שיחת קטגוריה:מוסדות וארגונים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

אני חושב לפתוח קטגוריה חדשה עם כל הארגונים שמתעסקים עם הוצאות לאור. השם "הוצאות לאור" לא כל כך מתאים, בגלל שקרן שלום למשל הוא לא הוצאה לאור, אך כן שייך לקטגוריה שאני רוצה לפתוח (אלא אם כן הוא כן שייך לקטגוריה הזו). השם "הוצאות ספרים" גם לא כ"כ מתאים, כי כל ההוצאות לאור של חוברות וקונטרסים (ועד חיילי בית דוד, הערות התמימים ואנ"ש וכו') גם כן לא כ"כ מתאימים לקטגוריה. אולי "הוצאות ספרים וחוברות"? --chabadnik - שיחה 17:19, 26 אוקטובר 2008 (EDT)

אבל קרן שלום הוא כן הו"ל (של מאמרי הרש"ב), לא? חסיד חב"ד* אידישעפדיה.
זו לא ממש הוצאה לאור, זהו ארגון שלקח על עצמו להוציא לאור. המאמרים נערכו ויצאו על ידי קרן שלום בהוצאת קה"ת --chabadnik - שיחה 09:37, 27 אוקטובר 2008 (EDT)
אז צריך משהו שיכלול גם את הגופים המוציאים וגם את הגופים העורכים (כדוגמת קרן שלום או אוצר החסידים). חסיד חב"ד* אידישעפדיה.
בדיוק. יש לך שם מתאים? --chabadnik - שיחה 12:59, 29 אוקטובר 2008 (EDT)
אולי "עריכה והוצאה לאור", לא יודע, קשה לי למצוא שם מתאים. חסיד חב"ד* אידישעפדיה.
"הוצאות לאור" נראה לי הכי מתאים בסופו של דבר. זה שייך ל"מוסדות וארגונים" או רק ל"ספרות חב"ד"? --chabadnik - שיחה 15:51, 29 אוקטובר 2008 (EDT)
לענ"ד זה שייך גם כן ל"מוסדות וארגונים". חסיד חב"ד* אידישעפדיה.

האם סדר הקטגוריות בתוך קטגוריה זו מכוון (1,2 ואח"כ א עד י)?

בהתחלה זה היה מכוון, אבל עכשיו לא. יש לך רעיון איך לסדר את זה הכי נכון? --chabadnik - שיחה 17:58, 6 דצמבר 2008 (EST)
א) אפשר אולי לעשות את כולם עם כוכבית ואם רוצים סדר מסויים אז *א,*ב עד *ת. אבל לא מצוייר אצלי בראש איך זה ייראה (אולי הכל בטור אחד). ב) יחד עם זה או ללא זה אפשר לאחד את כל מוסדות וארגונים הלא מוגדרים (באה"ק, בארה"ב, שנסגרו) לקטגוריה אחת - מוסדות וארגונים שונים או אחרים. --M&n 04:53, 7 דצמבר 2008 (EST)
נראה לי הכי נכון שכל קטגוריה תהיה בשם שלה. מה שכן, אולי יהיה נכון לפתוח קטגוריה לכל הקטגוריות שמתחילות במילים "מוסדות וארגונים" (בארה"ב, בארץ וכו'), אבל לא מצאתי שם מתאים. אולי משהו בסנגון של: "מוסדות וארגונים סביב העולם". דעתכם? --chabadnik - שיחה 11:43, 7 דצמבר 2008 (EST)
אם אין שם מתאים יותר אזי כן. חסיד חב"ד* חב"דפדיה - באו נעשה את זה* אידישעפדיה* קדימה לכתוב ערכים!.