שיחת משתמש:אויפעפענען

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של אויפעפענען התקבלה מהמשתמש/ת להתראות בתאריך ט"ז באייר ה'תש"ף.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום אויפעפענען, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
בברכה, ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • ז' באייר ה'תש"ף • 21:21, 1 במאי 2020 (IST)

השקעה[עריכה]

ר' אויפפענען, חבל להתמקד על תילי תילים של דקדוקי עניות בעניינים שנויים במחלוקת בקרב משתמשי חבדפדיה ועדיף להשקיע את הזמן בדברים יותר מועילים שלא יגררו וויכוחים שישאבו לך אנרגיה וזמן לחינם--חייל של המלך - שיחה, 20:41, ט' באייר, ה'תש"ף 20:41, 3 במאי 2020 (IST)

יישר כחך על ההצעה,
בכל אופן, מאחר שבשעתיים האחרונות עסקתי בעיקר בקריאת ערכים, נפניתי לערוך רק כששתי השחתה מכוונת (מהשעות האחרונות) בערך זה. אגב כך, הוספתי גם מספר פרטים.
וכמובן, זה חשוב לא פחות מתיקון השחתות "התרגיל המסריח" ה"שנויות במחלוקת".
לאלתר לגאולה אויפעפענען - שיחה, 21:08, ט' באייר, ה'תש"ף 21:08, 3 במאי 2020 (IST)
כפשוט שלא דומה השנוי במחלוקת של התרגיל המסריח שההתייחסןת לעסקנים והפעולות כולם נעשו בידי כלל רבני חב"ד בהוראות ברורות של הרבי שעברו דרך מזכירו האישי הריל"ג שי' כשראשי המדינים עצמם הודו בטעותם כלייבל קפלן לדוגמא ורק י.ב. מנסה שנים רבות אח"כ לשכתב היסטוריה לשנוי במחלוקת דנידון דידן--חייל של המלך - שיחה, 22:39, ט' באייר, ה'תש"ף 22:39, 3 במאי 2020 (IST)
שכחתם את ענין ההזחה, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. תודה ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • י' באייר ה'תש"ף • 23:24, 4 במאי 2020 (IST)

בעניני מענה דאליעזרי[עריכה]

ידידי היקר, אם הייתה זו התוועדות חסידית היה אולי המקום להזכיר את כל מה ששאל אליעזרי את כל הפרטים שסיפר הריל"ג באותה התוועדות ואולי להוסיף סקירה כללית על מאורעות אייר תשנ"ב.. מה לעשות שאנחנו באתר ויקפידי בו מכניסים רק את מה שנוגע ושייך לעניין. אודות הפרסום דמיהו מיהו משיח ששאל הוא לא שאל זאת בקשר לבית חב"ד דווקא (ראה בסיפור הריל"ג בדברי משיח) אלא באופן כללי ואי"ז המקום להכניס זאת בערך על בית חב"ד. כמו כן הריל"ג בתשנ"ב לא מספר על שום שלילה בתוקף אלא על שלילה ותו לא. שים לב שיש שם עוד עניין שהרבי מאשר כי רצונו הקדוש לפרסם כי נמצאים בתקופת ביאת משיח ואני לא הכנסתי זאת פה מאותו טעם לא הוזכר שם שזה שאלה בקשר לבית חב"ד--חייל של המלך - שיחה, 11:51, י' באייר, ה'תש"ף 11:51, 4 במאי 2020 (IST)

הזחה[עריכה]

נא להקפיד על ענין ההזחה, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. תודה ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • י"ד באייר ה'תש"ף • 01:56, 8 במאי 2020 (IST)

מענות קודש תשנג-ד[עריכה]

בקשר לעריכה זו, איפה אפשר למצוא מקוון את הקובץ? יש באתר הגאולה וכיו"ב? תוכל לקשר אליו? להתראות - שיחה, 08:25, י"ד באייר, ה'תש"ף 08:25, 8 במאי 2020 (IST)

הוספתי קישור. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • י"ד באייר ה'תש"ף • 17:28, 8 במאי 2020 (IST)
יישר כח! להתראות - שיחה, 00:03, ט"ז באייר, ה'תש"ף 00:03, 10 במאי 2020 (IST)