שיחת משתמש:חב"ד בדרך לגאולה

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ב"ה. י"א בניסן ה'תשפ"ד.
יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!
החסיד המרקד.gif
החסיד המרקד.gif

לחץ כאן למעבר לסוף דף שיחת המשתמש

הנאה.pngשיחת ארכיון

כיתוב תמונה


1  •  2

חתימתך[עריכה]

שלום וברכה. א. דאג שיהיו בחתימתך קישורים לדף השיחה ולדף המשתמש שלך. ב. אני חושב שהבחירות ממש לא שייכות לכאן. ג. תוכל לארכב את דף שיחתך, הוא כבר ארוך מספיק לכדי ארכוב. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (18:32, י"ז באדר א', ה'תשפ"ד)

יוסף בן מלמד תוכל לארכב לי אתה? חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ בחירות לרשויות 18:44, 26 בפברואר 2024 (UTC)
א. עדיין אין קישור לדף המשתמש שלך. ב. נא לא לערוך תגובות של משתמשים! (כפי שעשית ממש עכשיו). ג. ארכבתי את דף השיחה שלך. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (19:40, י"ז באדר א', ה'תשפ"ד)

מיזם השבחת ערכים[עריכה]

א גוטע וואך!

רציתי לעורר ולהזכיר לך אודות מיזם השבחת ערכים. האם אתה עובד על ערך כל־שהוא? צוברענגען משיח - שיחה 17:42, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.

צוברענגען משיח א גוטע וואך.
תדע שהערך ר' הונא הוא ערך שאני עובד עליו. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ מרבים בשמחה 17:44, 2 במרץ 2024 (UTC)
מסתבר שלא הבנת את מטרת המיזם. המיזם לא נועד ליצירת ערכים אלא להשבחת ערכים קיימים. לפני שאנחנו יוצרים עוד-ועוד ערכים, כדאי לשים לב שהרבה מערכי חב"דפדיה כתובים באופן המשווע לעריכה או שהם קצרים מדי וטעונים הרחבה. צוברענגען משיח - שיחה 17:48, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
א. אפשר ליצור ויותר טוב ליצור ערך מאשר לערוך ערך ב.למה אתה מדגיש את יצירת המיזם, אני יכול גם להבין לבד, לא צריך להדגיש. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ מרבים בשמחה 17:57, 2 במרץ 2024 (UTC)
אם הינך חושב שכדאי יותר ליצור ערכים - אינני מתכוון להתווכח עימך. אך דע - שטעות הינך טועה. ערכים צריך ליצור - אבל במידה, כמו גם שלא כל עניין/איש המסוקר בתקשורת/עיתונות חב"דית יש ליצור עליו ערך. צוברענגען משיח - שיחה 18:00, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
אגב - אם אתה לא מתכוון לקחת על עצמך ערך שכבר קיים לעבודה - אתה יכול להסיר את שמך מרשימת המשתתפים. בכ"ר, צוברענגען משיח - שיחה 18:03, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
לא אמרתי שאיני מתכון להשביח ערכים, אלא שכרגע אני יוצר, ועוד כמה ימים התחיל להשביח ערכים. ואתה לא צריך לשגע כל אחד מתי הוא יכול. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ מרבים בשמחה 18:19, 2 במרץ 2024 (UTC)
טעויות: א': אכן לא אמרת, אלא לא כתבת/לא התכוונת. ב': אתחיל ולא התחיל. ג': אני "משגע" (האם אתה לא שלחת הודעות למשתמש כל-שהוא על עניין כל-שהוא מספר פעמים [בלשון המעטה...] והוא עצמו העיר לך ע"כ?) - כלשונך הזהב - את מי שרשם את שמו כמשתפפי המיזם ולא פעל במיזם "גארנישט" מאז הקמתו בכ' שבט (חודש שלם). אם אתה רואה שאינך יכול/רוצה או כל דבר אחר שמונע ממך להשתתף במיזם, אין כל איסור שתסיר את שמך מרשימת המשתתפים. ואחרון - אחרון חביב: שמור על סבלנות. צוברענגען משיח - שיחה 18:28, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
אגב - אין כל מניעה שתוך כדי השתתפותך במיזם תיצור גם ערכים. אבל ההתמקדות במיזם היא על עריכת ערכים קיימים. צוברענגען משיח - שיחה 18:31, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
א. סליחה. ב. לא אמרתי שלא אשתתף במיזם. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ מרבים בשמחה 18:31, 2 במרץ 2024 (UTC)
לא אמרת בשום מקום, אלא כתבת/התכוונת. מצפה לראות אותך פועל במיזם! בהצלחה. צוברענגען משיח - שיחה 18:34, כ"ב באדר א', ה'תשפ"ד.
תודה. חב"ד בדרך לגאולה ~ בואו נביא את הגאולה ביחד! ~ יחי אדוננו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!

דף משתמש[עריכה]

נא לא לערוך דף משתמש. אתה עובר על זה שוב ושוב. צוברענגען משיח - שיחה  •  כבר תרמת? 18:03, כ"ט באדר א', ה'תשפ"ד.

תבניות בערכים שכתבת[עריכה]

לכבוד חב"ד בדרך לגאולה שלום וברכה!

ישנו עניין חשוב שרציתי להפנות את תשומת ליבך אליו, בנוגע לתבניות המעודדות עריכה והסברה.

על כל ערך שכבודו יוצר ומוצבת בו תבנית חשיבות, לעריכה, לשכתוב (ע"י משתמש אחר) וכד' - אתה מסיר אותה אפי' ללא דיון מקדים.

העניין הוא כך: תבנית החשיבות נועדה לכך שיווצר דיון על חשיבות הערך, אז כך שרק לאחר שהחשיבות מובהרת אפשר להסיר את התבנית.

שאר התבניות (לעריכה, לשכתוב וכד') נועדו עבור הקוראים - שידעו שמדובר בערך לא מושלם, ועבור העורכים - שידאו שמדובר בערך שצריך לערוך אותו - ויערכו אותו.

על כן, אני מבקש ממך לחשוב פעמיים ולבדוק - "האם באמת אפשר להסיר את התבנית?", או לפתוח דיון בנושא (אפשר גם לתייג את מציב התבנית ולבקש באופן יפה שינמק את ההצבה אם הוא לא עשה זאת בתקציר העריכה או שאתה רוצה פירוט יותר).

בהצלחה!

נ. ב. עקב כפילות המשתמשים הודעה זו נשלחה גם בדף השיחה של משתמש:תמים של הרבי. צוברענגען משיח - שיחה  •  כבר תרמת? 16:14, ז' באדר ב', ה'תשפ"ד.

אזהרה לפני חסימה[עריכה]

אזהרה!
אזהרה!
עריכותיך החוזרות ונשנות  בדף שמואל מישולובין מהוות עבירה על הכללים המקובלים ונחשבות להשחתה. באם לא תשנה את סגנון כתיבתך בהתאם למקובל, נאלץ לחסום אותך!
באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!
לצערי לא למדת לקח ולכן אם תשחית שוב תחסם לשני שבועות. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (18:01, כ"ח באדר ב', ה'תשפ"ד)
אני מצטער. חב"ד בדרך לגאולה ~ שיחה ~ די לשאננות, קדימה התגלות! 18:10, 7 באפריל 2024 (IDT)