שיחת משתמש:מלך

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
מלך ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך י"ב באב ה'תשע"ז.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום מלך, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
--שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ג בניסן ה'תשע"ג, למניינם 13:06, 3 באפריל 2013 (IDT)
מלך ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך י"ב באב ה'תשע"ז.

קישורים פנימיים[עריכה]

נא להקפיד על הכנסת קישורים פנימיים במקומות המתאימים. זו עבודה כפולה ובזבוז זמן לעבור שוב על ערך קיים, כשהעבודה יכלה להיעשות תוך כדי. בתקווה להבנה. הפצצת המעיינותשנוזעל - בוא נתוועד • כ"ז בניסן ה'תשע"ג 08:48, 7 באפריל 2013 (IDT)

ניגונים[עריכה]

מלך שלום. לשאלתך (את חיים), אין לנו כרגע אפשרות כזו יתכן שתיווסף בהמשך. אתה יכול להעלות אותו לגוגל דרייו ולהוסיף קישור, אם אינך יודע כיצד תוכל לשלוח אליי למייל שלי. --שיעשיחה י"ז בכסלו ה'תשע"ד 17:14, 20 בנובמבר 2013 (UTC)

מלך שלום, אני שמח לבשר לך שנוספה לנו האפשרות להעלות קבצי שמע (אאודיו) לחב"דפדיה. בברכה --שיעשיחה כ"ב בניסן ה'תשע"ד 16:04, 22 באפריל 2014 (UTC)
איך מעלים?--באהבת ישראל נביא את הגואל - שיחה 18:06, 22 באפריל 2014 (UTC)
פשוט תנסה... כנס לדף העלת קבצים ונסה... בקטע טוב. --חצקל. יחי המלך המשיח! - שיחה 19:22, 22 באפריל 2014 (UTC)

הירש'ל רבינוביץ'[עריכה]

יישר כח על הוספת הערך, קראתי ונהניתי. בכלל לא ידעתי מקיומו של יהודי זה. מה שכן, יש שם פרטים לא הגיוניים, הרי לא ייתכן שהוא נולד בתרצ,ו, ובגיל ארבע בשנת תש"א נשא אישה, אתה מסכים איתי? להתראות - שיחה 11:06, 24 באפריל 2014 (UTC)

חיפוש קצר במרשתת העלה שהטעות כבר בכתבה המקורית ממנה ככל הנראה לקחת את כל הפרטים המופיעים בערך. שלחתי אימייל לרש"ז ברגר ואמתין לתגובתו. להתראות - שיחה 11:10, 24 באפריל 2014 (UTC)
אני כנראה באמת עייףץ קראתי פעמיים את המשפו גם בערך עצמו וגם בכתבה בבית משיח ובשתיהם קראתי עם פיסוק לא נכון. אבקש את סליחתך. להתראות - שיחה 11:39, 24 באפריל 2014 (UTC)
אם אכן הערך מבוסס על הכתבה הנ"ל, מן הראוי להוסיף אותה בערך בפסקה, לקריאה נוספת. זו גם דרך מסויימת לתת קרדיט שמגיע בצדק לכותב. --שיעשיחה כ"ו בניסן ה'תשע"ד 21:15, 26 באפריל 2014 (UTC)

ניגונים 2[עריכה]

יש"כ על המשך פעולותיך. לגבי הניגונים שהעלית, כמו לגבי תמונות וקבצים אחרים. בבקשה ציין את מקור הניגונים, כדי שנוכל להתמודד עם טענות על זכויות יוצרים וכו'. כמו"כ רצוי לציין בדף תיאור הקובץ ובעברית, את שם הניגון, שם הבעל מנגן וכיו"ב. --שיעשיחה כ"ח בניסן ה'תשע"ד 19:33, 28 באפריל 2014 (UTC)

למה שמות כל כך ארוכים?[עריכה]

זה מסרבל כל דבר אפשרי. אפשר למשל: "הרייצ ליארמוש". להתראות - שיחה 18:45, 30 באפריל 2014 (UTC)

והוא יגאלנו[עריכה]

אין לי מושג איך עושים הערות שוליים, לכן הוספתי מקור תסתכל בפיסקא האחרונה תוריד אותו להערות (אם לא הבנת תסתכל לבד ותבין.. יחי --מענדוש - שיחה 22:52, 5 ביולי 2014 (UTC)

סמל באחסון[עריכה]

שגיאה ביצירת תמונה ממוזערת: קובץ חסר
אני בחופשת ויקי עד ל-הודעה חדשה
 עקב לימוד תורה, התוועדויות ועשיית "מבצעים".


ניגונים[עריכה]

מלך שלום. ההארה הבאה מתייחסת לעריכותך מחודש ניסן, אבל תמיד אפשר לתקן, וחשוב לא פחות לנהוג בהתאם לכך להבא.

העלאת מספר קבצי שמע של ניגונים לחב"דפדיה, ראשית יש"כ. שנית, בבקשה כתוב בכל העלאה את מקור הקובץ, זה גם יכול לחסוך לחב"דפדיה תביעות יוצרים, וגם לעזור לאנשים שרוצים להשתמש בקובץ לדעת אם יש בעיה עם הזכויות יוצרים שלו. בקבצים שכבר העלת אפשר לכתוב את המקור בלשונית 'עריכה' בדף הקובץ. בברכה --שיעשיחה ט' באב ה'תשע"ד 13:18, 5 באוגוסט 2014 (UTC)

מלך, אני מבקש שוב, אנא כתוב את מקור הניגונים שאתה מעלה (האם זה מהדיסק של 'היכל הנגינה'?). --שיעשיחה י"א באב ה'תשע"ד 15:09, 7 באוגוסט 2014 (UTC)
זה מתיקיה של ניגונים מפי ר' דוד הורביץ--מלך - באהבת ישראל נביא את הגואל - שיחה 15:14, 7 באוגוסט 2014 (UTC)
זה לא עוזר. צריך לדעת מי בעל זכויות היוצרים, וזה מי שהפיק את התקליט ולאו דווקא מי ששר. אולי רשום על התיקיה, או על התיקיה שבתוכה התיקיה הנ"ל שם של הגוף שהפיק את זה? --שיעשיחה י"ד באב ה'תשע"ד 13:35, 10 באוגוסט 2014 (UTC)
במסמך שנמצא אצלי בתוך התקיה המתאר את תוכנה, חתום בסופו - זאב וואלף ליפסקער --מלך - באהבת ישראל נביא את הגואל - שיחה 13:45, 10 באוגוסט 2014 (UTC)

עזרה[עריכה]

אני רוצה לכתוב על ר' אלעזר החיגר שבא מירושלים לליאזנא , מחסידי אדמור הזקן, רק שאני לא מוצא את הערך שלו, תעשה טובה תחפש אותו ואם לא תמצא תשלח לי הודעה בהקדם ונכתוב עליו, יש לי קצת חומר, יחי המלך --מענדוש - שיחה 14:21, 6 באוגוסט 2014 (UTC)

תמונת הרבי הריי"צ[עריכה]

מדוע החלפת את התמונה באחת הרבה פחות טובה? אתה מפחד שמישהו יתבע אותך על הפרת זכויות יוצרים?--יוסי ג - שיחה 19:35, 24 באוקטובר 2014 (UTC)

כי מה שהיה מקודם היה ציור והיה הרבה פחות יפה. ומה שהעלתי זה מה שהצלחתי למצוא במקום --מלך - באהבת ישראל נביא את הגואל - שיחה 09:07, 26 באוקטובר 2014 (UTC)

ברכת יש"כ[עריכה]

ישכ עצום על תרומתיך לערך דף השער לספרי רבותינו נשיאנו המשך לתרום מידיעותיך הנרחבות. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

היום יום של כ"א באב ה'תשע"ט[עריכה]

היום יום.jpg
לשיעורי חת"ת ורמב"ם היומי
ההתעסקות בדרכי החסידות הוא, אשר גם בהלכו בשוק טרוד בעסקיו יחשוב מה הוא יכול לעשות בעד עניני החסידות וטובת החסידים, וכשהוא פוגש מי שהוא מאנשי השוק ממכריו - בעניני מסחר - ידבר על לבו, כי יבוא אל שיעורי הלמודים בדברי אלוקים חיים או לאיזו התוועדות. וההתעסקות בדרכי החסידות הוא חובת גברא מבלי הבדל בין גדול וקטן בידיעת דא"ח.האוהל[עריכה]

שלום לך, מלך. זה לא יפה למחוק דברים מערכים, שברגע זה ממש דנים עליהם בהרחבה בדף השיחה. הגש את טענותיך ואז תשנה כפי העולה על רוחך. תודה.

אולי הפוך, שאחרי שיחליטו שצריך לכתוב אז יכתבו?--95.86.118.59 22:17, 13 באוקטובר 2015 (UTC)
ממש לא. משום שהמשפט אותו אתה מתעקש למחוק, מופיע בערך כבר שנים רבות. זה שעכשיו יש דיון האם להוסיף מילים נוספות בערך - אינו מצדיק עריכה של הערך עצמו, בפרט שהנוסח הזה כבר הוסכם על הכל מזמן. אם יש לך טענות גם עליו - אתה מוזמן לכתוב אותם בדף השיחה של הערך. תודה.--5778 - משיח נאו! - שיחה 22:35, 13 באוקטובר 2015 (UTC)
מלך, עניתי לדבריך בדף השיחה שלי וכן בשיחה:האוהל. אשמח לתגובתך בצורה עניינית. כמו כן, אני מבקש להביע את סליחתי אם גרמתי לך עגמת נפש, כאשר למול עיניך נראות שורות באתר שאינן תואמות את מהלך מחשבתך ורוחך... אני מקווה שתקבל זאת בהבנה ותנסה אכן להביא לשיפור המצב באמצעות טענות הגיוניות וענייניות ולא מתלהמות. בהצלחה!--5778 - משיח נאו! - שיחה 07:35, 14 באוקטובר 2015 (UTC)

יצירת קשר[עריכה]

יש אפשרות לקבל את האמייל שלך לשיתוף פעולה, בברכהדידן נצח - שיחה 22:34, 3 באוגוסט 2017 (UTC)

למה?? ואיך לשלוח לך אותו? --מלך - באהבת ישראל נביא את הגואל - שיחה 10:35, 4 באוגוסט 2017 (UTC)