חב"דפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות שרק מפעילי המערכת יכולים ליישם. מפעילי המערכת יסרקו את הדף ויבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף.

אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *). מומלץ לחתום את שמכם, בסוף הבקשה על מנת שניתן יהיה לפנות אליכם לצורך בירור פרטים נוספים.

במקרה והבקשה אינה העברה או מחיקה, אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הסיבות והפרטים הנחוצים.

בקשה ממפעילי המערכת: אנא אל תשתמשו בלחצן ה'שחזור' אלא הסירו את הבקשה ידנית לאחר הטיפול בה, וכתבו בתקציר האם היא טופלה או לא טופלה.

שמות מוטעים[עריכה]

רשמו כאן את הדפים שאותם ברצונכם להעביר משמם העכשווי לשם אחר. אנא השתמשו רק באפשרות זאת ואל תעבירו את התוכן באופן ידני, דבר הגורם לאיבוד היכולת לבדוק את הגרסאות הקודמות ואת רשימת התורמים במקום המתאים.

אופן רשימת הבקשה: רשמו את שמו העכשווי של הערך בקישור פנימי וכן את השם החדש שהינו ריק כעת או משמש כהפניה. לדוגמא:


יחידה שבנפש להעביר ליחידה. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 02:19, ל' בחשוון ה'תשע"ט

בוצע שיעשיחה ב' בטבת ה'תשע"ט 20:41, 10 בדצמבר 2018 (UTC)

מחיקה[עריכה]

רשמו כאן את שם הדפים שאותם ברצונכם למחוק כליל מהאתר. אנא השתמשו באפשרות זאת רק לאחר שביצעתם דיון על שם הערך בדף השיחה, או במידה וברור כי שם הערך מוטעה מיסודו, או במקרה של השחתה.

אופן רשימת הבקשה: רשמו את שמו של הערך בקישור פנימי. לדוגמא:הגנה[עריכה]

רשמו כאן את שם הדפים עליהם ברצונכם להפעיל הגנה. עדיף להימנע מהטלת הגנה על דפים, ויש לעשות זאת רק במקרה של השחתות חוזרות ונשנות. אנא ציינו את רמת ההגנה אותה ברצונכם להפעיל.

אופן רשימת הבקשה: רשמו את שמו של הערך בקישור פנימי. לדוגמא:ספאם[עריכה]

על מנת למנוע ספאם, כל האתרים נמצאים ברשימה השחורה ולא ניתן להוסיף אותם לחב"דפדיה, חוץ מרשימה לבנה של אתרים שסומנו בפירוש כאתרים מותרים על ידי מפעילי המערכת. אם ברצונכם להוסיף כתובת נוספת שאינה מצויינת ברשימה זו, אנא רשמו את בקשתכם בפסקה זו. מכיוון שלא ניתן לכתוב את הכתובת המלאה של האתר, שאינו מופיע עדיין ברשימה הלבנה, רשמו אותו ללא הקידומת www. או הקידומת http:// לדוגמה:
  • אם האתר החסום הוא http://chabadpedia.co.il. רישמו: נא להוסיף לרשימה הלבנה את האתר: chabadpedia.co.ilישועות יצחק[עריכה]

שלום אבקש להוסיף את האתר המאובטה הזה ב100 אחוז לרשימה הלבנה תודה yeshuot-itzhak.com com -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

שלום האם אפשר לקבל הרשאה לרשימה הלבנה של האתר הזה שבבעלותנו הוא מאובטח ב100 אחוז תודה yeshuot-itzhak.com -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.
שלום רב, אין הצדקה להוסיף את האתר היות והוא אינו עוסק בחסידות חב"ד. בברכה שיעשיחה ב' בטבת ה'תשע"ט 18:26, 10 בדצמבר 2018 (UTC)

שיחת הגאולה[עריכה]

אפשר להכניס את האתר הזה: drive.google.com/drive/folders/1x-H_iRUT1ORMrWRVgfCRh5rs3P-Z57l5 ? --משיח בכיכר!!!!!!!!! 17:12, 25 באוקטובר 2018 (IST)

הוספתי את הקישור לדף שיחת הגאולה (עלון). האם תרצה להוסיף את הקישור לעוד דף? שיעשיחה ב' בטבת ה'תשע"ט 20:41, 10 בדצמבר 2018 (UTC)

הספריה הלאומית הרוסית[עריכה]

אם אפשר להכניס את הקישור לרשימה הלבנה (אוסף שניאורסון בספריה הלאומית הרוסית) search.rsl.ru/en/index#ef=1&af=1&c=shn יעקב בן שמואל - שיחה 09:50, 15 באוגוסט 2018 (IST)

בוצע. שיעשיחה ב' בטבת ה'תשע"ט 20:41, 10 בדצמבר 2018 (UTC)

בקשת הרשאות[עריכה]

תקלות[עריכה]

החלפת טקסט[עריכה]

שונות[עריכה]

א.אם אפשר לעדכן את תמונת האייקון שמכניס את הקוד של החתימה שמופיע בראש כל דף שיחה מ"קובץ:חתימה.png" ל"קובץ:חתימה2.png"
ב.אם אפשר ליצור קצרמר ניגונים. יישר כח מראש--חב"ד איז אקטיב - שיחה א' סיוון ה'תשע"ח 18:53, 15 במאי 2018 (IST)

א' וב' בוצע בוצע--Men770 - שיחה - מייל. כעת,י"א בסיוון ה'תשע"ח, 13:46 מגיע משיח! יחי המלך!
כוונתי בא' הייתה להנחיות שמופיעות בראש כל חלונית עריכה של דף שיחה, אבל כמובן לגם לזה...חב"ד איז אקטיב - שיחה י"ד סיוון ה'תשע"ח 13:09, 28 במאי 2018 (IST)

יש למצא דרך להוסיף ב"ה[עריכה]

הכי טוב בתוך הסמל של חבדפדיה