שיחת משתמש:שיע.ק

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
תיבת ארכיון

א - ב - ג - ד - ה - ו - ז - - ח - ט - י - י"א - י"ב - י"ג - י"ד - ט"ו - ט"ז - י"ז

מעבר לתחתית הדף שלום וברוכים הבאים, לפניה בנושא חדש לחצו כאן ליצירת פסקה חדשה. במקרים דחופים ניתן לפנות אלי במסרון בטלפון +972548147703 וכמובן במייל shia.wik - gmail.com

פיתוח[עריכה]

אם נא תואיל בטובך להציץ כאן ולהגיב (לאו דוקא לתקן) יש שם שאלות שמחכות לתגובה הרבה זמן כבר (לא רק שלי). תודה מראש, יוסימ. • ל' בתשרי ה'תשפ"א

ביקורת?[עריכה]

שלום וברכה!

רציתי בבקשה להבין עניין מסויים:

בחב"דפדיה:ועדה רוחנית, מובא שאלה שנשאלה בזה הלשון:

"מעת לעת מתעוררים דיונים בנוגע לפסקאות ביקורת בערכים שונים (דוגמת ועד תלמידי התמימים, ארגון הפנסאים, ועוד), האם מקומם בחב"דפדיה.

כמובן שעיקר ענינינו בהפצת אור, ולכן כדאי ככל האפשר להמעיט בפסקאות ביקורת, השאלה אם נכון להידרש לביקורת אידיאלוגית ולא פרסונלית על ארגון/אישיות שפעילותם עומדת בסתירה מובהקת וחד משמעית ליסודות המשמעותיים ביותר שאנו מאמינים בהם כחסידים האמונים על שיחות הדבר מלכות והשליחות היחידה, דברים המעוגנים בקווי היסוד של האנציקלופדיה החב"דית ברשת חב"דפדיה.

מצד אחד ייתכן שזהו המקום היחיד בו ניתן להעביר ביקורת מאופקת המנוסחת בזהירות על הארגון, ומצד שני ייתכן שזהו כלל לא העניין שלנו, ואנו מתמקדים רק באור."

תשובת הועדה כפי שמובאת שם:

"אין מניעה מציון העובדות בצורה אנציקלופדית, או מהדגשת השוני בין ארגונים וכיוצא בזה, אך יש להשמיט ולהימנע מהצגת הדברים כביקורת."

אם איני טועה בהבנת תשובת הועדה - הועדה ענתה שאין להציג הדברים כביקורת.

אשר לפי זה לא הבנתי מדוע בערך ועד תלמידי התמימים, ארגון הפנסאים, ומסתמא בעוד ערכים - מופיעה פיסקת ביקורת.

יש"כ. בברכה, 613770 - שיחה, 08:53, כ"ב באב, ה'תשפ"ג 08:53, 9 באוגוסט 2023 (UTC)

אשמח כבר לתשובה[עריכה]

אשמח בבקשה שכבר תענה לי לגבי מה ששאלתי אצלך בדף שיחה שלך בפיסקה "ביקורת?".

ענית על דברים שאחרי זה ואילו על זה לא ענית..

בברכה ובתודה, 613770 - שיחה, 05:26, ט"ו באלול, ה'תשפ"ג 05:26, 1 בספטמבר 2023 (UTC)

שלום לך 613770, ישר כח על העלאת הנושא, הוא בהחלט חשוב ואצטרך לבחון אותו לעומק כולל פניה לוועדה במקרה הצורך. הבחנת יפה שענית על דברים אחרים. בזמן המוגבל שיש לי בחב"דפדיה, אני בוחר להתמקד בדברים מסויימים, לפעמים משיקולי חשיבות, לפעמים משיקולי זמן ולפעמים משיקולי עניין אישי. יחד עם זאת נושאים שלא טופלו מחכים בדף השיחה שלי ובעז"ה יגיע גם זמנם. למשל שיחת משתמש:שיע.ק/ארכיון 17#פורטל:הפצת המעיינות כאן תוכל לראות פניה מלפני זמן רב שטופלה רק בימים האחרונים בברכה שיעשיחה ט"ז באלול ה'תשפ"ג 20:59, 2 בספטמבר 2023 (UTC)
יישר כח! תודה רבה! בברכה, 613770 - שיחה, 05:06, כ"ז באלול, ה'תשפ"ג 05:06, 13 בספטמבר 2023 (UTC)

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה חב"דית, חופשית לקריאה, כתיבה ועריכה.[עריכה]

צר לי אבל על הארגונים שלהם אין שום פסקת ביקורת למרות שישנה גם ישנה!!! וכמובן שאין שום מניעה לכתוב האמת בצורה אנציקלופדית... יום טוב לכולכם והיא אינה חב"דית אלא חצי חב"דית!!! --95.86.65.41 10:27, 10 בספטמבר 2023 (UTC)

עזרה[עריכה]

שלום וברכה! רציתי למזג את שני המשתמשים שלי (אחד ישן שאני לא רוצה ואחד חדש (הנוכחי)שאותו אני רוצה), בנוסף - אמרו לי שהשם החדש ארוך -מה המקסימום?

שלום לך, לגבי שינוי שם, פעל לפי ההוראות כאן חב"דפדיה:שינוי שם משתמש. לגבי אורך שם משתמש רצוי שיהיה לא יותר מ-2 מילים ובערך 10 תווים. המטרה היא שאנשים יוכלו לפנות אליך. תארך לעצמך שרוצים לכתוב לך 'ישר כח על עריכה' או 'מדוע מחקת את מילה פלונית, ושם המשתמש שלך ארוך כמו הפניה עצמה. זה מסרבל ומציק למשתמשים האחרים. 12:31, 21 בספטמבר 2023 (UTC)

צריך את עזרתך באופן בהול[עריכה]

בויקיפדיה הערך פולמוס המעשי חיות בחב״ד הושחת ונכתב בצורה מזעזעת. יש להילחם על כך בכל הכח! ד.ר (שיחה | תרומות) לא חתם.

שלום לך, במקרה הזה, אין שום טעם לבזבז את הזמן על זה. מהיכרותי את המערכת.... למרות זאת בגלל הערתך כן כתבתי את ההערה הבאה בדף השיחה, אבל כרגע לא רואה דרך לשנות את המצב שם. האלוקיסט 'הפעיל' הזה כנראה ימשיך להיות פעיל גם אם הבריא מזמן מחוליו או נפטר חלילה. התיעוד האחרון מפעילותו כ'אלוקיסט' הוא מלפני 18 שנה, זאת למרות שבשנים שקדמו לכך פעולותיו פורסמו ובגדול. מה שמוביל למסקנה הפשוטה שהוא כבר לא פעיל (גם אני כחב"דניק לא שמעתי עליו מאז). אבל בערך זה 'המחקר' עדיף כמובן מהמציאות. זו דוגמה קלאסית לבעיה הגדולה של הערך הזה - הרצוף שגיאות ומנותק מהמציאות. בגלל אזוטריות הנושא ושוליותו מבחינה מחקרית, מספיק שחוקר אחד יחליט שיש תנועה אלוקיסטית בחב"ד והדבר יהפוך לאמת אנציקלופדית. אין כאן לא מידע מספק, לא ביקורת עמיתים ולא מחקר עדכני. קראתי באריכות את כל הדיונים בדפי השיחה וברור שכל עוד לא יהיה כאן ביורוקרט אמיץ/אכפתי שיתערב הערך ישאר בעליבותו. יום טוב לכולכם. סוף ציטוט מדף השיחה שם. שיעשיחה י"ג בתשרי ה'תשפ"ד 18:12, 28 בספטמבר 2023 (UTC)

שמח על ההתנערות מדברים רבים שמנוגדים בוודאות להלכה בלי לפרט אבל כך היה גם בעניינים דעתה [ כך היה בענייני ג' ( במקום פלוני ) ויז לחודש פלוני ] ומקצה לקצה ויהר שיתאחדו א. עם הג. ותפטר סוף סוף הבעיה בלי שום פעולות מהסוג שהיה בשנים האחרונות ( לא הפעולות שנגד ההלכה ) נקווה שלא יכעסו עלי שהמקום אולי לא נכון כי כוונתי רק לשבח ולאחד ומעניין לעניין באותו עניין

זלדגן - שיחה, 18:06, י"ג בשבט, ה'תשפ"ד 18:06, 23 בינואר 2024 (UTC)

מחיקה[עריכה]

תמחוק את הערך תנועת המשיחיזם ואת תמונת יוסיף סטלין דחוף!!! -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

שלום לך, לגבי הערך, לא הבנתי לאיזה ערך אתה מתכוון, לגבי התמונה אי אפשר למחוק כרגע מסיבות טכניות. ראה חב"דפדיה:פיתוח#מחיקת קבצים 14:06, 27 בספטמבר 2023 (UTC)
זה קעניג התכונתי לתנועת המשיחיזם שמועמד למחיקה משתמש פתחי לי יצר אותו!
ישר כח על הניטור של ההשחתות, אני רואה שאתה משקיע בתחום החשוב הזה. מחקתי את הערך. שיעשיחה י"ג בתשרי ה'תשפ"ד 11:49, 28 בספטמבר 2023 (UTC)

בחירות למפעילי מערכת[עריכה]

יהיה אפשר לקיים בחירות ולשים את יוסף בן מלמד כמפעיל מערכת? קעניג! ~ יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד - שיחה, 18:33, י"ג בתשרי, ה'תשפ"ד 18:33, 28 בספטמבר 2023 (UTC)

אפשרי. ישר כח על היוזמה! שיעשיחה כ"ט בתשרי ה'תשפ"ד 23:34, 14 באוקטובר 2023 (UTC)

הרב דובעריש צוקרמן בופולו[עריכה]

בבקשה לאפשר לי ליצור דף חדש אודות הרב צוקרמן הרב בבופולו שהי' לו קשר עם הרבי הריי"ץ והרבי וכו'

תודה -- נכתב ע"י מענדל גורארי' ששכח לחתום את שמו.

מענדל גורארי' כל אחד יכול ליצור ערך. לחץ כאן כדי ליצור את הערך. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (02:33, ה' בחשוון, ה'תשפ"ד)

תודה! בבקשה לשנות שם הערך מדוב בעריש צוקרמן להרב דובעריש צוקרמן.

איך מוסיפים תמונות?

מענדל גורארי' שלום לך, אם אינך יודע כיצד משתמשים בחב"דפדיה, לא כדאי שתתחיל ישר בכתיבת ערך בגלל שמן הסתם שהוא יהיה כתוב בצורה שאינה תואמת לאתר, וממילא הוא יועבר לטיוטה ולא יכנס למרחב הערכים. לחילופין תוכל לכתוב כאן את הטקסט שאתה חושב שאפשר להכניס לערך ואמליץ לך איך וכיצד להתקדם, אגב, שם הערך זה דבר שתמיד אפשר לשנות. זה לא קריטי כעת. לגבי תמונות ראה עזרה:תמונות.שיעשיחה ט' בחשוון ה'תשפ"ד 18:11, 24 באוקטובר 2023 (UTC)

שינוי שם משתמש[עריכה]

מתייג שיע.ק

שינוי קעניג! ל־קעניג

יש משתמש כבר קעניג אבל יש לו שתי עריכות ישנות והוא כבר לא פעיל אז אני שואל עם תוכל להעביר את את השם משתמש קעניג! לשם משתמש שלו תודה רבה מראש בברכה קעניג! ~ יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד - שיחה, 13:23, ד' בחשוון, ה'תשפ"ד
בוצע. שיעשיחה ט' בחשוון ה'תשפ"ד 18:31, 24 באוקטובר 2023 (UTC)
יישר כוח תודה רבה!. יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

משחית[עריכה]

הוא [1] השחית ומחקתי את זה. אם אפשר בבקשה לחסום אותו קעניג יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד - שיחה, 16:53, י' בחשוון, ה'תשפ"ד 16:53, 25 באוקטובר 2023 (UTC)

קעניג: ישר כח על תשומת הלב והשחזור. בדרך כלל, במקרה כזה מדובר על בחור משועמם שעשה שטות חד פעמית ולא הולך להמשיך ולערוך כאן. לכן אין טעם אפילו לבזבז זמן ולחסום. רק אם מדובר על השחתות מרובות שעדיין מתבצעות, כלומר אני רואה שברגע זה הוא ממשיך להשחית אז אחסום. או לחילופין משחית חוזר, שאתמול השחית אפילו פעם אחת ולמחרת שוב חוזר ומשחית אפילו פעם אחת. --שיעשיחה י"א בחשוון ה'תשפ"ד 14:27, 26 באוקטובר 2023 (UTC)
שיע.ק מה עם ההרשאה של המפעיל שיוסף בן מלמד אמור לקבל זה מתקדם? יש הרבה משתמשים שמצפים שהוא כבר יהיה מפעיל מערכת תודה קעניג יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד - שיחה
אגב, במקרה כזה כדאי לבדוק את שאר העריכות, גם העריכה שלו על הישיבה בקרית גת לא הייתה אמנם השחתה, אבל הניסוח היה גרוע. שיעשיחה י"א בחשוון ה'תשפ"ד 14:49, 26 באוקטובר 2023 (UTC)

מספר הצפיות בערכים[עריכה]

יהיה אפשר לראות כמה צופים בכל ערך? תודה מראש בברכה, --קעניג יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד - שיחה, 19:58, י"א בחשוון, ה'תשפ"ד 19:58, 26 באוקטובר 2023 (UTC)

מקווה, אבל אין לי צפי כרגע. ראה גם חב"דפדיה:לוח מודעות#הערכים הנצפים ביותר --שיעשיחה ט"ז בחשוון ה'תשפ"ד 21:44, 31 באוקטובר 2023 (UTC)

הפרת זכויות יוצרים[עריכה]

האתר COL ממשיך להעתיק מחב"דפדיה ללא ציון קרדיט גם לאחר שכמדומני שלחו להם מכתב אזהרה תוכל לראות בחב"דפדיה:ציטוטים מחב"דפדיה שהם ממשיכים להעתיק ללא מתן קרדיט --חיים כ - מסמ ציכל - י"ח בחשוון 13:22, 2 בנובמבר 2023 (UTC)

Yes check.jpg מצטרף לחיים כ, אכן נראה שהם לא מבינים אזהרות.. מבחינתי למשל כשאני משקיע בכתיבת ערך ויושב על יצירתו שעות רבות ביום - ולאחר כמה זמן פתאום הוא מופיע באתרים ללא כל ציון קרדיט זה קצת יותר ממתסכל, אם לא בשביל אמינות האתר אז לפחות בשביל המשתמשים. אני לא מוצא סיבה להשקיע בכתיבת ערכים בחב"דפדיה בשביל יצירת כתבות בcol. ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי  •  עד מתי?! "וראו כל עמי הארץ כי שם הוי' נקרא עליך, ויראו ממך!" 15:30, 4 בדצמבר 2023 (UTC)

שאלה פשוטה[עריכה]

לאור זה איך אתה מסביר את זה? בתקווה להחזרת השקט הנפשי לחב"דפדיה ממשחיתים למיניהם ולסוגיהם, ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי  •  עד מתי?! "וראו כל עמי הארץ כי שם הוי' נקרא עליך, ויראו ממך!" 15:26, 4 בדצמבר 2023 (UTC)

שלום חסיד, חילזון קיבל תקופת צינון בה נחסם, וכעת קיבל הזדמנות נוספת מקווה מאוד שאכן ישנה דרכיו, אם לא - יחסם לפחות לשנתיים. שיעשיחה כ"א בכסלו ה'תשפ"ד 21:32, 4 בדצמבר 2023 (UTC)
בעבר הוא עשה זאת בגלוי, עכשיו הוא מתחבא מאחורי מעשים "תמימים" כביכול וכשתעיין היטב בעריכותיו תבין למה כוונתי. אשמח אם תדגיש בפניו למה לא נועדו דפי השיחה, קרי: הבעת דעות. זה חוזר ונשנה ולאור האזהרות הרבות שקבל בעבר הלא רחוק על נושא זה אשמח אם תדרש לעניין באופן אישי. דוגמא אחת של הטרלה שהתמימות נוטפת ממנה בשפע... בתקווה לטיפול, ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי 19:37, 16 בינואר 2024 (UTC)
מדוע "זכיתי" להירדף? למה? בגלל ששאלתי שאלות איך לבנות ערך? חייבים למצוא אפשרות לכך שהשאלה נשאלה בשביל ליצור וויכוח ומריבה?! למה באתר הזה מתנהגים כך? או אולי זה הדרך כאן? (ח"ו) במיוחד שמדובר בחסידי חב"ד, וע"ע מבצע אהבת ישראל (וגם ע"ע אהבת ישראל) שהרבי בעצמו יצר והקים - אך אולי לפעמים דווקא אנו, חסידי חב"ד מובהקים, ואולי אפילו בלי לשים לב, דנים את הזולת לכף חובה. יוצרים מריבות ווויכוחים. (או שמא זה היה שגגה בעלמא? - זו אכן שגגה, אך עדיין עיניו לא נפקחו להבין זאת!) למה? ושוב, למה? צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 06:05, ז' בשבט, ה'תשפ"ד
חילזון מוזר מאוד שזה הגיע לאחר זה אולי מדובר בתופעת טבע נדירה או אולי ב... הטרלה --חיים כ - מסמ ציכל - ז' בשבט 15:31, 17 בינואר 2024 (UTC)
חיים כ אכן - תוכל לחשוב שזה נעשה בזדון - אך שים לב למה שכתבתי שם, שהייתי באמצע לבנות ערך, והייתי צריך לדעת זאת - ואף הוספתי את הקישורים כפי שחסיד של הרבי הורה לי! צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 15:34, ז' בשבט, ה'תשפ"ד.

משתמש ותיק[עריכה]

לאחר שהחלפתי שם משתמש מ"חילזון" ל"צוברענגען משיח", איני נמצא בקבוצת ה"משתמשים ותיקים", ומשכך איני יכול לשנות שם דף/ליצור הפניה לדף ולהעלות קבצים וכו'. האם אפשרי להוסיף אותי לקבוצה הזו? צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 10:26, ב' בשבט, ה'תשפ"ד.

חילזון ההרשאה ניתנת אוטומטי לאחר ארבע ימים ו50 עריכות --חיים כ - מסמ ציכל - ג' בשבט 19:29, 13 בינואר 2024 (UTC)
@חיים כ: העניין הוא שודאי כבר עברתי א"ז, רק שזה התבטל מפני שינוי השם. צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 10:26, ב' בשבט, ה'תשפ"ד.
חילזון אז תחכה בסבלנות כמה ימים --חיים כ - מסמ ציכל - ג' בשבט 19:46, 13 בינואר 2024 (UTC)
צוברענגען משיח קיבלת. שיעשיחה ה' בשבט ה'תשפ"ד 17:28, 15 בינואר 2024 (UTC)
👍שכויח גדול

אופן השימוש

{{שיע.ק}} ‏←‏ תבנית:שיע.ק! צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 18:36, ה' בשבט, ה'תשפ"ד

שיחה:איסור עליה להר הבית[עריכה]

שיע.ק ראה מה כתבתי לך שם. בברכה. --קעניג ~ דף שיחתי ~ 20:13, 15 בינואר 2024 (UTC)

נא לשנות שמי מזלדגן[עריכה]

לזלדקן כך היא לשון הגמרא זלדגן - שיחה, 18:00, י"ג בשבט, ה'תשפ"ד 18:00, 23 בינואר 2024 (UTC)

Yes check.jpg בוצע. בהצלחה. שיעשיחה י"ג בשבט ה'תשפ"ד 20:24, 23 בינואר 2024 (UTC)

הצבעה[עריכה]

תבנית:להצביע --קעניג ~ דף שיחתי ~ 13:57, 24 בינואר 2024 (UTC)

יהודה פרג[עריכה]

שיע.ק תוכל לקרוא קצת את הערך ולתקן מה שטעון שיפור? בברכה. קעניג ~ דף שיחתי ~ 13:57, 24 בינואר 2024 (UTC)

ישר כח! איזו השקעה. הייתי מתמקד יותר ביהודה ומעביר חלק מהפרטים לערך על ההרחבה. בנוסף יש פרטים שמופיעים בצורה סיפורית ותיאורית ומתאימים לכתבה ולא אנציקלופדיה שצריכה להיות יותר עובדתית. כרגע לא יודע אם יהיה לי זמן לשבת על זה. בהזדמנות זו אבקש ממך לשים לב לדברי יוסף בן מלמד ולהימנע ככל אפשר משיחות (עם צוברענגען משיח) שמסיטות אותך ואת המשתמשים האחרים בעניינה של חב"דפדיה. שוב ישר כח גדול על תרומתך הרבה לחב"דפדיה. שיעשיחה י"ז בשבט ה'תשפ"ד 21:29, 27 בינואר 2024 (UTC)

שיע.ק ThankYouHeb.svg.png על הפירגון המחמיא. בעז"ה אשפר את מה שטעון שיפור. בברכה. קעניג ~ דף שיחתי ~ 13:57, 24 בינואר 2024 (UTC)

שינוי שם משתמש[עריכה]

שינוי קעניג ל־חב"ד בדרך לגאולה

שיע תודה רבה מראש בברכה. קעניג ~ דף שיחתי ~ 13:57, 24 בינואר 2024 (UTC)

שלום לך קעניג, או שמא קעניגים? אני מעלה השערה שאיני יודע אם היא נכונה. אם אתם מספר בני משפחה שמשתמשים באותו שם משתמש, בבקשה פיתחו שם משתמש נפרד לכל אחד מכם. זה יוצר בלבול ותסכול אצל משתמשים אחרים. משתמש כותב לך משהו, אתה מבין, אך בן משפחתך לא ראה ולא הבין, והמשתמש ששוחח איתך קודם, לא מבין מדוע זה נראה כאילו הוא מדבר עם משתמש אחר. אם טעיתי אשמח שתאשר את זה וקבל את התנצלותי מראש. שיעשיחה י"ט בשבט ה'תשפ"ד 19:51, 29 בינואר 2024 (UTC)
שיע.ק אני משתמש אחד תוכל לשנות אותי לחב"ד בדרך לגאולה? בברכה. קעניג ~ דף שיחתי ~ בואו לערוך ולהרחיב! ~ בואו תטעמו! ~ יחי אדוננו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד! 19:56, 29 בינואר 2024 (UTC)
שיניתי בהצלחה שיעשיחה י"ט בשבט ה'תשפ"ד 20:12, 29 בינואר 2024 (UTC)
תוכל לשנות לי גם את כל הדפי משתמש שלי כמו נגיד משתמש:קעניג/חתימה לשם החדש שלי?
זה כבר שונה שיעשיחה י"ט בשבט ה'תשפ"ד 20:36, 29 בינואר 2024 (UTC)
ממליץ בהעברת משתמש להעביר את הערכים המשניים בלי להשאיר הפניות בדף הישן ואח"כ לשים הפניה רק בדף משתמש, ככה לא יהיו 10 (בממוצע אצל אלו שמבקשים) דפי הפניה מיותרים בכל פעם ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • י"ט בשבט ה'תשפ"ד • 22:32, 29 בינואר 2024 (UTC)
חלוקת: צודק, תודה. שיעשיחה כ' בשבט ה'תשפ"ד 20:25, 30 בינואר 2024 (UTC)

השמטת סימן קריאה[עריכה]

אשמח אם תוכל לשנות את שמי מ"קודש לנשיא הדור!" ל"קודש לנשיא הדור". קודש לנשיא הדור! - שיחה, 05:22, כ"ט בשבט, ה'תשפ"ד.

בוצע. בהצלחה שיעשיחה כ"ט בשבט ה'תשפ"ד 18:10, 8 בפברואר 2024 (UTC)
תודה, וכפולה על הזריזות. קודש לנשיא הדור - שיחה, 07:15, ג' באדר א', ה'תשפ"ד.

הפניה לפיסקא בתוך ערך[עריכה]

ניסיתי לעשות זאת בצדיק באמונתו יחיה ולא הצלחתי. קודש לנשיא הדור! - שיחה, 05:20, כ"ט בשבט, ה'תשפ"ד.

בגלל שאין כזה ערך וזה רק דף הפניה ליגיעה. הנה דוגמה לקישור לפסקה יגיעה#בשבת ובגאולה ואותה דוגמה עם כיתוב אחר העוסקת ביגיעה בגאולה. שיעשיחה כ"ט בשבט ה'תשפ"ד 17:59, 8 בפברואר 2024 (UTC)
אז דף ה]ניה לא יכול לקשר לפיסקא מסויימת? קודש לנשיא הדור - שיחה, 07:14, ג' באדר א', ה'תשפ"ד.