שיחה:יצחק דוד גרונר

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

יישר כח אדג!!! זה תיקון נכון, במקום שיהיה כתוב "אמפריה של ממש" צריך להיות כתוב "אמפריה של מוסדות ופעילות".

ולשאלתכם ממה ההתפעלות - אשיב, כי זו אחת העובדות שהמריצו אותי לענין של התקפת הערכים: יש המון משפטים שלא מביעים כלום חוץ מסיסמאות וכדומה. ואת אלו צריך וחייבים להוריד מהערכים, הם לא מוסיפים כלום. דעתכם? יואל * משנה חב"דפדית על רגל אחת

נכון, נכון, נכון מאה פעמים נכון. חסיד חב"ד* אידישעפדיה* המהפכה החדשה

תיקון[עריכה]

אני נולדתי וגדלתי בעיר בפאלו במערב מדינת ניו יורק. התחלתי ללמוד בחיידר של חב"ד בערך בשנת תש"י. כעבור בערך שנתיים, שלוש הגיע לבפאלו הרב גרונר וניהל את החיידר והיה המלמד שלי. הוא נשאר לגור בבפאלו עד שעבר לאוסטרליה - כמעט 10 שנים. הוא הכין אותי לבר מצוה. (וגם שלח אילי גלויות דואר מאוסטרליה כאשר הוא ביקר שם - אני כילד אספתי גלויות דואר.) אינני מבין למה אתם מזכירים שהוא חי ברוצסטר ובפראוודנס תקופות די קצרות, אבל באפלו בכלל לא נזכר. למה? במקרה, נתקלתי בערך הזה היום, יום פטירתו. יהי זכרו ברוך. נ.ב. אני לא חסיד חב"ד ואין לי שום קשר לחב"ד היום (ולא רוצה קשר), אבל כבפאלוני אני נעלבתי.

קלמן.

תודה על הערתך, חיפוש ברשת לא מעלה זכר לתקופה זו. תוכל להפנות אותנו לספר או אפילו חוברת שמתעדים משהו כזה, או לחילופין לשלוח במייל איזשהו מסמך שמתעד את זה? --שיעשיחה ה' בתמוז ה'תשע"ט 23:58, 8 ביולי 2019 (IST)