שיחת משתמש:משה חובב חבד

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של משה חובב חבד התקבלה מהמשתמש/ת חיים נהר בתאריך ל' בתשרי ה'תשע"א.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום משה חובב חבד, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אשמח לעזור בשמחה בכל נושא. --אסאך הצלחה, און א פריילעכע טאג, היום כ"ח באב ה'תש"ע שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים 17:39, 8 באוגוסט 2010 (UTC)

חובב חב"ד[עריכה]

אתה חובב את חסידות חב"ד, או את חכמה בינה דעת? --אסאך הצלחה, און א פריילעכע טאג, היום כ"ח באב ה'תש"ע שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים 17:39, 8 באוגוסט 2010 (UTC)

תודה רבה[עריכה]

אני לא חסיד חבד"י אך יש לי ידע קצת בניגוני חב"ד היות ואני עוסק הרבה שעות ביום בענייני נגינה - לכן הגעתי גם לניגוני חב"ד וגם קראתי הרבה ספרי קריאה מחבד - כמו זכרונות של הרבי, ששם הייתי פשוט שבוי אחרי הספר ובלעתי בשקיקה את הנאמר שם. נכתב ע"י משה חובב חבד ששכח לחתום את שמו.

תוכל להשביע את תאבונך בפורטל:ניגוני חב"ד, פורטל:ספרות חב"ד וכל המידע העשיר פה. --אסאך הצלחה, און א פריילעכע טאג, היום כ"ט באב ה'תש"ע שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים 21:51, 9 באוגוסט 2010 (UTC)

חתימה[עריכה]

בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות. --אסאך הצלחה, און א פריילעכע טאג, היום כ"ט באב ה'תש"ע שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים 21:51, 9 באוגוסט 2010 (UTC)

תודה רבה על העזרה וההדרכה --משה חובב חבד 07:46, 10 באוגוסט 2010 (UTC)

קלימוביץ'[עריכה]

ייש"כ על הערך. כדאי גם להוסיף: באיזה שנה נהייתה עיר חסידית? בעקבות מה? כיצד הייתה ראשיתה? כיצד הייתה בפריחתה? באיזה שנה עזבו אותה חסידי חב"ד? ומדוע?. בהצלחה! --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ל' בתשרי ה'תשע"א 12:38, 8 באוקטובר 2010 (UTC)