שיחת משתמש:שף ויתיב/קישורים חיצוניים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שלום (או שיע), האם יש אפשרות שבדף הזה אוכל להכניס קישורים שאינם במסנן? מלבד זאת, יש לי ערך שכמעט מוכן, ואיני יכול להעלותו מכיון שהאתר חסום וזה מעצבן מאוד לבקש כל פעם לפתיחת אתר (ואיני נוהג להעלות ערכים חסרי מקורות). בנוסף, אני מבקש להחליף את מנדל במענדל כנדרש ע"פ כללי הכתיב. שף ויתיבקאנפרענץ רום 00:49, 20 באפריל 2017 (UTC)

אין אפשרות, למיטב ידיעתי, להוציא דף מסויים מפעולת המסנן. בנוסף, אם תרצה להעלות כמות קישורים חדשה גדולה לחב"דפדיה, תודיע לי על כך ואז אפתח את המסנן לפרק זמן מסויים. --שלום - עליכם כ"ד בניסן ה'תשע"ז, למניינם 14:37, 20 באפריל 2017 (UTC)
ממליץ בחום לתת גם לו אפשרות לעריכת דף המסנן, עם ההרשאות הנצרכות. חזקה עליו שאינו מוציא דבר שאינו מתוקן מתחת ידו, ואינו משתמש בסמכות שניתנת לו לחרוג מעבר לגבולות שנקבעו מראש. להתראות - שיחה 18:05, 20 באפריל 2017 (UTC)
אני ממליץ לתת הרשאה כזאת לכל העורכים הפעילים שחזקה עליהם כו' (חוץ ממני. אני גם כך לא אדע להשתמש בזהקריצה.jpg ) • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 21:25, כ"ד בניסן ה'תשע"ז
זה קצת סיפור ללמד כל אחד איך מוסיפים קישורים לדף המסנן, ובנוסף צריך ליצור הרשאה מיוחדת לעריכת דף המסנן שתתווסף אוטומטית למי שיש לו הרשאות מנטר, איני יודע אם יש אפשרות כזאת אך ברור שלא כאן המקום לזה. באופן כללי איני רואה בעיה במנגנון הנוכחי, מכיון שכאשר יש קישורים רבים להוסיף אני פותח את המסנן ליום. בנוסף, אני מבקש להפסיק לבקש להחליף את מנדל במענדל כנדרש ע"פ כללי הכתיב.--שלום - עליכם כ"ד בניסן ה'תשע"ז, למניינם 22:53, 20 באפריל 2017 (UTC)
בעיקרון אתה צודק, אולם מכיון שהמחשב הוא מוצר נדיר אצלי, ובד"כ אינני יודע מראש שיהיה לי אותו, וגם בד"כ לזמן מוגבל ביותר, אז קצת קשה לבקש שתפתח לזמן מסויים את המסנן, אם נוכל כ"א להוסיף אתרים לרשימה הלבנה זה יהיה ממש הקלה גדולה. אם תוסיף את המשפט האחרון שכתבת לחתימתך, זה יעזור לי במאבקי. בנוסף, אני מבקש להחליף את מנדל במענדל כנדרש ע"פ כללי הכתיב. שף ויתיבקאנפרענץ רום 01:07, 21 באפריל 2017 (UTC)