שיחת חב"דפדיה:פיתוח

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
גרסה מ־22:16, 13 באוקטובר 2015 מאת 95.86.118.59 (שיחה) (←‏הגנת דף: פסקה חדשה)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה מרכז בעיות והצעות שונות לפיתוח התשתית הטכנולוגית של חב"דפדיה, כפי שעלו בדפי שיחה שונים. בבוא העת יועברו הצעות אלה למפתחי חב"דפדיה. הצעות שהועברו או טופלו ניתן למצוא בארכיונים.

תיבת ארכיון

כיתוב תמונה

123דיונים בהשהיהתצוגת הדף

מיוחד:כל הדפים. • שנוזעל - שיחה • כ"ט באייר ה'תשע"ד 13:09, 29 במאי 2014 (UTC)

האתר המותאם לניידים

  1. בצורה גאונית ומפליאה, במכשיר נייד אין קישורים אדומים, וזה נפלא. אין לכם מושג איזו חווית משתמש זה מעניק. אני חושב שמומלץ מאוד להעתיק את ההצלחה לכל מי שלא רשום אצלנו כמשתמש פעיל. זה הרי לא נותן לו שום דבר, ורק מעיק עליו. לענ"ד פשוט חובה קדושה לכל מי שחב"דפדיה יקרה בעיניו (ובינינו - מי לא?!).
  2. יש שם בעיה קשה. לא ניתן לערוך מבלי להירשם. וזה חבל מאוד. כנ"ל, זה מבריח המון אנשים. מוכרחים לתקן גם את זה (גם כשעוברים לתצוגת מחשב הוא לא נותן אפשרות דרך המכשיר נייד. זה ממש חבל).
  3. כשגלשתי שם שמתי לב שתיבת המשוב אצלנו נעלמה. אני חושב שכדאי להחזיר עכ"פ במכשירים הניידים. מי שרגיל להשתמש במכשיר נייד רגיל להעברת מסרים בצורה מיידית, כל עיכוב הכי קטן מציק לו. הוא צריך שנזמין אותו לשלוח תגובה בצורה הכי קלה פשוטה ומהירה. בלי לדרוש ממנו שום דבר, אלא להזמין ביקורת בצורה הכי פתוחה וידידותית. ותאמינו לי שזה יעזור. הם רגילים לכתוב בלי מעצור בין המחשבה לאצבעות.
  4. רציתי לכתוב עוד נקודה אבל שכחתי בינתיים. קודם נטפל באלה...נזכרתי. יש סיבה שבגללה מעלימים שם את הקטגוריות? זה מוסיף המון (לענ"ד). להתראות - שיחה 03:43, 29 במאי 2014 (UTC)
מועתק מדיון באולם דיונים. --שיעשיחה ג' בסיוון ה'תשע"ד 19:43, 1 ביוני 2014 (UTC)

למה באתר לניידים אין בעמוד הראשי את היום יום, הידעת... שמואליק - »יחי מלכנו!« - יום חמישי י"ח אב ה'תשע"ד, 07:50:28pm.

דפיים שגויים

לאתר התקלה בדפים הבאים:

נראים כאילו קיימים במערכת, אך גלישה אליהם מניבה את התוצאה "כותרת שגויה". [[שיחה
פורטל:תורת החסידות]] |[[שיחה:פורטל:מבצעי המצוות]] | [[שיחה:פורטל:הקהל ←‏ שיחת פורטל:הקהל]] | [[שיחה:פורטל:ילחם מלחמות ה']] | [[שיחה:פורטל:הקהל]] | [[]] | [[]] | [[]] --שיעשיחה י' באב ה'תשע"ד 15:03, 6 באוגוסט 2014 (UTC) שיחת פורטל:תורת החסידות

הגנת דף

הוספתי ארבע תמונות של הגנות דף כמו שיש בויקיפדיה, תומנה אחת 500px-Cadenas-entrouvert-jaune.svg.png ל'הגנה חלקית' של דף, תמונה שניה Crystal Clear action lock9.png ל'הגנה מוגברת' של דף, תמונה שלישית 500px-Cadenas-ferme-rouge.svg.png ל'הגנה מלאה' לדף, ותמונה רביעית Crystal Clear action lock7.png ל'הגנת על' לדף, ניתן למצוא הסבר לכל הענין בויקיפדיה בדף 'ויקיפדיה:דף מוגן'.

אני לא ממש יודע איך עובדים אם ההגנות, בויקיפדיה זה עובד שכאשר עושים הגנה לדף באופן אוטומטי יש את התמונה בקטן בצד שמאל של הדף, מקווה שזה יעזור לכם...