שיחת משתמש:שמואליק

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שמואליק ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך ה' באלול ה'תש"ף.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום שמואליק, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אשמח לעזור בכל המצטרך. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ"ג בניסן ה'תשע"ב 14:34, 15 באפריל 2012 (IDT)

ייש"כ גדול[עריכה]

תודה שמואליק על ההפניות בהיום יום. עבודה טובה. ראה הערות טכניות בדף שיחתי. עלה והצלח! --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ה' באייר ה'תשע"ב 14:00, 27 באפריל 2012 (IDT)

תודה נוספת על סידור השמות של הערכים על החסידים, לפי אל"ף בי"ת. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ב' בסיוון ה'תשע"ב 20:12, 23 במאי 2012 (IDT)


יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

תפילין[עריכה]

אולי רצית לסדר קצת שם אך מחקת תוכן חשוב ועיקרי לכן עריכתך שוחזרה--'''יוסי מ. *יחי המלך המשיח*''' - שיחה, 21:03, ג' באלול, ה'תש"ף 21:03, 23 באוגוסט 2020 (UTC)

אכן עשיתי קצת סדר ותיקנתי גם טעויות קריטיות, בעניין התוכן שמחקתי זה מופיע בערך המורחב שהפניתי אליו ולא היה נראה לי שזה נחוץ גם כאן (מה גם שזה עצמו צריך עריכה אם משאירים אותו...). בכל אופן לא אחזור על עריכתי אך אם רצונך לשפר את הערך תבדוק מה שיניתי ותתקן לטעמך. בהצלחה!-- שמואליק - »יחי מלכנו!« - יום שלישי ה' אלול ה'תש"ף, 01:50:05pm.