חב"דפדיה:ערכים מומלצים/רשימת המתנה

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


מיזם ערכים מומלצים קריטריונים רשימת המתנה (ביקורת עמיתים) דיונים והצבעות

כשלב ראשון להמלצה על ערך או להסרת המלצה קיימת יש להציגו בדף זה, וזאת על מנת לתת תקופה בת שבוע למשתמשים כדי לערוך שיפורים בערך ולהעיר עליו הערות בדף השיחה שלו. הערכים יוצגו במשך כשבוע, ללא דיון והצבעה כאן, אך ניתן ואף רצוי להעיר הערות בדף השיחה של הערכים. ערכים שיהיו בשלים להצבעה יועברו כעבור שבוע או יותר, על ידי חב"דניק (שיחה) בלבד, לדיון ולהצבעה. לפני הוספת ערך לכאן, יש לעיין בקריטריונים לקביעת ערך מומלץ.

ניתן להוסיף בדף, גם ערכים שכתבתם בעצמכם, אך יש לציין את חלקכם בערך. אם אתם כתבתם את הערך קולכם לא ייחשב בהצבעה, ובכל מקרה דרושים שלושה תומכים ורוב של 60% על מנת שהערך יהפוך למומלץ.

יש לסמן דפי שיחה של ערכים שמועמדים לערך מומלץ בתבנית {{מועמד לערך מומלץ}}.

הבהרה: כאן לא מתבצעת הצבעה לגבי הערכים. הם רק מוצגים לעיונה של הקהילה, ואילו ההצבעה מתקיימת בדף "דיונים" שבוע לפחות לאחר הצעת הערך כאן.

ערכים מועמדים[עריכה]

הרבי[עריכה]

ב"ה לאחר עבודה ראשונית, וחלק מתוכנית להמלצת כל ערכי רבו"נ, לדעתי הערך אכן צריך להיות מומלץ, נשמח להערות ותיקונים. מתייג את חב"דפדים פעילים ‎‏ חלוקת קונטרסים, שיע.ק ואת ידידי קרייזי אבאוט משיח, וכמובן את כל המשתמשים הוותיקים והטובים. נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 10:05, כ"ג בשבט, ה'תשפ"א, 5 בפבר' למניינם.

מבלי להיכנס לפרטים הטכניים בערך, יש בעייה בכך ערך יהיה מומלץ, וזאת משום שכרגע הערך עשוי מהמון פסקאות, ומי שינסה לקבל בערך הזה את המידע על הרבי, לא יקבל כל כך משום שהערך מפנה אותו לערך אחר, כך שבמקרה הזה הערך על הרבי הוא לא ערך, הוא אוסף של המון ערכים שהתקבצו לערך אחד שמואל חייםשיחה 19:47, 6 בפברואר 2021 (UTC)
יורשה לי להעלות טיעון הנראה לדעתי. בין הערכים המומלצים לא אמורים להיכלל הערכים על רבותינו נשיאינו, זאת מפני שהם ערכי יסוד. טווח הערכים המומלצים אמור להיות בין אלו שמעבר להם, העוסקים אודות תחומים ממוקדים וספציפים יותר (על מנת לחדד את הכוונה - כשם שהערך על האתר עצמו לא יהיה מומלץ). זו רק דעתי, ותן לחכם ויחכם עוד.--טאפרו דא פלאחו - שיחה, 19:58, כ"ד בשבט, ה'תשפ"א 19:58, 6 בפברואר 2021 (UTC)
אכן, לדעתי יש לשקול למחוק את הערכים האלו ולהוסיף אותם לערך עצמו במלואם. הרעיון של הערך כמומלץ מגיע מרשימת ערכים פוטנציאליים. בהצלחה נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 09:34, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א, 7 בפבר' למניינם.
ראה את סוף השיחה שם ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 10:17 • כ"ה בשבט ה'תשפ"א

התפצלות חסידות חב"ד (תרכ"ו)[עריכה]

הערך הועלה כאן לדיון לפני כ-שנה והוחלט שצריך שיפוץ, הוספת מקורות, וניסוח - ועד אז יהיה כ-ערך מובחר. אני חושב שאחרי כ-שנה נוספו בו הרבה מקורות, ניסוח מחודש, נמחקו דברים והערך הורחב. אשמח אם תביעו את דעתם מתייג חב"דפדים פעילים ‎‏ ‏. בברכה, ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי דגל משיח 2.jpg חב"דפדים פעילים מחרסנים את הפילים 21:42, 10 בפברואר 2022 (UTC)

מאמין שעדיין יש מה להוסיף, וכן עדיין יש צורך בשיפור הניסוח שמואל חייםשיחה 14:56, 13 בפברואר 2022 (UTC)
תוכל לתת דוגמאות ספצפיות לדברים הטעונים שיפור? ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי דגל משיח 2.jpg חב"דפדים פעילים מחרסנים את הפילים 22:03, 14 בפברואר 2022 (UTC)
זה לא משהו ספציפי, בעז"ה אני יעבוד על זה שמואל חייםשיחה 14:17, 4 במרץ 2022 (UTC)
הערך עדין נמצא בקטגוריה של צריכים הבהרה ומקורות. חבד אינפו - שיחה, 16:54, י"ט באדר ב', ה'תשפ"ב 16:54, 22 במרץ 2022 (UTC)
דבר זה איננו משנה כלל . דרושים כמה הבהרה ומקורות בערך אך הערך הוא ערך מושקע ויפהזאל זיין תורה - שיחה, 19:46, י"ט באדר ב', ה'תשפ"בתורה
בטח שזה משנה, כדי להיות מומלץ הערך צריך להיות מושלם. עם כל המקורות והבהרות. ראה קריטריונים. וראה מיזם. נכתב על-ידי העורך תלמוד בבלי ♦ - שיחה, 14:07, כ"ב באדר ב', ה'תשפ"ב 14:07, 25 במרץ 2022 (UTC)
חב"דפדים פעילים ‎‏ ‏ מה אתם אומרים מאז הערך הספיק להיות הערך בעל מספר העריכות הכי גדול בחב"דפדיה, ערך מובחר, ואחד מהערכים הכי ארוכים בחב"דפדיה כמו כן הוא אינו איחוד של ערכים כמו במספר ערכים דומים אלה הוספה הרבה מעבר לכך, אני חושב שאפשר להעביר לחב"דפדיה:ערכים מומלצים/דיונים מה אתם אומרים? חיים כ - מסמ ציכל - ט"ו בשבט 18:49, 25 בינואר 2024 (UTC)

חיים כ אני בעד קעניג ~ דף שיחתי ~ בואו לערוך ולהרחיב! ~ בואו תטעמו! ~ יחי אדוננו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד! 20:23, 25 בינואר 2024 (UTC)

לאחר שעבר שבוע ולא הושמע ביקורת רצינית כלפי הערך אבקש מ מפעילי מערכת להעביר לחב"דפדיה:ערכים מומלצים/דיונים חיים כ - מסמ ציכל - כ"ב בשבט 15:36, 1 בפברואר 2024 (UTC)

Symbol support vote.svg.png בעד
בעד חזק.gif בעד חזק חיים כ - מסמ ציכל - ט"ז בשבט 13:31, 26 בינואר 2024 (UTC)
בעד חזק.gif בעד חזק קעניג ~ דף שיחתי ~ בואו לערוך ולהרחיב! ~ בואו תטעמו! ~ יחי אדוננו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד! 20:23, 25 בינואר 2024 (UTC)
בעד חזק.gif בעד חזק, מלכתחילה אחזתי שהערך היה אמור להיות מומלץ. במיוחד שמאז נהפך הערך ל"מובחר" נוספו לו עוד עשרות מקורות, ונוסח בצורה מקצועית. אין סיבה שלא יהיה מומלץ. בברכה, ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי 16:05, 28 בינואר 2024 (UTC) נגד.pngנגד
נגד.pngנגד חיים כ הערך כבר ערך מובחר, אין טעם שיהיה גם מומלץ... אא"כ כוונתך להוריד ממנו את 'מובחרותו' ולהופכו למומלץ? אבל כבר נקבע שהוא יהיה מובחר ולא מומלץ! כנראה שלא עבר בקריטריונים להיות ערך מומלץ. אך עוד לא עיינתי בדיונים הקודמים וגם בערך עצמו ואיני יודע. צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 13:41, ט"ז בשבט, ה'תשפ"ד.

נגד.pngנגד!!!

הסיבה: "ערך מומלץ" זה ערך שהאתר חבדפדיה ממליץ עליו בגלל תוכנו החשוב, כמו הערך השיחה הידועה וכדומה. ואילו במקרה הזה הערך כבר מובחר בזכות ההשקעה הרבה שהשקיעו בו! אבל אינו צריך להיות ערך מומלץ לדעתי. ב. א. א. - שיחה, 19:40, י"ט בשבט, ה'תשפ"ד

יש עוד מה לעבוד מבחינת ניסוח וסדר והוספת חומרים, לחשוב מה לצנזר וכו', אם ירצו לעבוד על זה העבודה תהיה קשה. הייתי ממליץ להמשיך להתמקד על הערך תמונות וציורי רבותינו נשיאנו שקרוב למומלצות יותר. שמואל חייםשיחה 08:23, 2 בפברואר 2024 (UTC)
שמואל חיים תוכל לתת דוגמאות לדברים לדברים שיש (לפחות על פי דעתך) צורך לצנזר, לשנות ניסוח, וכו'? חיים כ - מסמ ציכל - כ"ה בשבט 14:31, 4 בפברואר 2024 (UTC)
לא חושב שיש מה לצנזר. ניסוח מצוין (תקן אותי אם לא - אשמח עם דוגמאות!), לא חסר שום חומר שצריך להוסיף (אם יש - אז פרט. מה חסר?) כמו כן אין שום בעיה בדיון על שני ערכים מומלצים בו זמנית. ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי 19:34, 5 בפברואר 2024 (UTC)
חסר כל הצעטליך של הצמח צדק לאדמו"ר המהר"ש, המחלוקת על הכתבים, הרחבה על פרטי הצוואה והבית דין, חשיבות בני הצמח צדק בחייו. לענ"ד צריך לסדר את הערך מחדש ומימלא לסגנן (כמובן שאפשר לדון על זה), בנוגע לצנזר, בעבר ראיתי שיש שביקרו את פרסום רשימת תרכ"ו ושצריך לצנזר פרטים. שמואל חייםשיחה 18:06, 7 בפברואר 2024 (UTC)
הצעטליך מהצ"צ, המחלוקת על הכתבים, פרטי הצוואה והבית דין וכו' הכל מפורט בהתפצלות חסידות חב"ד (תרכ"ו)#רקע בפסקאות מיוחדות עבור כל אחד מהדברים הנ"ל. בנוגע לצנזור קטעים מרשימת תרכ"ו - ח"ו אפילו לחשוב על דבר כזה! אדמו"ר הריי"צ כתב את הרשימה הזאת כדי להוציא אותה לאור. ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי 13:07, 8 בפברואר 2024 (UTC)
מפעילי מערכת לאחר שהושב על שאלתו של שמואל חיים אפשר להעביר לחב"דפדיה:ערכים מומלצים/דיונים? חיים כ - מסמ ציכל - ה' באדר א' 18:08, 14 בפברואר 2024 (UTC)
אפשר להעביר את הערך לדיונים. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (18:18, ה' באדר א', ה'תשפ"ד)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── עדיין לא הושב , ועדיין לא סיימתי את כל ההערות שלי שמואל חייםשיחה 14:32, 16 בפברואר 2024 (UTC)

בדף השיחה של הערך אתה חוזר על אותם שאלות גם כשאתה מקבל תשובות מפורטות... בהחלט אני חושב שהערך יכול לעבור לדיון. אדרבה, אם יש לך עוד הערות תעלה אותם, שנדע את מה (אם בכלל) צריך לשפר? ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי 00:40, 18 בפברואר 2024 (UTC)

הועבר מחב"דפדיה:ערכים מומלצים/דיונים[עריכה]

הייתי מציע לעצור את הדיון, גם לאחר שיגמר הדיון, יש לי עוד מספר תיקונים לערך, וזה יכול לקחת זמן. אני פה שום דבר אישי נגד משתמש ח"ו וח"ו אלא רק מתוך רצון להגדיל תורה ולהאדיר. שמואל חייםשיחה 14:08, 23 בפברואר 2024 (UTC)

שמואל חיים יש עוד תיקונים חוץ ממה שאמרתה כבר? נ.ב. יש באינטרנט את רשימות הרב"ש? אני לא מצאתי חיים כ - מסמ ציכל - ט"ז באדר א' 18:27, 25 בפברואר 2024 (UTC)
שמואל חיים שוב, אם יש לך טענות כלפי דברים הטעונים שיפור: תכתוב אותם, אדרבה הערות זה לא דבר שלילי. אך אי אפשר להקפיא דיונים כי יש משתמש שטוען שיכול להיות שבעתיד הקרוב אולי יהיו לו רעיונות לדברים הטעונים שיפור... אם יש לך כרגע טענות כלפי משהו (כנ"ל משהו חדש) אז תכתוב אותם, כדי שנוכל להגדיל תורה ולהאדירה. נ.ב. היה דיון מקדים שארך כפי הקריטריונים שבוע - שבו כל אחד שהיו לו טיעונים היה יכול להעלות אותם, בתכל'ס לא נתנו בדיון המקדים אפילו דוגמה אחת(!) לדבר ספציפי בערך הטעון שיפור. (בעוד בדף השיחה של הערך הוצגו שאלות יפות, אך שאינם קשורות - אף לא בעקיפין - לדיון הנ"ל ולמרות זאת על שאלות אלו הוצגו תשובות מפורטות דבר דבר על אופנו). לפי הקריטריונים במקרה כזה הערך עובר לדיון עצמו, כך שאמנם אפשר להתנגד, אך לא לעצור את הדיון שמתנהל כפי המדיניות והקריטריונים לערכים מומלצים. ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי 11:02, 26 בפברואר 2024 (UTC)

פריידא - בת אדמוה"ז[עריכה]

קראו את הערך פריידא (בת אדמו"ר הזקן), ואת הקריטריונים לערכים מומלצים, ואחר כך תאמרו אם לפחות הערך מתאים להיות ערך מובחר, אם לא ערך מומלץ. (ואם ערך מומלץ על אחת כמה וכמה). נכתב על-ידי העורך תלמוד בבלי - שיחה, 19:27, י"ד באדר א', ה'תשפ"ב

ודאי שנקרא אותו, כאן תוכל לכתוב את נימוקך מדוע זה זכאי להיכלל ברשימת המומלצים. אם אתה מתכוון לפתוח דיון על ערך מובחר תציע את הערך במובחר, כאן זה מומלץ. ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 00:35 • ט"ו באדר א' ה'תשפ"ב

ליקוטי שיחות[עריכה]

חב"דפדים פעילים ‎‏ ‏, למישהו יש הערות? אם לא, תוך שבוע אני מעביר את זה לדיונים. נכתב על-ידי העורך תלמוד בבלי ♦ - שיחה, 13:31, י"ג באדר ב', ה'תשפ"ב 13:31, 16 במרץ 2022 (UTC)

וגם תראו שיחה:לקוטי שיחות#ערך מקסים, גם האמנתי כי אדבר מסכים איתי שזה צריך להיות ערך מומלץ. מה דעת מפעילי מערכת? נכתב על-ידי העורך תלמוד בבלי ♦ - שיחה, 13:35, י"ג באדר ב', ה'תשפ"ב 13:35, 16 במרץ 2022 (UTC)
זה איוּם שאתה מעביר לדיונים? יש קריטריונים. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 02:00 • י"ד באדר ב' ה'תשפ"ב
התכוונתי שאם לדעת כולם זה מתאים לקריטריונים, אני מעביר להצבעה. לא איום. נכתב על-ידי העורך תלמוד בבלי ♦ - שיחה, 14:03, כ"ב באדר ב', ה'תשפ"ב 14:03, 25 במרץ 2022 (UTC)
יש חובה שהערך יקבל ממליצים להצבעה, זה לא המלצה. לכן "אם לא, תוך שבוע אני מעביר את זה לדיונים" לא נשמע טוב. בכל אופן, מקווה שיהיה לי זמן לעבור על הערך. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 18:26 • כ"ב באדר ב' ה'תשפ"ב
אחרי הנ"ל, אתם בעד הצבעה? נכתב על-ידי העורך תלמוד בבלי ♦ - שיחה, 16:58, ד' בניסן, ה'תשפ"ב 16:58, 5 באפריל 2022 (UTC)
אם יש הצבעה אז אני נגד.png נגד חזקבברכת ווי וואנט משיח נאו ~ זאל זיין גאולה ~ דו שיחסידי 18:26, 5 באפריל 2022 (UTC)

אשר ששונקין[עריכה]

הערך עבר שיפוצים רבים ונכתב ממקורות רבים. אשמח אם תביעו את דעתכם מתייג חב"דפדים פעילים ‎‏ ‏ ומשתמש:Chabadnik. --בברכה, דער רעבע איז דא! - נייעס חסידי מעניין 21:03, 20 באוקטובר 2022 (UTC)

עברתי על הערך. מרשים ביותר במיוחד אחרי העריכה האחרונה אני תומך בעניין! Symbol support vote.svg.png בעד --בברכה, הינוקא - שוחח איתי 23:07, 20 באוקטובר 2022 (UTC)
בעד חזק.gif בעד חזק - לוחם חב"די - יצאנו למלחמה - מירוץ ה10,000 06:21, 21 באוקטובר 2022 (UTC)
Symbol support vote.svg.png בעד ההצבעה. עברתי על הערך ואני נותן את הסכמתי. בברכה, --לוי התותח - שיחה, 22:17, כ"ח בתשרי, ה'תשפ"ג 22:17, 23 באוקטובר 2022 (UTC)
לא עברתי בעיון, אבל יש חוסר במקורות שמואל חייםשיחה 07:02, 24 באוקטובר 2022 (UTC)
נגד.pngנגד. בדיקה מעלה שהספר "יהדות הדממה" לא נזכר אפילו פעם אחת בערך, מה שמעלה חוסר במקורות עיקריים. בברכה, בא מועדשו"ת • ב' בחשוון ה'תשפ"ג ליצירה | 21:33, 27 באוקטובר 2022 (UTC)
לאחר למעלה משבוע הערך הועבר לדיונים. מתייג את חב"דפדים פעילים ‎‏ ‏ --בברכה, דער רעבע איז דא - נייעס חסידי מעניין 20:21, 3 בנובמבר 2022 (UTC)
ממש לא, הובאה פה התנגדות שלא הושב עליה, ככה בחיים זה לא יוכל להפוך למומלץ שמואל חייםשיחה 20:25, 3 בנובמבר 2022 (UTC)

תמונות וציורי רבותינו נשיאנו[עריכה]

ערך מיוחד, מקיף, שופע מקורות ותמונות, נושא מסקרן, חריג בנוף - לא ערך על אישיות ולא על מאורעות היסטוריים; ערכים כמותם יש למכביר. לאחר קצת שיפוץ סגנון ולשון - לטעמי יכול לעלות על שולחן מלכים, ולהוסיף הרבה צבע ועניין לרשימת הערכים המומלצים. מה דעתכם?טינט און פעדער... - שיחה, 18:54, כ"ז בניסן, ה'תשפ"ג 18:54, 18 באפריל 2023 (UTC)

אכן ערך מיוחד. חב"דפדים פעילים ‎‏ ‏ אני מציע ל"הזיז עניינים"... ולהעביר דיון לכאן. כבר עבר די והותר זמן. עברתי על הערך ונראה טוב בהחלט ומועמד לערך מומלץ. לפbי שאצור דיון - אבקש עוד דעות בנושא. צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 17:07, י"ד בשבט, ה'תשפ"ד.
צוברענגען משיח אכן ערך מיוחד במינו אני בעד. קעניג ~ דף שיחתי ~ 17:09, 24 בינואר 2024 (UTC)
הערך נמצא בשלוש קטגוריות אוטומטיות ערכים הדורשים הבהרה ערכים הדורשים מקורות וערכים חסרים התבנית דרוש מקור נמצאת כמה פעמים בדף ואני לא חושב שערך שנמצא בו התבנית {{פסקה חסרה}} שהיא די בולטת במיוחד עם התמונה צריך להיות ערך מומלץ חיים כ - מסמ ציכל - ט"ו בשבט 21:01, 25 בינואר 2024 (UTC)
הצבעה באם ליצור הצבעה (כאן):

Symbol support vote.svg.png בעד:

  1. Symbol support vote.svg.png בעד. אכן ערך טוב, מיוחד, מעניין וחריג בנושאו המסקרן. עומד בקריטריונים. צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 17:12, י"ד בשבט, ה'תשפ"ד.
  2. Symbol support vote.svg.png בעד ב. א. א. - שיחה, 17:17, י"ד בשבט, ה'תשפ"ד
  3. Symbol support vote.svg.png בעד משתמש: ברכת הגאולה מרגיש מגושם? - תלמד גאומ"ש! 20:57, 24 בינואר 2024 (UTC)

נגד.pngנגד:

  1. נגד.pngנגד יש עוד קצת כמה תיקונים קלים והוספות קלות שמעכבות את ההעלאה של הערך לרשימות הערכים המומלצים. ככה זה בטוח לא יכול להיות. שמואל חייםשיחה 09:46, 26 בינואר 2024 (UTC)
  2. נגד.pngנגד חסר הרבה חומר ומידע בערך וכן גם מקורות רבים חיים כ - מסמ ציכל - כ"א בשבט 16:43, 31 בינואר 2024 (UTC)
שמואל חיים תוכל למקד אותי יותר? אשמח לדעת על מנת שאוכל לתקן זאת או עכ"פ עד כמה שאצליח. אך לפי מה שכתוב ב-חב"דפדיה:ערכים מומלצים/קריטריונים לקביעת ערך מומלץ, הערך עומד בקריטריונים. הלא כן? צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 10:31, ט"ז בשבט, ה'תשפ"ד.
ערך מומלץ חייב להיום מושלם, לכן צריך קודם כל להשלים את כל המקורות והבהרות (שישנם הרבה כאילו). בנוסף חסר התייחסות של הרבי לפרסום תמונותיו ברבים, מהם: לפרסם רק תמונות מכבודות (יש ביומנו של הריל"ג שהתפרסם בספר "המזכיר" התייחסות מפורטת מכך), לא לפרסם תמונות של הרבי שההוא נראה בהם כועס (צריך מקור), לא לפרסם תמונות מתשל"ח - תש"מ, אולי גם להכניס פולמוס פרסום תמונות מתשנ"ג - תשנ"ד, לאחר מכן הוא יצטרך לעבור הגהה קלה, ולאחר מכן אני יתמוך בו. אני מוסיף פה גם ציור נוסף של הרבי המהר"ש שנמצאת בארכיוני שצריכה ביאור סביב סיפורה. בנוסף כדאי למצוא מישהו מומחה בעל ידע שיעבור על הערך שיוודא שאין פרט חשוב שהחסרנו (פחות קריטי). בשביל לעודד ולא להביא נפילת רוח אציין שהערך יחסית מאוד קרוב למומלצות, ועוד כמה ניסיונות הוא יוכל להגיע לכך שמואל חייםשיחה 17:37, 27 בינואר 2024 (UTC)
ציור של הרבי המהר"ש
שמואל חיים, אכן אתה צודק ואם מוסיפים אז אולי להכניס גם את המחלוקת בנוגע לJEM, ראה פסקת ביקורת בערך. אבל מצד שני (וזה גם בנוגע לפולמוס פרסום (וצפיה ב)תמונות/וידאו של תשנ"ג-תשנ"ד וכו'[1] זה בולם את האפשרות של הערך להיות ערך מומלץ כי ערך מומלץ לא יכול להיות ערך מחלוקת וכו'. מה דעתך בנידון? וסתם לשם ההתעניינות אשמח לקבל מקור לכך שהרבי ביקש שלא לפרסם תמונות שלו מהשנים תשל"ח - תש"מ. ובנוגע למומלצות הערך: אני מתלבט האם ל'התייאש' מכך שהערך יהיה מומלץ, ונסות לפעול שיהיה ערך מובחר. מה דעתך? צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 18:45, י"ז בשבט, ה'תשפ"ד.
ח"ו להתייאש, הערך מאוד קרוב למומלצות וחבל להפסיק באמצע, מה שרשום שערך במחלוקת לא יכול להיכנס לא הכוונה על ערך על מחלוקת אלא ערך ששנוי במחלוקת, ואין שום בעיה לכתוב על כך (אם כי אני חושב שלא צריך להתפלמס בערך הזה יותר מידי על צפיית נ"ג - נ"ד). בנוגע לאי פרסום תמונות מל"ח - מ' זוהי עובדה ידועה(וגם מציאות עובדתית...) אבל כמובן צריך למצוא לה מקור. שמואל חייםשיחה 20:25, 27 בינואר 2024 (UTC)
שמואל חיים, אין כל בעיה, אז לסיכום: צריך להוסיף פסקה על JEM, פסקה על נ"ג - נ"ד, ומה עוד? צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 14:41, י"ח בשבט, ה'תשפ"ד.
צוברענגען משיח ראשית רצוי להבהיר שלא כאן המקום להצבעה, כפי המופיע בתחילת דף זה. המחלוקת בנוגע לג'ם/נ"ג-נ"ד לא קשור לערך. בהצלחה! ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • י"ח בשבט ה'תשפ"ד • 19:58, 28 בינואר 2024 (UTC)
חלוקת קונטרסים, לדעתו של שמואל חיים, עניין נ"ג-נ"ד קשור לערך ואם הערך לא מושלם אין ביכולתו להיות 'מומלץ', אז להוסיף א"ז או לא? תחליטו ביניכם... קריצה.jpg ואכן, כאן לא עושים הצבעה - זה רק הצבעה אם 'יש על מה לדבר' וכדאי ליצור דיון בחב"דפדיה:ערכים מומלצים/דיונים. צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 16:26, י"ט בשבט, ה'תשפ"ד.
צוברענגען משיח, שמואל חיים לא כתב שלדעתו יש להכניס, הוא כתב ש'אולי' להכניס (מפני שאין קשר ישיר) וכן כתבתי שזה אכן לא קשור. לא צריך לעשות הצבעה אם לפתוח דיון ולפתוח עוד הצבעה איך נכון לפתוח דיון ועוד הצבעה אם אפשר להעביר את זה להצבעה וכו'... הדף מיועד לדיון, אם אתה עדין לא בטוח בנוגע למומלצות הערך כנראה הוא לא מספיק טוב למומלצות, וגם אם תרצה לוודא את זה תוכל לפתוח דיון בשיחה ולא דיון בסגנון הצבעה כאן ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • י"ט בשבט ה'תשפ"ד • 16:53, 29 בינואר 2024 (UTC)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── @חלוקת קונטרסים: א': לא נכניס, ב':אתה רואה במוחש שההצבעה יצרה דיון, אך לגופו של עניין אתה אכן צודק ואין צורך לפתוח הצבעה על כל דבר. אז אפשר להעביר לדיונים? צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 16:55, י"ט בשבט, ה'תשפ"ד.

חילזון יש לחכות לפחות שבוע ואז רק מפעיל מערכת יכול להעביר את הדף ופה לבנתיים יש 'ביקורת עמיתים' כנכתב בתבנית למעלהחיים כ - מסמ ציכל - י"ט בשבט 17:27, 29 בינואר 2024 (UTC)
חיים כ איני יודע מדוע אתה דבק בכינוי חילזון, האם זה בגלל שאתה רוצה להזכיר לי שפעם לא ידעתי איך צריך לתרום לחב"דפדיה? בכל-אופן: אכן, אין שום צורך למהר והדיון עדיין בעיצומו. צוברענגען משיח - דף השיחה שלי, 17:33, י"ט בשבט, ה'תשפ"ד.
יש רוב לערך של 4 מול 2. למרות שההצבעה הייתה צריכה להיות בדף הדיונים, הייתה כאן הצבעה. האם צריך להעביר לדף הדיונים ולבצע שם הצבעה חוזרת? אם כן - האם להוסיף את המשתמשים שכבר הצביעו - או שההצבעה חדשה לגמרי? מפעילי מערכת, לשיקולכם. צוברענגען משיח - שיחה 14:56, ב' באדר א', ה'תשפ"ד.
אין קשר לרוב אם יש ביקורת שעוד לא הושבה עליה אי אפשר להעביר לחב"דפדיה:ערכים מומלצים/דיונים חיים כ - מסמ ציכל - ב' באדר א' 17:06, 11 בפברואר 2024 (UTC)
חיים כ חילזון יש עכשיו 3 תומכים ו3 מתנגדים. בברכה. חב"ד בדרך לגאולה - שיחה, 18:15, ב' באדר א', ה'תשפ"ד 18:15, 11 בפברואר 2024 (UTC)
לפני התיוג החוזר של המפעילים נא לקרוא את חב"דפדיה:ערכים מומלצים#הדרך ל"המלצה" סעיף 3. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • ח' באדר א' ה'תשפ"ד • 18:41, 17 בפברואר 2024 (UTC)
גם אילו יהיה רוב מוחץ להעברת הערך זה לא יעזור, אם הערך לא מוכן ויש עדיין דברים להוסיף ולהרחיב בו. שמואל חייםשיחה 14:11, 23 בפברואר 2024 (UTC)

הערות שוליים

  1. למרות שזה לא נמצא במחלוקת פומבית אלא כל אחד נוהג בדרכו שלו לצפות/לא לצפות, לפרסם/לא לפרסם, לא מצאתי בשום מקום שהעניין הועלה במקום פומבי - אולי כן אבל פשוט לא ראיתי ולא מצאתי, ועכ"פ -