שיחת משתמש:95.86.115.213

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

השחטה

חבל מאוד שאינך מתייחס להצעה המענינת שכתבתי לך ואף מחקת אותה. אני מוכן באמת לעזור לך דרך כתובת האימייל שלי או שלך או בכל דרך אחרת. --שלום 12:02, 28 בינואר 2010 (UTC)

אתה באמת מוכן לעזור לי?
אכן. האימייל שלי: shulem2345@gmail.com

ביכולתי לעזור לך בעז"ה להרגיש סיפוק אמיתי וטעם משכר בחיים על ידי לימוד התורה. רצונך להתכתב כאן או דרך האימייל?--שלום 12:06, 28 בינואר 2010 (UTC)

חבל שנעלמת. אתה חושב לרגע שאני עובד עליך? אני רוצה שיהיה לך כיף!--שלום 12:34, 28 בינואר 2010 (UTC) ראה דף השיחה שלי.--שלום 12:34, 28 בינואר 2010 (UTC)

אזהרה!
שים לב!
עריכתך חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!


אזהרה!
חסימה זמנית!
השחתותיך ו/או התעלמותך מאזהרותנו גרמו לחסימתך באופן זמני (שלושה חודשים)! אנו מקווים שזמן זה יאפשר לך לחשוב ולהתבונן על מעשיך, להתחרט עליהם ולשוב לתרום בהתאם לכללים הנהוגים בחב"דפדיה.
באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!
בנוסף לשיחות רדודות! שלושה חודשים יעזרו לך להתבגר ו(אולי גם) להתגבר. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 18:52, 28 בינואר 2010 (UTC)

זהו דף שיחה של משתמש אנונימי שעדיין לא יצר חשבון באתר, או שהוא לא משתמש בו. לכן עלינו להשתמש בכתובת ה־IP המספרית כדי לזהותו. ייתכן שכתובת IP זו תהיה משותפת למספר משתמשים. אם אתם משתמשים אנונימיים ומרגישים שקיבלתם הודעות שאינן רלוונטיות עבורכם, אנא צרו חשבון או היכנסו לחשבון כדי להימנע מבלבולים עתידיים עם משתמשים אנונימיים אחרים.