שיחת משתמש:חב"ד בדרך לגאולה

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
(הופנה מהדף שיחת משתמש:קעניג!)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
  • נכנסת לדף השיחה שלי בשעה 13:42, ביום י"ח תמוז ה'תשפ"ד‏
    שלום וברכה וברוכים הבאים.
ב"ה. י"ח בתמוז ה'תשפ"ד.
יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!

לחץ כאן למעבר לסוף דף שיחת המשתמששיחת ארכיון

כיתוב תמונה


1  •  2

חתימתך[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה. א. דאג שיהיו בחתימתך קישורים לדף השיחה ולדף המשתמש שלך. ב. אני חושב שהבחירות ממש לא שייכות לכאן. ג. תוכל לארכב את דף שיחתך, הוא כבר ארוך מספיק לכדי ארכוב. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (18:32, י"ז באדר א', ה'תשפ"ד)

יוסף בן מלמד תוכל לארכב לי אתה? חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ בחירות לרשויות 18:44, 26 בפברואר 2024 (UTC)
א. עדיין אין קישור לדף המשתמש שלך. ב. נא לא לערוך תגובות של משתמשים! (כפי שעשית ממש עכשיו). ג. ארכבתי את דף השיחה שלך. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (19:40, י"ז באדר א', ה'תשפ"ד)

מיזם השבחת ערכים[עריכת קוד מקור]

א גוטע וואך!

רציתי לעורר ולהזכיר לך אודות מיזם השבחת ערכים. האם אתה עובד על ערך כל־שהוא? צוברענגען משיח - שיחה 17:42, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.

צוברענגען משיח א גוטע וואך.
תדע שהערך ר' הונא הוא ערך שאני עובד עליו. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ מרבים בשמחה 17:44, 2 במרץ 2024 (UTC)
מסתבר שלא הבנת את מטרת המיזם. המיזם לא נועד ליצירת ערכים אלא להשבחת ערכים קיימים. לפני שאנחנו יוצרים עוד-ועוד ערכים, כדאי לשים לב שהרבה מערכי חב"דפדיה כתובים באופן המשווע לעריכה או שהם קצרים מדי וטעונים הרחבה. צוברענגען משיח - שיחה 17:48, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
א. אפשר ליצור ויותר טוב ליצור ערך מאשר לערוך ערך ב.למה אתה מדגיש את יצירת המיזם, אני יכול גם להבין לבד, לא צריך להדגיש. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ מרבים בשמחה 17:57, 2 במרץ 2024 (UTC)
אם הינך חושב שכדאי יותר ליצור ערכים - אינני מתכוון להתווכח עימך. אך דע - שטעות הינך טועה. ערכים צריך ליצור - אבל במידה, כמו גם שלא כל עניין/איש המסוקר בתקשורת/עיתונות חב"דית יש ליצור עליו ערך. צוברענגען משיח - שיחה 18:00, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
אגב - אם אתה לא מתכוון לקחת על עצמך ערך שכבר קיים לעבודה - אתה יכול להסיר את שמך מרשימת המשתתפים. בכ"ר, צוברענגען משיח - שיחה 18:03, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
לא אמרתי שאיני מתכון להשביח ערכים, אלא שכרגע אני יוצר, ועוד כמה ימים התחיל להשביח ערכים. ואתה לא צריך לשגע כל אחד מתי הוא יכול. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ מרבים בשמחה 18:19, 2 במרץ 2024 (UTC)
טעויות: א': אכן לא אמרת, אלא לא כתבת/לא התכוונת. ב': אתחיל ולא התחיל. ג': אני "משגע" (האם אתה לא שלחת הודעות למשתמש כל-שהוא על עניין כל-שהוא מספר פעמים [בלשון המעטה...] והוא עצמו העיר לך ע"כ?) - כלשונך הזהב - את מי שרשם את שמו כמשתפפי המיזם ולא פעל במיזם "גארנישט" מאז הקמתו בכ' שבט (חודש שלם). אם אתה רואה שאינך יכול/רוצה או כל דבר אחר שמונע ממך להשתתף במיזם, אין כל איסור שתסיר את שמך מרשימת המשתתפים. ואחרון - אחרון חביב: שמור על סבלנות. צוברענגען משיח - שיחה 18:28, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
אגב - אין כל מניעה שתוך כדי השתתפותך במיזם תיצור גם ערכים. אבל ההתמקדות במיזם היא על עריכת ערכים קיימים. צוברענגען משיח - שיחה 18:31, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
א. סליחה. ב. לא אמרתי שלא אשתתף במיזם. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ מרבים בשמחה 18:31, 2 במרץ 2024 (UTC)
לא אמרת בשום מקום, אלא כתבת/התכוונת. מצפה לראות אותך פועל במיזם! בהצלחה. צוברענגען משיח - שיחה 18:34, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
תודה. חב"ד בדרך לגאולה ~ בואו נביא את הגאולה ביחד! ~ יחי אדוננו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!

דף משתמש[עריכת קוד מקור]

נא לא לערוך דף משתמש. אתה עובר על זה שוב ושוב. צוברענגען משיח - שיחה  •  כבר תרמת? 18:03, כ"ט באדר א', ה'תשפ"ד.

תבניות בערכים שכתבת[עריכת קוד מקור]

לכבוד חב"ד בדרך לגאולה שלום וברכה!

ישנו עניין חשוב שרציתי להפנות את תשומת ליבך אליו, בנוגע לתבניות המעודדות עריכה והסברה.

על כל ערך שכבודו יוצר ומוצבת בו תבנית חשיבות, לעריכה, לשכתוב (ע"י משתמש אחר) וכד' - אתה מסיר אותה אפי' ללא דיון מקדים.

העניין הוא כך: תבנית החשיבות נועדה לכך שיווצר דיון על חשיבות הערך, אז כך שרק לאחר שהחשיבות מובהרת אפשר להסיר את התבנית.

שאר התבניות (לעריכה, לשכתוב וכד') נועדו עבור הקוראים - שידעו שמדובר בערך לא מושלם, ועבור העורכים - שידאו שמדובר בערך שצריך לערוך אותו - ויערכו אותו.

על כן, אני מבקש ממך לחשוב פעמיים ולבדוק - "האם באמת אפשר להסיר את התבנית?", או לפתוח דיון בנושא (אפשר גם לתייג את מציב התבנית ולבקש באופן יפה שינמק את ההצבה אם הוא לא עשה זאת בתקציר העריכה או שאתה רוצה פירוט יותר).

בהצלחה!

נ. ב. עקב כפילות המשתמשים הודעה זו נשלחה גם בדף השיחה של משתמש:תמים של הרבי. צוברענגען משיח - שיחה  •  כבר תרמת? 16:14, ז' באדר ב', ה'תשפ"ד.

אזהרה לפני חסימה[עריכת קוד מקור]

אזהרה!
אזהרה!
אזהרה!
עריכותיך החוזרות ונשנות  בדף שמואל מישולובין מהוות עבירה על הכללים המקובלים ונחשבות להשחתה. באם לא תשנה את סגנון כתיבתך בהתאם למקובל, נאלץ לחסום אותך!
באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!
לצערי לא למדת לקח ולכן אם תשחית שוב תחסם לשני שבועות. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (18:01, כ"ח באדר ב', ה'תשפ"ד)
אני מצטער. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ די לשאננות, קדימה התגלות! 18:10, 7 באפריל 2024 (IDT)

בנוגע לבקשתך[עריכת קוד מקור]

אעדיף לא לפרסם זאת לרבים.. אולי תשלח אתה את הכתובת.. יהודי מעניין

קצת מחשבה חקירה והבנת הנקרא[עריכת קוד מקור]

משמח שיצרת ערך על הפיגוע בבית הדסה כפי שביקשתי בדף המיועד. אך המשפט הפותח "הפיגוע בבית הדסה התרחש בשנת תש"מ בחברון שבמהלכו נרצח החייל יהושע סלמה הי"ד" - שגוי! ציינתי מקור חבד"י להסתמך עליו (כפי שכנראה עשית) אך אפילו לקרוא ולהבין קצת לעומק - כנראה שנבצר ממך. ומי מדבר על עריכה, מקורות, קישורים (למה למען ה' הערך יתום?) ושאר ירקות מצויים שחסרו מן הספר.

מצער הלהט ליצור ערך, מבלי להשקיע טיפת חקירה ודרישה בו. חבל שלא חשוב כ"כ לאנשים שערכים הרשומים על שמם יהיו עשויים כדבעי (לכל הפחות להניח תבנית בעבודה וכדו'). אקווה שתהיה זו ביקורת בונה. כדאי לעיין כאן וכאן, ולשומעים יונעם. ב. שורה - שיחה, 17:25, י"ב באייר, ה'תשפ"ד 17:25, 20 במאי 2024 (IDT)

ב. שורה תוכל לעזור לי בערך? חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ די לשאננות, קדימה התגלות! 17:49, 20 במאי 2024 (IDT)

שאלה[עריכת קוד מקור]

מה אתה יודע על ישיבת חב"ד מודיעין עילית--לחשוב רבי - שיחה, 20:00, ט"ו באייר, ה'תשפ"ד 20:00, 23 במאי 2024 (IDT) כי הוא כתב על זה--לחשוב רבי - שיחה, 14:09, ט"ז באייר, ה'תשפ"ד 14:09, 24 במאי 2024 (IDT)

אזהרה![עריכת קוד מקור]

אזהרה!
אזהרה!
אזהרה!
עריכותיך החוזרות ונשנות מהוות עבירה על הכללים המקובלים ונחשבות להשחתה. באם לא תשנה את סגנון כתיבתך בהתאם למקובל, נאלץ לחסום אותך!
באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!
אתה לאחרונה חוזר להשחית בגדול! ,רק שתדע שיש לי זכות הצבעה ואני וותיק פי שנים ממך בחב"דפדיה ובעל מס' עריכות גדול משלך! --- הלוחם החסידי - התוועדות חסידית 16:58, 24 במאי 2024 (IDT)
הלוחם החסידי רק שתדע שזה לא קשור כמה שנים יש לך בחב"דפדיה. זה משנה כמה עריכות עשית התשעים ימים האחרונים. בברכה. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ די לשאננות, קדימה התגלות! 17:02, 24 במאי 2024 (IDT)

מה נשמע?[עריכת קוד מקור]

חב"ד בדרך לגאולה מה נשמע? תמים של הרבי - שיחה ~ מרחיבים את חב"דפדיה עכשיו!!! כ"ג באייר ה'תשפ"ד18:50, 31 במאי 2024 (IDT)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

אתה שוב ושוב עובר על הכללים! ערכת את דף השיחה ומחקת את הודעתי, ועוד חתמת בשם אחר! ב. שורה - שיחה, 16:54, כ"ה באייר, ה'תשפ"ד 16:54, 2 ביוני 2024 (IDT)

ב. שורה אני ממש מצטער להבא לא אעשה זאת. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ די לשאננות, קדימה התגלות! 17:42, 2 ביוני 2024 (IDT)
לצערי תגובתך זו מופיעה בדף שיחתך וארכיונו מספר פעמים.. נראה אף שיש והתייאשו מלהעיר לך.. מה כל כך קשה לשמור על הכללים? ב. שורה - שיחה, 18:09, כ"ה באייר, ה'תשפ"ד 18:09, 2 ביוני 2024 (IDT)

נחסמת ליום[עריכת קוד מקור]

עקב הפרה חוזרת ונשנית על כללי חב"דפדיה (הקש ששבר את הגמל, פתיחת הצבעה לשם טובה אישית שלך ושחזור עריכה של מפעיל מערכת), לאחר הערות ואזהרות רבות ששבו ריקם, אני נאלץ לבצע חסימה של המשתמש שלך למשך יום. חסימה זו הינה סמלית וזאת מפני שאתה כן משתדל לתרום ולעזור לחב"דפדיה ואני מעריך מאוד את הפעולות שלך באתר, החסימה מתבצעת בתקווה שלאחריה לא תעבור שוב על הכללים, תודה. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (18:25, כ"ה באייר, ה'תשפ"ד)

בקשת מייל ממשתמשים[עריכת קוד מקור]

נא לחדול ממנהג זה באופן מידי! אין להטריד משתמשים ולהשתמש בחב"דפדיה כמוקד למאגר כתובות מייל. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (16:07, ה' בסיוון, ה'תשפ"ד)

יוסף בן מלמד אני מתנצל להבא לא אנהג כך. בברכה. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ די לשאננות, קדימה התגלות! 18:16, 11 ביוני 2024 (IDT)
אתה בטוח?. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (16:45, ז' בסיוון, ה'תשפ"ד)
יוסף בן מלמד 100 אחוז. בברכה. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ די לשאננות, קדימה התגלות! 16:52, 13 ביוני 2024 (IDT)
פחות מ100. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (16:55, ז' בסיוון, ה'תשפ"ד)

דוד לוי[עריכת קוד מקור]

יוסף בן מלמד מה אתה אומר על הערך דוד לוי שכתבתי? חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ די לשאננות, קדימה התגלות! 17:02, 13 ביוני 2024 (IDT)
שאפשרי לעשות עוד הרבה ערכים על אישים שהיה להם כזה קשר חב"די.... בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (17:15, ז' בסיוון, ה'תשפ"ד)
יוסף בן מלמד חבל חיכיתי לטיפת מילת הערכה ממך. אני אומר לך שבשורה התחתונה יש לו קשרים חזקים עם חב"ד והוא זכאי לערך כמו שביבי נתניהו זכאי לערך ואיתמר בן גביר ועוד שאני לא אמנה אותם פה מפאת קוצר המקום. בברכה. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ די לשאננות, קדימה התגלות! 17:18, 13 ביוני 2024 (IDT)
אני מעריך את עבודתך ומביע זאת רבות, אך יש לך עניין ליצור ערכים דווקא על אישים כאלו שאין להם קשר הכרחי לחב"ד. חלופת מכתבים עם הרבי לא מהווה קשר משמעותי, הדוגמא על ביבי ובן גביר אינה טובה כי מדובר באישיות מפורסמת מאוד. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (17:23, ז' בסיוון, ה'תשפ"ד)
יוסף בן מלמד דבר ראשון הוא החבר כנסת בין הבולטים לשעבר בכנסת. דבר שני יש לו הרבה מאוד קשר לחב"ד שלא מסתכם רק בחלופת מכתבים אלא גם בפגישתו המיוחדת עם הרבי, תוכל להיווכח בעצמך בדבריי בקריאת הערך. בברכה. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ די לשאננות, קדימה התגלות! 17:27, 13 ביוני 2024 (IDT)
לא מדובר בקשר משמעותי ולא משנה באיזה אורך תשכתב אותו. ובכלל, אם הוא אדם חשוב למה תולדות החיים שלו כוללות רק שורה וחצי?. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (17:33, ז' בסיוון, ה'תשפ"ד)
יוסף בן מלמד אדרבה תוסיף עליו פרטים. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ די לשאננות, קדימה התגלות! 17
36, 13 ביוני 2024 (IDT)

לא בחב"דפדיה[עריכת קוד מקור]

גם אם יש לך אי אילו תלונות נגד משתמשים, אתה מוזמן לפנות אליהם במייל ולפתור איתם בפרטי את הבעייה. אין לכתוב בדפי שיחה בחב"דפדיה - בשום פנים ואופן - דברי גנאי על משתמשים אחרים. בהצלחה. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (01:57, כ"ב בסיוון, ה'תשפ"ד)

נו, מה יהיה?[עריכת קוד מקור]

אזהרה!
אזהרה!
אזהרה!
עריכותיך החוזרות ונשנות  בדף חב"דפדיה:מפעיל מערכת מהוות עבירה על הכללים המקובלים ונחשבות להשחתה. באם לא תשנה את סגנון כתיבתך בהתאם למקובל, נאלץ לחסום אותך!
באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (22:56, כ"ג בסיוון, ה'תשפ"ד)

770mmr770@gmail.com[עריכת קוד מקור]

--מנחם מענדל רובין - שיחה, 19:00, כ"ד בסיוון, ה'תשפ"ד 19:00, 30 ביוני 2024 (IDT)

הצבעה[עריכת קוד מקור]

אתה מוזמן להצביע כאן. מאת: ב. שורה  •  לתגובות  •  16:10, 4 ביולי 2024 (IDT)