שיחה:בני ברק

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

לדעתי יש מקום לערך, בהיות שהרבי שרבה הראשון היה מבית רבי ובנו הינו חסיד חב"ד שהרבי נלחם עבורו, שימונה לרב. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 18:20, 3 בינואר 2010 (UTC)

יש מקום, אבל לא בתוכן הנוכחי. --בהצלחה רבה ומופלגה בשליחות היחידה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי!

לר' חיים שיחי' אין עתותי בידי, אבל בטח כבודו יוכל להעריך יותר על חב"ד בבני ברק היום. וישר כח עצום לכל העוסקים במלאכת הפצת המעיינות בפרויקט חב"דפדיה. --Shalom 02:25, 6 בינואר 2010 (UTC)

חסר בערך: ביהכנ"ס ברחוב אברהם, החסידים ר' לייבל זלמנוב, ר' יענק'ל כ"ץ, ר' זלמן גפני, ר' משה גרינברג ועוד. --בהצלחה רבה ומופלגה בשליחות היחידה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי!

קדימה להוסיף, בהצלחה! --Shalom 14:55, 6 בינואר 2010 (UTC)

השתדלתי כמיטב ידיעותי. עדיין חסר הרבה. אגב, מהיכן לך, Shalom, שאוכל להאריך (להעריך?) על ב"ב? --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 19:19, 6 בינואר 2010 (UTC)

אכן להעריך את בני ברק איני יודע אם תוכל... אבל להאריך (עכ"פ את ה'ערך'), וודאי שתלמיד חכם כמוך יוכל. אסתכל באורייתא וברא עלמא, --Shalom 20:37, 6 בינואר 2010 (UTC)

ב"ב זה עדיין לא "כולא עלמה" והאורייתא שבה, לאו דווקא שבה אסתכל קוב"ה.. הכלל, חשבתי שמא הינך יודע שמקום מוצאי הוא מהתם. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 21:34, 6 בינואר 2010 (UTC)

האם יש מקור לשמועה שהרבי בעיקרון לא כל כך רצה שיהיה שם בית חב"ד או משהו בסגנון? וכמו"כ יש שמועה שפעם הרבי אמר למישהו שעדיף לא לנסוע דרך ב"ב האם מישהו שמע פעם את זה או שזה מן הסתם חרטוט?--יחי המלך!, חצקל - שיחה 13:34, 19 באפריל 2012 (IDT)

לא שמעתי על זה, וזה נשמע לי בדיוק מה שכתבת. ר'ובן - שיחה 13:54, 19 באפריל 2012 (IDT)
זה אולי חרטוט אולי לא אבל מה שבטוח שיש ודיאו מהרבי בנוגע למישהו שהרים יד שהרבי שליט"א אומר שיסע לבני ברק (אגב באמת לא מומלץ לנסוע דרך בני ברק, התעקות בפקקים יכולה לבזבז לך שעתיים..) בערקה ש. - שיחה 20:18, 4 בדצמבר 2014 (UTC)
עד על בני ברק: יש בית כנסת שאני לא זוכר את שמו של אורי ליפש, ובבית חב"ד שיכון ה' יש הדגשה מיוחדת על פעילות לצעירים ובכל ליל שבת יש התועדות לתוך הלילה לצעירים דבר שאף פורסם בעיתונות.

תיקון טעות[עריכה]

תיקון טעות: בית הכנסת חב"ד בנווה אחיעזר נוסד ע"י הרה"ח ר' אברהם יוסף גליס מבראשית התהוותו על כל גילגוליו ועד למקומו הקבוע. (ולא ע"י הרב משה גרינברג שהתפלל בבית כנסת ברח' רש"י אחיו הרב יוסף גרינברג אכן התפלל בנווה אחיעזר אך לא היה המייסד)