לא עשה זאת. אגב, תוכל לעזור לי? כל פעם שאני כותב תבנית חדשה הוא כותב שיש לי באג בתוכנה. אתה יודע למה? בברכה, ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 19:52, כ"ט בתשרי, ה'תשפ"א
הסתדרתי. בברכה, ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 20:02, כ"ט בתשרי, ה'תשפ"א
האמת גם לי זה קרה כמה פעמים מה שאני עושה הוא, אני כותב את התבנית בדף שיחתי לוחץ על הקישור האדום וככה יוצר את התבנית --שמואל חיים 4.pngשיחה 20:04, 17 באוקטובר 2020 (UTC)
ייש"כ על הרעיון. בברכה, ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 20:06, כ"ט בתשרי, ה'תשפ"א

קישורים[עריכה]

אם אתה מוסיף קישור לערך שלא נמצא ברשימה הלבנה, תבקש לפתוח אותו בבקשות ממפעילים, במיוחד אם המדובר הוא הערך מומלץ.. ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 13:30 • ל' בתשרי ה'תשפ"א

צודק, אבל שים שהקישור שבור (כנראה קורצוג לא שם את הקישור טוב), לכן הוא לא כמו שצריך להיות קישור (אם תסתכל בעריכה, תוכל לראות שזה באמת [ככה] ולא ללא קישור. אם תוכל למחוק אותו. (ותוכל לראות מה כתבתי פה. בברכה, ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 13:36, ל' בתשרי, ה'תשפ"א
Yes check.jpg בוצע . בברכה, ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 13:42, ל' בתשרי, ה'תשפ"א

לגבי דף המשתמש שלך[עריכה]

"אהוב את הביקורת". ציור: יחיאל אופנר

ראיתי שכתבת פסקה בדף משמתמש שלך "ערכים שערכתי והרחבתי משמעותית", עיינתי קצת בערכים וגילתי שכל מה שעשית זה תיקון שגיאות כתיב הוספת כמה מילים וזהו. העירו לכך לכמה משתמשים כבר.

לא באתי לאסור עליך, אולם הבעייה היא שיש כמה וכמה משתמשים בחב"פדיה כגון להתראות, חסיד, חיים נהר ושלום כל אחד מהם עשה מאות ערכים❗ , אולם המשותף הוא שאף אחד מהם לא כתב מילה על הערכים שהוא עשה, אולם כאשר מגיעים לדף שלך רואים רשימה ארוכה של ערכים שהרחבת משמעותית וזה יכול ליצור מחשבה שאתה זה שהקמת ופתחת את האתר לעמות המשתמשים האחרים שבאמת עושים את זה.

אני לא אומר שלא תכתוב בכלל על הערכים שעשית, אולם לכתוב ערכים ששיפרת משמעותית ובפועל הוספת רק כמה מילים זה כבר בגדר בדיחה.

--שמואל חיים 4.pngשיחה 17:00, 18 באוקטובר 2020 (UTC)

Yes check.jpg בוצע בנוגע למה נכון. בברכה, ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 17:06, ל' בתשרי, ה'תשפ"א
יש עדיין כמה ערכים דלא בדיוק שיפרת אותם משמעותית, אני לא הולך להכריח אותך ואתה יכול לעשות מה שאתה רוצה אולם בשביל להבין מה זה לשפר משמעותית, הכוונה היא להפוך את הערך איך שהוא ככה לאיך שהוא היום (כמו שעשה הנחה) --שמואל חיים 4.pngשיחה 17:12, 18 באוקטובר 2020 (UTC)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── אין שום בעייה, אני מוכן לעבור איתך ערך ערך. ב"ניגון ר'", עשיתי את הפסקא "כי רגע באפו". ב"עושר", עשיתי את הפסקא "אצל רבותינו נשיאנו". אצל ה"צמח צדק" עשיתי את הפסקא על העגונות. אצל "רבי שלום שכנא מפרוביטש", אני איחדתי ושפצתי. אצל "ניגון שמחה רוסטוב", בזכותי הוא יצא. רוצה עוד דוגמאות? ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 17:16, ל' בתשרי, ה'תשפ"א

הערה[עריכה]

ראיתי ששינת כמה שגיאות בערך בצל שעשיתי וייש"כ ע"כ. רציתי להעיר ששינת ממה שהיה כתוב ל'מנהג חב"ד לאכול בצל', ואין זה נכון כלל. ישנם קהילות רבות שנוהגים כך. בהצלחה רבה--מנדי קרומבישיחהלכשיפוצו מעיינותיך חוצה • 10:23, 19 באוקטובר 2020 (UTC)

ייש"כ על ההערה. תקנת או שאני אתקן? ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 10:30, א' בחשוון, ה'תשפ"א
שים לב להערה ששמתי בנוגע למה שכתבת. בהצלחה רבה, ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 10:33, א' בחשוון, ה'תשפ"א
תיקנתי את מה שכתבת (כפי שנוהגים כמה קהילות וכו', כיוון שיש לציין ההך, שיש קהילות שונות שלא נוהגות כך. הערך צריך להיות כפי מנהג חב"ד. אם יש מחלוקת ע"כ, מצינים זה שכמה קהילות חולקות וכו', אך לא ההפך. בהצלחה רבה ומופלגה.--מנדי קרומבישיחהלכשיפוצו מעיינותיך חוצה • 10:54, 19 באוקטובר 2020 (UTC)
ראיתי את התיקון, אך ממנו ניתן להבין שרוב הקהילות כן לוקחות בצל, ולא כך! ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 10:56, א' בחשוון, ה'תשפ"א

תבנית:חשיבות[עריכה]

אזהרה!
שים לב!
עריכתך בדף דוד שמעון חדד חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

, דיון חשיבות ככל דיון לוקח שבוע, בפרט שזה לא נראה שמישהו הסכים איתך שם ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 10:42 • ב' בחשוון ה'תשפ"א

מי אמר שלא? אחד לא סתר! והובהרה ועוד איך חשיבות.. ואתה מוזמן לראות תגובות נוספת... ווילדקייט שחותם מחוץ לחשבונו - 22:50, כ"ט בכסלו, ה'תשפ"ב (3 בדצמ' למניינם) , ימות המשיח
זה לא משנה אם הובהרה חשיבות התבנית והדיון נשארים שבוע ואח"כ יש מה לדון. זה שאף אחד לא סתר זה לא אומר שמישהו הסכים ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 18:21 • ב' בחשוון ה'תשפ"א

רציתי להביע תודה[עריכה]

לא יודע איך לא שמו לב לכך, אבל אתה שיפרת את האתר בענק!!! ייש"כ רב!! ולכל המערערין הנה התרומות הרבות של המשתמש היקר (כפי שמצוין אף כאן)!! חיילך לאורייתא!!

  • ראו את ההוספה ששיפרה משמעותית את הערך עושר - הוספת ביאור חסידי קצרצר אך טוב!!!!
  • ראו את ההוספה ששיפרה משמעותית את הערך ניגון ר' - שורה אחת מיוחדת במינה ששיפרה בענק!
  • העתקת הערך של סינון חב"ד לפסקא בערך בי"ד רבני חב"ד.
  • תיקון חמש בערך שגיאות כתיב בערך משה חיים ספוצ'קינסקי.
  • ועוד כהנה וכהנה...

לסיכום, בשם מאות משתמשי האתר, ברצוני להביע את תודתי בפניך. איך היינו מסתדרים בלעדיך?!

המשך מחיל אל חיל! בהצלחה רבה מופלגה, יישר כוח!!!!

מאת אנוכי הקטון, -- אתהפכא - שיחה 15:46, 20 באוקטובר 2020 (UTC)

סגנון ניכפולי וד"ל ¤ חבר (שיחה) נכתב בשעה 15:58 - היום, ב' בחשוון תשפ"א מגיע משיח.
בהתחלה התלבטתי בכלל אם להתייחס למשפטים התינוקיים והקטנוניים מר אתהפכא, אשר שמך כן אתה - רק לצד השני...
כל משפט נוסף שלך מראה עד כמה אתה עצבני על לקיחת הקרדיט ואי המחמאות (שאת האמת, זה ממש לא אכפת לי למרות שזה דֶי נחמד) כנראה זה עבר, ואתה מתכבד להתחיל לתרום גם בימים שאח"כ, ואולי, אולי, יתחילו קצת להביא גם לך. אז תודה על המחמאה ואני יבקש ממך שאם תרצה להראות ציני (אולי מזה אתה מצפה לקבל תשומת לב), תנסה לשים משפטים יותר 'שפיציים', וד"ל. כל משפט שלך מעכשיו בנושא זה לא תקבל התייחסות ממני, מקווה שזה מובן לך.
בברכה, ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 10:58, ג' בחשוון, ה'תשפ"א

חסיד חב"ד[עריכה]

ראה לגבי שם המשתמש שלך בדף זה ופעל להחלפתו ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 10:50 • ג' בחשוון ה'תשפ"א

עניתי. בברכה, חסיד חב"ד ~ חדר ישיבות ~ 10:58, ג' בחשוון, ה'תשפ"א
תחליף שם משתמש ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 18:49 • ג' בחשוון ה'תשפ"א

אזהרה[עריכה]

אזהרה!
שים לב!
עריכתך חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

אני מבין שאתה רוצה גם אזהרה 2... --שמואל חיים 4.pngשיחה 18:55, 21 באוקטובר 2020 (UTC)

שמואל חיים, אתאפק מלשים לך אזהרה 3... א. שימת אזהרה ללא הסבר! ב. שימת תבניות שטותיות ללא הסבר! ג. לאחר שיפור הערך, החזרת התבנית לערך ללא סיבה!
א קיצ'ר, לא חסר... בברכה, ווילדקייט ~ חדר ישיבות ~ 07:12, ד' בחשוון, ה'תשפ"א

אזהרה[עריכה]

אזהרה!
שים לב!
עריכתך חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

באמת שלא רציתי לעשות זאת, אך אתה כבר מקיים מלחמות עריכה כבר 3 פעמים למרות שהוסבר לך. מקווה שתחזור לדרך הישר.--מנדי קרומבישיחהלכשיפוצו מעיינותיך חוצה • 14:44, 22 באוקטובר 2020 (UTC)

תפסיק בבקשה[עריכה]

אזהרה!
אזהרה!
עריכותיך החוזרות ונשנות מהוות עבירה על הכללים המקובלים ונחשבות להשחתה. באם לא תשנה את סגנון כתיבתך בהתאם למקובל, נאלץ לחסום אותך!
באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

נא לא למחוק שיחה! קרייזי ציין בתקציר מדוע הוא מחק.--מנדי קרומבישיחהלכשיפוצו מעיינותיך חוצה • 14:49, 22 באוקטובר 2020 (UTC)

שם משתמש[עריכה]

ממוזער
שלום לך משתמש:ווילדקייט,

שם המשתמש עמו נרשמת לחב"דפדיה לא תקין, ולא עומד בקריטריונים של שם משתמש בחב"דפדיה. בעקבות כך שם המשתמש שלך נחסם לעריכה (עם זאת, כתובת ה-IP ודף השיחה שלך אינם חסומים). אם ברצונך לערוך בחב"דפדיה תחת שם משתמש, נא להירשם עם שם משתמש אחר, קצר, קליט וברור. את הקריטריונים לשם משתמש בחב"דפדיה ניתן לראות כאן.

כבר נכתב לך כאן ובשיחתך. בברכה, ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 16:13 • ד' בחשוון ה'תשפ"א

ואני ממליץ לך שכשתירשם מחדש תקרא את כל דפי העזרה, ותיישם את מה שכתוב בהם, ושתקפיד גם לשמוע מה שאומרים לך. ¤ חבר (שיחה) נכתב בשעה 16:20 - היום, ד' בחשוון תשפ"א מגיע משיח.
החזרתי לשם הישן ● חלוקה בוטשיחה • 10:37 • כ"ב בחשוון תש"פ