שיחת משתמש:חבדניק

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של חבדניק התקבלה מהמשתמש/ת ישראל - בוט בתאריך ב' באב ה'תשס"ז.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום חבדניק, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
--Elchanan 12:01, 10 יוני 2007 (EDT)

שלום וברכה. ראיתי שהכנסת את הערך "סיון". בבקשה ממך, אם יש לך את ההסבר על החודש במבט החסידות, או התבטאויות של הרבי על החודש, בבקשה אכנס אותם לערך. הערך כפי שהוא עכשיו אינו קשור לחב"דפדיה חב"דית, וממילא, אם לא יכנס בו תוכן - הוא ימחק. בנוסף לזה, כל ערך שנכתב באתר צריך להיות מקושר לאחת הקטגוריות. איך לקשר ערך אתה יכול לראות בערך קטגוריה. הצלחה רבה בהמשך! בכל שאלה אשמח לעזור בשיחת המשתמש שלי. --chabadnik - שיחה 12:57, 11 יוני 2007 (EDT)

הערך על בערל משה שמוטקין[עריכה]

שלום וברכה. בערך בערל משה שמוטקין הכנסת דברים שאינם לרוח החב"דפדיה. אם יש לך טענות תוכל תמיד לכתוב לאחד מממפעילי המערכת. בהצלחה!

שלום וברכה. אנא ממך, אל תכניס בבקשה ערכים שנלקחו מ col וממקומות שיש בהם חשש להפרת זכויות יוצרים (הערך הנ"ל נמחק!). אם אתה רוצה, אתה יכול לשכתב את הערך מחדש. המשך הצלחה רבה. --chabadnik - שיחה 20:06, 11 יוני 2007 (EDT)