שיחת משתמש:יצחק ב/ארכיון 1

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של יצחק ב/ארכיון 1 התקבלה מהמשתמש/ת יצחק ב בתאריך כ"ה בתמוז ה'תשע"ג.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום יצחק ב, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: 23px (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אשמח לעזור בכל המצטרך --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ"ה באדר ב' ה'תשע"א 07:20, 31 במרץ 2011 (UTC)

שני הערות קטנות[עריכה]

תודה על תרומתך לחב"דפדיה.

רק שני הערות קטנות:

1 דיונים יש לפתוח בסוף דף השיחה, לאחר הטקסט שנכתב כבר.

2 בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: 30px (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ח בניסן ה'תשע"א, למניינם 04:33, 2 במאי 2011 (UTC)

חתימה[עריכה]

יש תו ' מיותר בחתימתך, מה שיוצר הטעיה שלכאורה לא מכוונת. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ"ט בניסן ה'תשע"א 07:51, 3 במאי 2011 (UTC)

שאלה[עריכה]

האם אתה קורא דף שיחה זה? --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ל' בניסן ה'תשע"א, למניינם 01:19, 4 במאי 2011 (UTC)

בוודאי! --בברכה, יצחק (מטכסים עצה) 01:23, 4 במאי 2011 (UTC)

יופי. חשבתי שאינך קורא דף זה, מכיוון שלא הגבת על שום חאת מההודעות הקודמות. כדאי, אכן, להגיב על הודעות, כשם שהמנהג הוא להגיב על הודעות הנאמרות מפה אל פה.
האם אתה יודע כיצד לכתוב קטגוריה? בערך לוד, למשל, יש להוסיף מטה את הטקסט [[קטגוריה:קהילות חב"ד בארץ הקודש]]. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ל' בניסן ה'תשע"א, למניינם 01:25, 4 במאי 2011 (UTC)

כן, פשוט שכחתי, תודה! --בברכה, יצחק (מטכסים עצה) 01:26, 4 במאי 2011 (UTC)

בהזדמנות זו, אביע את הערכתי הרבה לפועלך בחב"דפדיה! --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ל' בניסן ה'תשע"א, למניינם 01:29, 4 במאי 2011 (UTC)

תמונות[עריכה]

יש לי הרבה תמונות לעלות לערכים שכתבתי ואשמח לעלותם כשאקבל אישור לכך. --בברכה, יצחק (מטכסים עצה) 01:30, 4 במאי 2011 (UTC)

אדרבה. אבקש את ההרשאות עבורך, ולהערכתי תקבל אותם תוך יום - יומיים. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ל' בניסן ה'תשע"א, למניינם 01:35, 4 במאי 2011 (UTC)

גם לי יש תמונות להרבה ערכים יש נוחלין - שיחה 01:37, 4 במאי 2011 (UTC)

בנתיים שלח אותם לאימייל של חב"דפדיה, או לאימייל שלי, ואשתדל להעלות אותם. ההרשאות אינן ניתנות, מפני כו"כ סיבות, אלא לאחר עבודה של כתיבת ערכים, (כמו זו של יצחק ב), וגם אז, הם נתונות לפי שיקול דעתו של הביורוקרט, כך שאיני יכול להבטיח את קבלתן. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ל' בניסן ה'תשע"א, למניינם 01:42, 4 במאי 2011 (UTC)
לתשומת לבך

קיבלת הרשאה להעלאת תמונות לחב"דפדיה.

תקוותנו כי הרשאה זו תהיה לך לעזר בשיפור ויעול המיזם.

בכדי להעלות תמונה, לחץ על השורה "העלאת קובץ לשרת" שבתיבת הכלים (מצידו הימני של המסך), או לחץ כאן.

לעזרה אודות העלאת תמונות ראו עזרה:העלאת תמונות. למידע על כללי זכויות היוצרים, ראו זכויות יוצרים של תמונות.


תודה! אגב, אפשר לעלות תמונות מחב"ד און ליין? --בברכה, יצחק (מטכסים עצה) 16:58, 4 במאי 2011 (UTC)

לא! רק תמונות חופשיות או מאתר חב"ד אינפו וחב"ד בישראל שאישרו לנו. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ל' בניסן ה'תשע"א 17:01, 4 במאי 2011 (UTC)
אין לתת לתמונה שם עם גרשיים ("). --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ל' בניסן ה'תשע"א 17:29, 4 במאי 2011 (UTC)
מותר להעלות תמונה כזו, ובלבד שתהא מורכבת מסימן אחד כזה " ולא משני סימנים כאלו'. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ל' בניסן ה'תשע"א, למניינם 17:32, 4 במאי 2011 (UTC)

שמות תמונות[עריכה]

שלום יצחק ב ותודה על תרומותיך לחב"דפדיה. לגבי תמונות, מומלץ מאוד לתת לכל תמונה שם המגדיר בקצרה את תוכן התמונה. לדוגמא, תמונה של אדם, כדאי לקרוא לתמונה בשם האדם. וכן מוסד, מבנה וכו'. הדבר יועיל גם בחיפושים מגוגל וגם בחיפושים פנים חב"דפדים. תודה ובהצלחה! --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), א' באייר ה'תשע"א 08:01, 5 במאי 2011 (UTC)

עכשיו קצת עברתי על תמונות וראיתי שהרבה מגיעים מויקפדיה, חבד און ליין ושטורעם. אז מותר להביא מאתרים אחרים או לא??? --בברכה, יצחק (מטכסים עצה) 18:07, 8 במאי 2011 (UTC)

כל התמונות מחב"ד און ליין ושטורעם, דינם להימחק! תמונות מוויקיפדיה, צריך לראות כל תמונה לגופה כפי שמופיע ב"זכויות היוצרים" שם. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ד' באייר ה'תשע"א 20:11, 8 במאי 2011 (UTC)
יש המון תמונות מויקיפדיה וויקשיתוף. 99.99% מהתמונות שם הם חופשיות, חלקם לגמרי, וחלקם בתוספת ציון מקור עיי"ש. התמונות מהאתרים האחרים, דינם אכן להמחק. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ד' באייר ה'תשע"א, למניינם 22:55, 8 במאי 2011 (UTC)

חשבון נפש[עריכה]

שלום יצחק, קראתי את דבריך תחת הכותרת "חשבון נפש" ואני חושב שהוא דיון כלל חב"דפדי ומקומו ב"אולם הדיונים". אודה לך באם תעביר את הדיון לשם. ואגב, ייש"כ עד דבריך. אגיב שם. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ט באייר ה'תשע"א 22:08, 23 במאי 2011 (UTC)

העברתי ואכן אשמח לשמוע תגובות. --בברכה, יצחק (מטכסים עצה) 22:41, 23 במאי 2011 (UTC)
הגבתי שם. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ' באייר ה'תשע"א 20:18, 24 במאי 2011 (UTC)

שמחה עלברג כמומלץ[עריכה]

אודה לך על הערות לערך שמחה עלברג לפני הגדרתו כמומלץ. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ' באייר ה'תשע"א 20:18, 24 במאי 2011 (UTC)

כל זה אתה כתבת אצלי וכדי שתראה ותענה כתבתי אף פה[עריכה]

אדרבא, לפי זה יוקשה לך מדוע נתת לו אף התואר רב. הרי אני מאמין שאין לך את תעודת הסמיכה שלו, ובכל זאת אתה מסתמך שהוא רב כי כך נוהגים לקרוא לו והוא גדול בתורה. אז אם כך אף הגאון הוא תואר בו נוהגים לו לקרוא לו.

נ.ב. מתאים למשיחיסט כמוך להסתמך על כך שוולפא כתב בא' מספריו (ההזויים י"ל) את השיחה הידועה בהדולרים בין הגאון הנ"ל לכ"ק אדמו"ר, וגם מצד זה יש לך לסמוך על כך שהוא גאון ללא ספק. ועוד צד ספק שיש להכריע בו הוא שאמנם אצל חסידים לא נהוג לקרוא בשמות תואר כאלו ואחרים (כמו הרשב"ץ שקראו לו דוד הירשל אפילו ללא " ר' " וכיו"ב) ואילו כאן שמדובר ללא ספק ברב ליטאי (ההוכחות לזה הוא מכך שבא לכ"ק אדמו"ר לייצג את דעתם, ומכבוד אכסניא אף אציין שהוא נמצא כאן בקטגוריית "רבני ליטא", למרות שבלי אלו ובפרט האחרון היינו יודעים והוא מדברים שאין צריכים ראי'ה על זה). וע"כ מגיע לו ללא ספק התואר הגאון הגדול.

אגב, הסתפקתי אפ להוסיף מלבד "הגאון הגדול" אף תיבת "האדיר". ובמחשבה שניה ראיתי שזה יביא לההיפך מהרצוי (עניינים של לעג וצחוק), בפרט שאצל חסידים ועוד יותר אצל חבדצקערס כולם הוא גארנישט ורק הרבי הוא הוא (ומכיון שהתרגלו לכתוב בזלזול מה (מצ"ע לא מצד נושא התואר) על רבניהם החסידיים, כמו"כ מחמת ההרגל יכתבו כן על שאר רבני ליטא שבשבילם זהו זילזול גדול באם לא.

ומסיימים בטוב, שה' יפקח עיננו בתורה הקדושה למען ידעו את המעשה אשר יעשון. ויותר מזה שמתוך שלא לשמה בא לשמה (וראה במאמר ד"ה ויאמר לו יונתן תשל"ו, בענין זה בהרחבה יתירה). יש נוחלין - שיחה 16:35, 29 במאי 2011 (UTC)

משתמש:יצחק ב/ארגז חול[עריכה]

פתחתי דף חדש לסידור ההצעה ששלחת לי במייל. אם אתה מעוניין אפשר להעביר את זה, אחר שתהיה מרוצה, לאולם הדיונים לצורך דיון מורחב. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ"ח באייר ה'תשע"א 06:33, 1 ביוני 2011 (UTC)

ברוך שובך[עריכה]

שלום יצחק, נוכחותך הסבה לנו קורת רוח רבה, נשמח שתעשה זאת לעיתים תכופות יותר. אנו עדיין מחכים לשיפור הערכים על גאולה ומשיח. המלצתי לקחת ערך אחד ולעבוד עליו ואח"כ עוד ערך, במקום לנסות ל"השתלט" על קטגוריה שלמה. בהצלחה! --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ט"ז באלול ה'תשע"א 14:41, 15 בספטמבר 2011 (UTC)

יפה לראות שזוכרים אותי... אני גם מקווה שיהיה לי יותר זמן לזה, בעז"ה. אגב, כפי שמת לב עשיתי קצת סדר בקטגוריה של תורת החסידות, הכנסתי את התנאים וכו' לקטגוריה של אישים בתנ"ך, מכיוון שאני רוצה לשנות את השם לאישים ביהדות, השאלה האם יש לי אפשרות לעשות את זה, ואם לא אז אם תוכל לסדר את זה. --בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 03:44, 18 בספטמבר 2011 (UTC)
עוד שאלה: איך פותחים קטגוריה? (למשל באירועים בחסידות צריך לפתוח קטגוריה של אירועים במבט החסידות).--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 04:10, 18 בספטמבר 2011 (UTC)
קטגוריה פותחים כמו ערך; רושמים קטגוריה:שם הקטגוריה הרצוי ב"חיפוש" ולוחצים "צור את הדף". לתשומת ליבך: לפני פתיחת הקטגוריה רצוי לוודא שהיא נחוצה ושניתן לשייך אליה כמות נכבדה של ערכים. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ט באלול ה'תשע"א 10:47, 18 בספטמבר 2011 (UTC)

הערות בדא"פ[עריכה]

שלום יצחק. ייש"כ על הסידור בקטגוריות ושתי הערות: א. אירועים במבט החסידות, הכוונה השקפת חב"ד על אותם אירועים. אירועים שיש לחב"ד קשר ישיר אליהם, גם אם הם כללים (דוגמת התרגיל המסריח) שייכים לקטגוריה "אירועים בחסידות". כך לפי עניות דעתי. אם לך נראה אחרת, כתוב זאת ונדון. ב. בין המילה "קטגוריה:" לשם הקטגוריה - נהוג שלא לשים רווח. בהצלחה! --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ' באלול ה'תשע"א 10:18, 19 בספטמבר 2011 (UTC)

מרכאות[עריכה]

נא להשתמש במרכאות כאלו " ולא כמו שהשתמשת. תודה. שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ו בשבט ה'תשע"ב, למניינם 04:17, 19 בפברואר 2012 (UTC)

מה לידידי בביתי....[עריכה]

הצורה שעבדת בה לא כ"כ מקובלת. בנדו"ד, אני לא כ"כ נזקק להוכחות, אני גר בצפת, ומעורה בפרטי הענינים שם.

א. אני לא משתמש חדש, בחב"דפדי'ה. ואם ראית שמחקתי את השורות הללו שכתב ידידי זוננשיין, ואפילו הוא לא טרח להתריע ע"כ, כנראה שיש דברים בגו. אז מה חכם מיד לשחזר? אדרבה תברר!

ב. השכונה שנק' גבעת שושנה נק' ע"ש שושנה גוטניק נ"ל אמא של יוס'ל.

ג. אשתו של ליבל קפלן נק' למיטב זכרוני שרה או שרה הינדא.

ד. ועוד והוא עיקר, שא"א מהשורות הנ"ל, לא מענינת ולא רלוונטית לערך! פרידבערג - שיחה 09:02, 6 ביולי 2012 (IDT)

למניעת טעויות וסכסוכים, הנני להצהיר בזאת שתי הצהרות, ואקוה שהרב פרידבערג לא יכעס:
א. לא אני כתבתי את השורות האלו. הפרטים היחידים שהוספתי בערך הינם אודות מקום קבורתם של ר' פינייע אלטוהיז וזלמן משה היצחקי בבית העלמין בצפת עיה"ק.
ב. בנדו"ד אני חושב דוקא שהשורות האלו כן רלוונטיות, מהסיבה הפשוטה, וכפי שכבר הספקתי להביע את דעתי במספר דיונים שצריך להכניס כאן כל מידע הקשור לחב"ד, ואף המידע הזה בכללו (אלא שאכן יש לכתוב אותו בקיצור נמרץ). זוננשיין - שיחה 10:36, 6 ביולי 2012 (IDT)
סורי... טל"ח, ומסתבר שחשבתי שאתה כתבת, כי מחקת רווח מיותר שהי' שם, ושם השינוי על שמך. לאחר עיון נורמאלי, שמתי לב שכותב הפסקא הוא הרב בע"ב יצחק בכבודו ובעצמו...
ובכ"א, אני עומד בדברי, א"כ אני מתנצל על הנחרצות. פרידבערג - שיחה 10:52, 6 ביולי 2012 (IDT)

צו 8[עריכה]

הינך מגוייס בהקדם האפשרי לשורות חב"דפדיה. ב"ה המקום פורח לאחרונה, ותרומותיך חשובות ומועילות! - הצטרף למהפיכה! • זוננשיין - תמיד בשמחה • י' בניסן ה'תשע"ג • 11:22, 21 במרץ 2013 (IST)

עזרה ראשונה[עריכה]

אחרי ההפסקה הארוכה שלקחת ללא נטילת רשות 25px הנני מתכבד לבקש ממך את עזרתך הראשונה לסייע בהרחבת דף זה, ולהוסיף בו את הסיפור עם הפרופסורים שהגיעו למפגש פסגה. יישר כח מראש! • זוננשיין - תמיד בשמחה • ד' באייר ה'תשע"ג • 05:16, 14 באפריל 2013 (IDT)

קישורים פנימיים בישיבת חב"ד פטרבורג[עריכה]

מדוע הסרת את התבנית 'קישור אם קיים' על המלים 'חיים טולוצ'ינסקי'? • שנוזעל - ?! • כ"א באייר ה'תשע"ג 06:24, 1 במאי 2013 (IDT)

וכדי להסביר את עצמי, נראה לי שיש צורך לקשר לערך גם בפסקה הראשונה (לאחר התקציר), וגם ב'צוות הישיבה', וזה לא מיותר כמו לקשר כמה פעמים באותה הפיסקה. • שנוזעל - ?! • כ"א באייר ה'תשע"ג 06:25, 1 במאי 2013 (IDT)

אתה פשוט אלוף![עריכה]

הרבי כמלך המשיח. בהצלחה!שנוזעל - שיחה • ה' בתמוז ה'תשע"ג 01:11, 13 ביוני 2013 (UTC)

מצטרף. בשבילי, זה הערך הכי חשוב כאן. --שיעשיחה י"א בתמוז ה'תשע"ג 14:11, 19 ביוני 2013 (UTC)
בשביל מי לא? - כולנו היינו בשמחה מצטרפים לעזור לך, לולא ראינו את הזהרתך ואזהרתך למשתמש 'כתית למאור' היינו עושים זאת מזמן. חזק ואמץ! • זוננשיין - תמיד בשמחה • י"א בתמוז ה'תשע"ג • 15:11, 19 ביוני 2013 (UTC)
תודה למברכים, לו הייתי יודע מה גרמתי בכתיבת השורות לכתית, לא הייתי עושה זאת, זה היה מיעוד למנוע משהו אחד (וד"ל), בעיה נוספת שחשבתי עליה, היא: שלאחר שאסיים בכתיבת הערך ואעתיק את זה לערך, הקרדיט יהיה רשום עלי ולא לכל מי שעזר וחבל...(או שכן עושים העברה מארגז חול ואז הכל בסדר...)--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 15:32, 19 ביוני 2013 (UTC)
הקרדיט כולו שלך. אשתדל לסייע כבר בימים הקרובים (הצ'אט שלך דלוק כשאתה על המחשב, כך שאין לחשוש מהתנגשויות עריכה...). • זוננשיין - תמיד בשמחה • י"א בתמוז ה'תשע"ג • 17:02, 19 ביוני 2013 (UTC)
ניתן אכן לעשות העברה מארגז החול. --שיעשיחה י"א בתמוז ה'תשע"ג 19:20, 19 ביוני 2013 (UTC)
כפי שבעזרת השם ינהגו לגבי הדף משתמש:שנוזל/עץ קטגוריות ודף שיחתו 25px שנוזעל - שיחה • י"א בתמוז ה'תשע"ג 21:09, 19 ביוני 2013 (UTC)

דפי פירושונים[עריכה]

נהוג שדפי פירושונים נושאים בכותרתם ציון מפורש שזהו דף פירושונים, לדוגמא: וולף (פירושונים), ואת הדף וולף הופכים להפניה לדף הפירושונים. אני אומר זאת בקשר לדף הפירושונים 'רבי' שיצרת. בהצלחה! • זוננשיין - תמיד בשמחה • ו' בתמוז ה'תשע"ג • 02:57, 14 ביוני 2013 (UTC)

איני בטוח שזה כך. (אגב, בויקיפדיה - משוש לבך - אין נהוג להניח סוגריים ברוב הפעמים) --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ט"ז בתמוז ה'תשע"ג, למניינם 14:38, 24 ביוני 2013 (UTC)
ויקיפדיה אינה משוש ליבי, ואני יכול לשער ולהמר בלי להתבלבל כלל וכלל שמספר השעות בהם שוטטתי בויקיפדיה, פחותות לאין ערוך מהשעות שאתה בילית בה. בענינים שקשורים להגיון (ולא לידע בסיסי או טכני), אני לא חושב שרוב או וותק יכולים להוות ראיה. בכל אופן, צריכה להיות אחידות. • זוננשיין - תמיד בשמחה • ט"ז בתמוז ה'תשע"ג • 15:32, 24 ביוני 2013 (UTC)
בכל מקרה תקינתי את זה, תודה לכל המעירים--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 16:11, 24 ביוני 2013 (UTC)

העברות[עריכה]

יצחק שלום. ראשית אביע שמחתי והערכתי על תרומותיך בחודשים האחרונים. רציתי להעיר: יש סיבה לכך שהעברות צריכות להיעשות על ידי מפעיל מערכת ולא על ידי העתקת הטקסט והדבקתו, כמפורט בפתיח של חב"דפדיה:בקשות ממפעיל מערכת#העברה. "רשמו כאן את הדפים שאותם ברצונכם להעביר משמם העכשווי לשם אחר. אנא השתמשו רק באפשרות זאת ואל תעבירו את התוכן באופן ידני, דבר הגורם לאיבוד היכולת לבדוק את הגרסאות הקודמות ואת רשימת התורמים במקום המתאים.". אנא שים לב לכך להבא. --שיעשיחה ז' בתמוז ה'תשע"ג 21:04, 15 ביוני 2013 (UTC)
וכ"ז פשוט, אך מכיון שבמקרה זה, אני בעצמי פתחתי את הערך, לא היה הבדל אם אעשה זאת בעצמי או בהעברה, מקווה שהייתי מובן--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 16:58, 16 ביוני 2013 (UTC)

לתשומת לבך הטהור[עריכה]

אולם דיונים#שם המיוחד, שיחה:מלחמת גוג ומגוג --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ט"ז בתמוז ה'תשע"ג, למניינם 14:37, 24 ביוני 2013 (UTC)

תודה על שימת הלב. הגבתי שם--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 16:09, 24 ביוני 2013 (UTC)

ערכים הקשורים לגאולה ומשיח[עריכה]

נראה לי צריך לשים טיפה יותר מחשבה על שמות הערכים בנושא זה. כרגע שמות הערכים מאוד לא ברורים, ולא נראה לי שאי פעם מישהו ימצא את הערכים האלה דרך חיפוש בגוגל. צריך לחשוב על מלים שאנשים יחפשו - ושם יפה ומקצועי יותר. • שנוזעל - שיחה • י"ח בתמוז ה'תשע"ג 19:25, 26 ביוני 2013 (UTC)

יש לך הצעה? אגב, בסוף אמור להיות ערך אחד גדול על נבואת הגאולה ומשם זה יפנה לערכים המורחבים--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 20:32, 26 ביוני 2013 (UTC)
הצעות, אם יהיו, יהיו בדפי השיחה של הערכים. כרגע אין לי רעיונות, בעיקר בגלל שאין לי זמן לקרוא את הערכים הרבים שאתה כותב, כך שאני לא ממש יודע מה הנושא שלהם (רק לפי שם הערך - שדרוש שיפור, כאמור). • שנוזעל - שיחה • י"ח בתמוז ה'תשע"ג 22:02, 26 ביוני 2013 (UTC)

הפניות[עריכה]

כשאתה יוצר הפניה לנושא שהוא פרט בערך כללי, שים לב להפנות בתוספת הסימן # (ראה כאן) • שנוזעל - שיחה • כ' בתמוז ה'תשע"ג 02:53, 28 ביוני 2013 (UTC)

אם תוכל לעדכן בשאר ההפניות שעשית... • שנוזעל - שיחה • כ' בתמוז ה'תשע"ג 02:55, 28 ביוני 2013 (UTC)

אולם הדיונים[עריכה]

משתמש חשוב כמותך ראוי שיבצע מעקב קבוע אחרי אולם הדיונים. עכשיו למשל, הדיון באחרון שבו מתקיים בעקבות פנייתך. --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ב בתמוז ה'תשע"ג, למניינם 04:23, 30 ביוני 2013 (UTC)

עוקב גם עוקב, קצה נפשי מוויכוחי סרק...--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 16:13, 1 ביולי 2013 (UTC)
אתה לא צריך להתווכח. מספיק שתציין את דעתך. • זוננשיין - תמיד בשמחה • כ"ג בתמוז ה'תשע"ג • 17:45, 1 ביולי 2013 (UTC)
את דעתי כבר אמרתי בכך שביקשתי לעשות את ההעברה, וכבר שיע גם הסכים שזה השם היתר נכון אז עכשיו לנסות לשכנע אתכם לעשות את זה בפועל?--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 03:09, 2 ביולי 2013 (UTC)
לא ברור היכן שיע הביע את דעתו, ולמה לא כתב אותה אלא את הדעה ההפוכה באולם הדיונים, וגם אם כן - מדוע לא לשמוע לקול הרוב. בכל אופן שיהיה בהצלחה. --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ד בתמוז ה'תשע"ג, למניינם 03:43, 2 ביולי 2013 (UTC)
שיע כתב את דעתו באותו מקום שבו הוא התנגד באולם הדיונים ואני מצטט "למרות שמבחינת דיוק וניסוח יותר מתאים לכתוב 'מנהגי חב"ד לראש השנה'" ובדיוק בגלל שכבר הרוב הביע את דעתו לא ראיתי חשיבות להגיב ולנסות לשכנע אחרת... והנה מבלי משים לב, שוב נגררתי למה שלא רציתי... --בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 03:48, 2 ביולי 2013 (UTC)

אם תוכל לעדכן[עריכה]

אם תוכל לעדכן או לשלוח לי רשימה שאני אעדכן בדף הזה. תודה מראש. • זוננשיין - תמיד בשמחה • כ"ג בתמוז ה'תשע"ג • 18:39, 1 ביולי 2013 (UTC)

קובץ:800px-Temple sketch2.png[עריכה]

מה מקורו, למה הועלה ולמה למחוק? --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ג בתמוז ה'תשע"ג, למניינם 19:38, 1 ביולי 2013 (UTC)

מקורו בויקפדיה, העלתי את זה לצורך ניסוי שלא צלח, תודה.--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 03:10, 2 ביולי 2013 (UTC)
האם תוכל לבדוק מה מצב זכויות היוצרים? כי זה דווקא שרטוט לא רע --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ד בתמוז ה'תשע"ג, למניינם 03:43, 2 ביולי 2013 (UTC)
הזכויות שם חופשיות, אם כי אני לא בטוח ברמת הדיוק ע"פ הרמב"ם (אולי זה לפי ה'תפארת ישראל') בעז"ה בימים הקרובים אני אעלה תרשים מדויק--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 03:49, 2 ביולי 2013 (UTC)