שיחת משתמש:ירוחם

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ירוחם ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך ג' באלול ה'תשע"ו.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום ירוחם, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: 23px (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

ברוך בואך, ואני מקווה שתשכיל להשקיע בערכי תורתנו הקדושה תוך דגש על מטרתה העיקרית של חב"דפדיה, ולא בכניסה לערכים טפשיים..  •  מתעקשים  •  ועידת ליובאוויטש 17:39, 13 במרץ 2016 (UTC)

כפי שכבר כתבתי לך, לא כדאי שתתמקד בערכים טפשיים. מלבד זאת, אין עניין למלאות את דף השינויים האחרונים, אם אתה לא בטוח ואתה רוצה לראות איך זה יראה, תוכל לעשות זאת בלחיצה על "תצוגה מקדימה".  •  מתעקשים  •  ועידת ליובאוויטש 23:26, 13 במרץ 2016 (UTC)
כפי שאני כותב כאן, אין שום סיבה 'לקטול' עורכים חדשים שמלאים ברצון טוב להוסיף מידע לחב"דפדיה, במכל שכן מזה שאין שום היתר ושום סיבה להתנהג בחוסר אהבת ישראל כלפי יהודי (ואפילו באן אינו בן או בת עדתו). מותר ומומלץ לסייע ולכוון, להסביר ולעזור. בנוגע לדף השינויים אחרונים, גם לי זה הפריע בעבר ושיניתי בהעדפות שלי שיציג לי את כל השינויים באותו דף בשורה אחת. וזאת למודעי, כי לדעתי אין ערך טיפשי כלל וכלל, יש ערך שלוקה בחוסר מידתיות, ואפשר ברוח טובה ובשיתוף פעולה למנוע את זה. בתקווה שהדברים יצאו מהלב ובמילא יכנסו אל הלב, ובברכת הצלחה לכל התורמים והמסייעים לשיפורה של חב"דפדיה בזה ובבא. להתראות - שיחה 11:58, 14 במרץ 2016 (UTC)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── פועל ממש, אני חושב, שבמקום להתעכב על זה, יש ריבוי ערכים בנושאי פורים, מגילת אסתר וכו' שממתינים לכותבים מוכשרים ורודפי אמת כמוך שישקיעו בהם את מיטב כישורים לנחת רוח כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח!!! ולהחשת הגאולה בקרוב ממש!!! •  מתעקשים  •  ועידת ליובאוויטש 19:08, 14 במרץ 2016 (UTC)

היכן התמונה?[עריכה]

? --שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים י"ז באייר ה'תשע"ו, למניינם 16:50, 25 במאי 2016 (UTC) הייתי באמצא להעלותה וגיליתי שכבר הועלתה... יישר כח על העירנות... --ירוחם - שיחה 16:52, 25 במאי 2016 (UTC) :::::::::: יישר כח על ההצבעה ,אני הראשון שיצאתי בבקשה ובקריאה לשפר את איכות הערך וכבודו מתבקש לנצל את כישרונותיו המבורכים (בלי שום קורטוב של ציניות) לקדם את כיפת יחי ומה טוב אם תוכל להעלות מספר דוגמאות שונות של הכיפה, (עדיף את הכיפה בלבד) יישר כח מראש ויחי מלך המשיח .א' גוט חודש חיילי משיח - שיחה 20:44, 4 באוגוסט 2016 (UTC)

העלאת תמונות[עריכה]

מה הקטע של החלפת התמונות בתמונות אחרות, לעיתים מטושטשות יותר? --שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים א' באלול ה'תשע"ו, למניינם 22:57, 4 בספטמבר 2016 (UTC) תמונות מכבדות יותר.--ירוחם - שיחה 10:25, 6 בספטמבר 2016 (UTC)