שיחת משתמש:95.86.106.9

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

העריכה שלך בערכך יצחק פייביש גינזבורג שוחזרה מחוסר נימוק בדף השיחה של הערך. --חיים נהר (שיחה) 09:15, 1 נובמבר 2009 (IST)

התוכן שהכנסת לערך ברסלב נחמק משום ש -

א) הוא נכתב בצורה בלתי אנצקלופדית.

ב) עם הערות אשייות שאינם מתאימות לערך.

ג) ולגוף הדברים -"ידוע" אינו מקור באנצקלופדיה.

ד) אדם יחיד שנדמה לו שאולי שמע ממישהו - וייתכן שזה מר' זעליג סלונים, ועל סמך שמועה מפיו הכינסו עורכי 'שבחו של צדיק' לערך - אינו שייך כלל לערך.

ה) אםתכניס את החומר הרב על יחסי אדה"ז-ר"נ (הופיע קצת בשטורעם) - נשמח לקבל. ---בואו לעזרת ולהרחבת המשיח! חסיד חב"ד - חדר אורחים

תודה[עריכה]

Random Acts of Kindness Barnstar.png
תודה לך על תרומתך לחב"דפדיה, אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה עולה דבר, ואינה מסכנת את פרטיותך. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך ותאפשר לך לערוך בחב"דפדיה בצורה טובה יותר (ראה/י עזרה:למה ליצור חשבון).

בברכה,

שנוזעל - שיחה • כ"ג בתמוז ה'תשע"ג 08:59, 1 ביולי 2013 (UTC)


אזהרה[עריכה]

אזהרה!
שים לב!
עריכתך בדף שלום דובער וולפא חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 18:26, 3 ביולי 2013 (UTC)


אזהרה!
חסימה זמנית!
השחתותיך ו/או התעלמותך מאזהרותנו גרמו לחסימתך באופן זמני (ליממה)! אנו מקווים שזמן זה יאפשר לך לחשוב ולהתבונן על מעשיך, להתחרט עליהם ולשוב לתרום בהתאם לכללים הנהוגים בחב"דפדיה.
באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!


החסימה מתבצעת בעקבות השחתות חוזרות ונשנות בערכים הקשורים ב'ארץ ישראל שלנו'. אם ברצונך לשנות פרטים, הצע את השינויים בדף השיחה של הערך הרלוונטי והגע להסכמה עם העורכים האחרים. --שיעשיחה כ"ה בתמוז ה'תשע"ג 19:35, 3 ביולי 2013 (UTC)


זהו דף שיחה של משתמש אנונימי שעדיין לא יצר חשבון באתר, או שהוא לא משתמש בו. לכן עלינו להשתמש בכתובת ה־IP המספרית כדי לזהותו. ייתכן שכתובת IP זו תהיה משותפת למספר משתמשים. אם אתם משתמשים אנונימיים ומרגישים שקיבלתם הודעות שאינן רלוונטיות עבורכם, אנא צרו חשבון או היכנסו לחשבון כדי להימנע מבלבולים עתידיים עם משתמשים אנונימיים אחרים.