שיחת משתמש:פולע

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
תיבת ארכיון

כיתוב תמונה

א - ב - ג

ליצירת פסקה חדשה, לחצו כאן.

מעניין לציין[עריכה]

מוזמן לבוא ולהצביע פה!, תודה! --🏃‍♂️ - רץ הקב"ע (- ידע חסידי) - שיחה, 17:31, כ"ז באייר, ה'תשפ"א 17:31, 9 במאי 2021 (UTC)

למה מחקת?[עריכה]

למה מחקת את התבנית שיצרתי?

אזהרה!
שים לב!
עריכתך בדף תבנית: עבירה פלילית חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

--ליקוטי דיבורים - שיחה, 17:56, ז' בסיוון, ה'תשפ"א

ראשית כל, איני מחקתי. ולגופו של עניין: אין יוצרים סתם תבניות, בודאי לא תבניות שאין לך שום סמכות לכתוב בהם דברים שלא מדויקים ע"פ מדיניות חב"דפדיה. אסא'ך הצלחה. פולע (שיחה) בשעה 17:58, ז' בסיוון, ה'תשפ"א, 18 במאי למניינם
שיע אמר את זה. אז יצרתי תבנית שתרתיע משחיתים על פי הדברים ששיע אמר.--ליקוטי דיבורים - שיחה, 18:03, ז' בסיוון, ה'תשפ"א
אני מבין שמטרתך היא לתועלת האתר, ובהזדמנות זו ייש"כ גדול על תרומותיך למיזם! ובענינינו, למרות זאת, עדיף להתייעץ עם המשתמשים ובעיקר עם המנטרים והמפעילים למען לא נשגה חלילה בפעולותינו, ואדרבה, זה רק יכול להועיל. אגב, שים לב שכתבת בתבנית ש-"נהסס להגיש תלונה..." וכו'. מסתמא הכוונה ש-"לא נהסס" או ש-"נשקול" וכדו'. בהצלחה רבה! פולע (שיחה) בשעה 18:13, ז' בסיוון, ה'תשפ"א, 18 במאי למניינם.
אין מנטרים באתר, ואין מפעילים זמינים כבר שבועיים. אין בעיה, נעשה דיון. איפה?--ליקוטי דיבורים - שיחה, 18:16, ז' בסיוון, ה'תשפ"א
ראשית, ב"ה חזרתי לפעילות לאחרונה, ובעז"ה מקוה להיות פעיל ביתר שאת גם בהמשך, בכפוף לזמן שעומד ברשותי. שנית, אפשר בשיחה של התבנית. פולע (שיחה) בשעה 18:25, ז' בסיוון, ה'תשפ"א, 18 במאי למניינם.

השחתה[עריכה]

נא לבטל את העריכות האחרונות של 37.60.47.73 (שיחה | תרומות). בברכה, --ליקוטי דיבורים - שיחה, 11:12, ח' בסיוון, ה'תשפ"א

Yes check.jpg טופל, אלו לא בדיוק השחתות, אלא נראה שנובע מחוסר ידע אנציקלופדי. פולע (שיחה) בשעה 11:14, ח' בסיוון, ה'תשפ"א, 19 במאי למניינם.

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────צהריים-ערב טוב פולע! אתה מוזמן לבוא להצביע בשיחה:שמואל מישולובין ובחב"דפדיה:אולם דיונים. בברכה, ליקוטי דיבורים - שיחה, 14:09, ח' בסיוון, ה'תשפ"א

מייל[עריכה]

אם תוכל בבקשה ליצור איתי קשר במייל aa28770@gmail.com. את המייל שלך אני לא מוצא פה. תודה. אליהו ב. - שיחה, 13:44, כ' בסיוון, ה'תשפ"א

בוצע. פולע (שיחה) בשעה 15:19, כ' בסיוון, ה'תשפ"א, 31 במאי למניינם.

מפעילי מערכת[עריכה]

למה פרשת מהבחירות למפעילים? הרבי מתגלה - שיחה, 19:06, כ"ב בסיוון, ה'תשפ"א

אכן, מדוע פרשת? אתה תהייה לעזר גדול אם תהיה מפעיל מערכת. נכתב ע"י: הדרך הישרה להבאת משיחשיחה • 11:43, כ"ג בסיוון, ה'תשפ"א (3 ביוני למניינם), ימות המשיח.
הוא לא עומד בכללים של מפעילי המערכת.. ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי  •  הדרך הישרה להבאת הגאולה! 14:55, 3 ביוני 2021 (UTC)

מוסקבה[עריכה]

ConstructionClock.PNG
שלום, הצבת תבנית {{בעבודה}} על הערך מוסקבה ולא ערכת אותו כבר זמן רב. ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת למרבה הצער לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 09:52 • ד' באב ה'תשפ"א

ר' תבנית:פולע העודך חי איתנו? --- זינגען א ניגן - דיבורי חסידים - מירוץ ה9000 11:31, 1 ביולי 2022 (UTC)

שאלה.[עריכה]

למה כשאני עושה סימן של ראשי תיבות [כזה - ] בעריכה, כשאני לוחץ על 'שמירה' לא מופיעים הראשי תיבות? זא, במקום תשנה, מופיע תשנה.

מוסקבה 2[עריכה]

מבקש ממך שיתוף פעולה בהגדלתו של הערך מוסקבה שאני כעת עורך. תוכל לעזור? פנ אלי!!--חילזון - שיחה, 11:35, י"ט באב, ה'תשפ"ג 11:35, 6 באוגוסט 2023 (UTC)