שיחת משתמש:Oraytb

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של Oraytb התקבלה מהמשתמש/ת חיים נהר בתאריך א' בכסלו ה'תש"ע.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום Oraytb, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אשמח לעזור בכל המצטרך. --בהצלחה. חיים נהר (שיחה) 20:17, 14 נובמבר 2009 (IST)

ברוכים הבאים[עריכה]

שלום Oraytb, תודה על תרומותיך לחב"דפדיה. רציתי להעיר נקודה חשובה. חב"דפדיה אינה אינציקלופדיה סתמית, אלא אינציקלופדיה חב"דית. כל ערך נוסף שמתווסף, לכל לראש חשוב שיופיע בו הקשר לעולם החב"די. בהצלחה. חיים נהר (שיחה) 21:00, 14 נובמבר 2009 (IST)

ח"ו, לא עשית שום טעות. תרומותיך לחב"דפדיה רצויות הנה ולואי ירבו כמותך. רק רצתי להעיר את תשומת לבך שכאשר הינך מוסיף ערך, ראה לציין גם את הקשר החב"די אליו. --בהצלחה. חיים נהר (שיחה) 21:16, 18 נובמבר 2009 (IST)

ניגון אנעים זמירות[עריכה]

ההוספות שלך לערך ניגון אנעים זמירות שולבו בערך שכבר היה קיים. בטעות ערכת את ההפניה. להבא שים לב! --בהצלחה. חיים נהר (שיחה) 22:21, 18 נובמבר 2009 (IST)