שיחת משתמש:יוסף בן מלמד

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
יוסף בן מלמד


ב"ה ~ ימות המשיח ~ ט"ו בתמוז ה'תשפ"ד
ניתן ליצור איתי קשר באמצעות:
כתובת המייל שלי - 586YBM@GMAIL.COM
מספר הטלפון שלי - 058.691.6901
או באמצעות דף זה.
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

8,762

יוסף בן מלמד הוא העורך האחרון של דף שיחתו. בתאריך י"א בתמוז ה'תשפ"ד.
שיחת ארכיון

כיתוב תמונה


1  •  2  •  3  •  4  •  5  •  6  •  7  •  8  •  9  •  10
'פון כאסלאוויטש קיין ליובאוויטש'. ציור מיוחד מאת הצייר זלמן קליימן, המתאר חסידים נוסעים לחסות בצל הרבי


הוספת קישורים לחב"דפדיה[עריכת קוד מקור]

שים לב שהכנסת קישורים לדף מדיה ויקי:Spam-whitelist צריכה להיות בהתאם למה שנכתב בראש הדף. אם לא מכניסים לפי הכללים שנמצאים שם הקישורים לא תמיד יעבדו. זה אומר שלא מכניסים www בתחילת הקישור ומכניסים \b לפני ואחרי כל קישור. שמתי לב שבמקום לשים \b שמת \www לפני הקישור. במקרה כזה זה יעבוד, אבל במקרה בו אין www כמו בקישור האחרון שהכנסת ועוד, הקישור פשוט לא יעבוד. ובכל אופן על מנת לשמור על אחידות כדאי בכל קישור להוריד את ה-www ולהכניס את האות b אחרי ה \. המלצה שלי היא ללחוץ במקלדת במצב עריכה Ctrl+Shift וכך תראה בבירור את ה-\b שלפני ואת ה-\b שאחרי. בהצלחה! ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • י"ב בסיוון ה'תשפ"ד • 18:38, 18 ביוני 2024 (IDT)

חלוקת קונטרסים תודה רבה על ההערה החשובה, באמת תהיתי לעצמי מדוע לעיתים הקישורים לא עובדים כמו שצריך (רוב הקישורים דווקא כן עובדים ללא ה-b). למעשה, בעבר כן הקפדתי על ה-b בהתחלה כשברבות הזמן נשתכח ממני הפרט הזה. ישר כח. בברכה, יוסף בן מלמד ~יחי המלך המשיח! ~ (03:04, י"ד בסיוון, ה'תשפ"ד)

קשר עם חב"ד[עריכת קוד מקור]

יוסף, אני מבקש ממך עכשיו להעביר את הדף משתמש: תמים של הרבי/יאיר אנסבכר אל מרחב הערכים. אם לא אני יעקב את שיע. אני השקעתי בזה המון זמן, ויש לו קשרים עם חב"ד. בברכה -- תמים של הרבי - שיחה ~ משיח נאו! 16:27, 28 ביוני 2024 (IDT)

אז דבר עם שיע, אתה לא מאיים פה על מישהו. ברגע שתובהר חשיבות בדף השיחה, הערך יועבר. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (18:40, כ"ב בסיוון, ה'תשפ"ד)
א. אני לא מאיים. ב. כבר הבהרתי לך את החשיבות וראה גם בקשריו עם חב"ד. ג. אני רק אומר שהערך יועבר כנראה ע"י שיע.ק והוא יבדוק עם הערך יוכל לעבור למרחב הערכים. -- תמים של הרבי - שיחה ~ משיח נאו! 18:47, 28 ביוני 2024 (IDT)
אם היית מבהיר חשיבות מתוך רצינות, הערך לא היה במרחבך האישי. בהצלחה. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (22:59, כ"ג בסיוון, ה'תשפ"ד)
מצטרף לדעתו של יוסף שלנשוא הערך אין מספיק קשר לחב"ד ולכן אינו מתאים לחב"דפדיה. אני מבין את הקושי להשקיע רבות וליצור ערך יפה ולגלות שהוא לא מתקבל. להבא מציע מלכתחילה לא לקחת מקרים גבוליים כאלו. שיעשיחה כ"ה בסיוון ה'תשפ"ד 22:50, 1 ביולי 2024 (IDT)
תודה. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (01:48, כ"ו בסיוון, ה'תשפ"ד)

ניטור[עריכת קוד מקור]

יוסף בן מלמד שים לב שאני משתדל לנטר כל הזמן עריכות של אנונימיים וגם להתדיין איתם במקצועיות ובצורה עניינית וטובה בדף שיחתם ואני מגיע מזה לתוצאות טובות שאחר כך הם גם נרשמים לחב"דפדיה. על כן הייתי רוצה להיות מנטר ושיהיה לי את הכלים לכך. אני יוכל?. מתייג גם כן את שיע.ק תודה רבה ובהצלחה. אני רוצה גאולה ~ בואו נביא אותה ביחד! ~ מרחיבים את חב"דפדיה עכשיו! 23:16, 29 ביוני 2024 (IDT)

אני חושב שאתה עדיין לא אחראי מספיק כדי להיות מנטר. עניתי לך על השאלה הזו כבר עשרות פעמים, כמה אני יכול להמציא את עצמי כל פעם מחדש? נא להשתדל להפנים את הדברים בפעם אחת כשמסבירים, שמחתי לעזור. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (01:22, כ"ד בסיוון, ה'תשפ"ד)

מסורת הניגונים[עריכת קוד מקור]

יישר כח עצום על עריכותיך בתבנית והנגזרות שלה!!! הפלא ופלא! להתראות - שיחה, 09:59, י' בתמוז, ה'תשפ"ד 09:59, 16 ביולי 2024 (IDT)

תודה מקרב לב על הערכתך! יישרכוח! בהחלט היה משתלם להשקיע ולהתאמץ זמן רב עבור תוצאה נכבדת זו. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (21:25, י' בתמוז, ה'תשפ"ד)