שיחת משתמש:164.138.124.64

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הזמנה1.jpg
תרומתך לאתר חב"דפדיה ניכרת, ועל כן חבל שעבודתך נעשית בצורה אנונימית. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך, ותאפשר לך לערוך ולפעול בדפי חב"דפדיה בצורה טובה ונוחה יותר (פרטים בעזרה:למה ליצור חשבון). ההרשמה אינה עולה דבר, ואינה מסכנת את פרטיותך. כדי להירשם כבר עכשיו, ניתן להיכנס לדף ההרשמה.

בברכה, -- בברכת "יהפכו ימים אלו לששון ולשמחה", • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 11:59, י"ז בתמוז ה'תשע"ז

מחלוקת[עריכה]

שים לב שחזרתך על העריכה בערך מחלוקת עלולה להיחשב "מלחמת עריכה". אם אתה חושב שאני טועה, וזה צריך להכלל בערך, הדרך היא לפתוח דיון בנושא בשיחה:מחלוקת, ולהגיע להסכמה. במקרה שמשתמש בוחר להילחם ולחזור שוב ושוב על העריכה, ולא לדון, הוא עלול בסוף להיחסם.

כמובן שאני בתוך שאר המשתמשים מעריכים את פעילותך הנמרצת, ומקווים שתמשיך, וכאן המקום לחזור על ההזמנה להירשם לחב"דפדיה. -- בברכת "יהפכו ימים אלו לששון ולשמחה", • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 16:04, י"ז בתמוז ה'תשע"ז

כשתבתי זאת בשנית, חשבתי שלא שמרתי את הפסקה בצורה טובה. לאחר הערתך צפיתי בהסטוריית העריות של הדף - ושמתי לב להערה. אם זו דעתך - לא אתווכח.


זהו דף שיחה של משתמש אנונימי שעדיין לא יצר חשבון באתר, או שהוא לא משתמש בו. לכן עלינו להשתמש בכתובת ה־IP המספרית כדי לזהותו. ייתכן שכתובת IP זו תהיה משותפת למספר משתמשים. אם אתם משתמשים אנונימיים ומרגישים שקיבלתם הודעות שאינן רלוונטיות עבורכם, אנא צרו חשבון או היכנסו לחשבון כדי להימנע מבלבולים עתידיים עם משתמשים אנונימיים אחרים.