סמל חבדפדיה.png

הידעת? אנשי חינוך, עיתונאים וסופרים נעזרים במידע שבחב"דפדיה ומעבירים אותו לרבבות
לחצו כאן לתרומה ועזרו לנו להפיץ את מעיינות החסידות בצורה הטובה ביותר

שיחת חב"דפדיה:מפעיל מערכת

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

קריטריון 5[עריכה]

"המפעיל ישמש בתפקידו למשך שנה, לאחר מכן יתבצעו בחירות נוספות" - צריך לקבוע בדיוק את הסדר מתי יתקיימו בחירות וכו', והאם כדאי לוותר על בחירות, ובאם יש החפצים בהסרת הרשאת מפעיל ממשתמש מסוים, תתקיים הצבעה ע"כ. בהצלחה. נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 10:00, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א, 7 בפבר' למניינם.

לא נראה לי שיש טעם לעשות בחירות חדשות להסרת מפעילים אולי להוספת מפעילים. -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 10:19, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א (7 בפבר' למניינם)
אף אחד לא כתב כך. נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 10:28, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א, 7 בפבר' למניינם.
אהה, אני חושב שזה תלוי במפעילים עצמם, אם הם מרגישים שהם לא עומדים בעומס יש להוסיף עוד אחד שניים. -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 10:30, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א (7 בפבר' למניינם)
אין קשר. אם צריך מפעיל או לא, זה תלוי בקהילת המשתמשים לענ"ד. בכל מקרה, בכל שנה ושנה אמור להתקיים בחירות למפעיל, לאור כך שישנם למשל משתמשים החפצים לקבל הרשאה, או שישנם מפעילים שאינם פעילים וכדו'. הדיון כאן הוא אודות זמן הבחירות, מתי בדיוק (למשל שנה שעברה כמדומני זה התקיים בסוף סיוון, כך שהשנה בסוף סיוון יהיה שוב וכדו'). בהצלחה נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 10:40, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א, 7 בפבר' למניינם.