שיחת משתמש:פדיונר

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
פדיונר ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך כ"ג בטבת ה'תשפ"א.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום פדיונר, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

בהצלחה! אליהו ב. - שיחה, 21:22, י"א באלול, ה'תש"ף 21:22, 31 באוגוסט 2020 (UTC)

קישורים פנימיים[עריכה]

ישר כח על עריכותיך הרבות באתר. שים לב שאין צורך בהרבה קישורים פנימיים לאותו ערך. מספיק פעם אחת בכל ערך (אם זה בפתיח אז אפשר עוד פעם). בהצלחה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 21:21 • י"ד בתשרי ה'תשפ"א

תודה רבה!. ואשתדל לעתיד--נפגש עוד היום בגאולה - שיחה, 21:56, י"ח בתשרי, ה'תשפ"א 21:56, 6 באוקטובר 2020 (UTC)

שאלה[עריכה]

איך יוצרים ערך במרחב האישי?

תכתוב בתיבת החיפוש כך לדוגמה: משתמש:פדיונר/יחי המלך המשיח . ואגב, בשאלות ייעוץ עדיף שתכתוב בחממה. בהצלחה!יוסימ. • כ' בתשרי ה'תשפ"א 18:41, 8 באוקטובר 2020 (UTC)

ישר כח--נפגש עוד היום בגאולה - שיחה, 18:53, כ' בתשרי, ה'תשפ"א 18:53, 8 באוקטובר 2020 (UTC)

חתימה[עריכה]

כדאי שתכתוב את שם המשתמש שלך בחתימה. למידע נוסף ראה: עזרה:חתימה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 20:55 • כ' בתשרי ה'תשפ"א בסדר --פדיונר - שיחה, 00:41, כ"א בתשרי, ה'תשפ"א 00:41, 9 באוקטובר 2020 (UTC)

תיבת נח[עריכה]

הצעה: אולי תרצה לעשות ערך על תיבת נח (בנוסף לפרשת נח והמבול שכבר קיימים). אליהו ב. - שיחה, 15:04, ל' בתשרי, ה'תשפ"א 15:04, 18 באוקטובר 2020 (UTC)

ראיון אבדוק זאת --פדיונר - שיחה, 15:10, ל' בתשרי, ה'תשפ"א 15:10, 18 באוקטובר 2020 (UTC)

הערכה[עריכה]

Random Acts of Kindness Barnstar.png
שמתי לב לתרומתך הרבה לחב"דפדיה, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!

בברכה, נכתב על ידי פולע (שיחה) בתאריך כ"ד בכסלו ה'תשפ"א, בשעה 14:04, 10 בדצמבר 2020 (UTC)

הערה[עריכה]

שים לב שלא נוגעים בארכיוני שיחות של משתמשים, אלא אם כן זה על פי המדיניות או לבקשת המשתמש ובאישורו. בהצלחה רבה! נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 13:06, י"ג בטבת, ה'תשפ"א (28 בדצמ' למניינם).

הוא ביקש ממני, כי הוא אמר שזה דחוף לו והוא לא יכל להיות זמין.--• פדיונרשיחה • 11:53, י"ד בטבת, ה'תשפ"א
אוקיי. בהצלחה. נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 12:34, י"ד בטבת, ה'תשפ"א (29 בדצמ' למניינם).

חתימה[עריכה]

שים לב כאשר אתה חותם, אז קשה מאוד לענות - משום שהחתימה מאוד ארורה. עצתתי היא, שתפתח 'משתמש:פדיונר/חתימה', שם תשים את החתימה המעודפת עליך, ובהדפות תשים בקטע של החתימה {{משתמש:פדיונר/חתימה}}. בהצלחה! נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 05:49, כ"ג בטבת, ה'תשפ"א (7 בינו' למניינם).

פולע מה הכונה ל'ארורה'? ואם זה חתימה רגילה זה טוב? שרק כתוב 'פדיונרשיחה'פדיונרשיחה שש עשרה יום לפני החג 14:25, כ"ג בטבת, ה'תשפ"א
הוא מתכוון 'ארוכה' ¤ חבר (שיחה) נכתב בשעה 14:29 - היום, כ"ג בטבת תשפ"א מגיע משיח.

כתבתי לפני התנגשות עריכה -מתנצל, התכוונתי 'ארוכה', תקלדה.. בכל מקרה, אתה יכול לעשות בדיוק כמו שעכשיו, רק תעביר ממה ששמת בעדפות של החתימה, אל 'משתמש:פדיונר/חתימה' - ובהעדפות של החתימה תשים '{{משתמש:פדיונר/חתימה}}. אם תרצה לשנות את החתימה, תערוך ב-'משתמש:פדיונר/חתימה'. מקוה שהבנת, כי כעת - כפי שתכול לראות אם תערוך למשל את הפסקה הזאת, החתימה שלך מאוד ארוכה ומקשה על רצף ונוחות השיחה. בהצלחה! נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 14:31, כ"ג בטבת, ה'תשפ"א (7 בינו' למניינם).

אוקי. אבל לא נראה לי שהשתמש במשתמש:פדיונר/חתימה. מעדיף לערוך באתר מזה. • פדיונרשיחה • 15:46, כ"ג בטבת, ה'תשפ"א