שיחת משתמש:בערלה

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של בערלה התקבלה מהמשתמש/ת שנוזל בתאריך י"ג בסיוון ה'תשע"ג.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום בערלה, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

יש"כ על תרומותיך לחב"דפדיה. זו הפצת המעיינות במלוא המובן.

לגבי ההוספות בניגונים שנוגנו לפני הרבי, חשוב מאוד להוסיף תאריך בהם הושרו לראשונה, בדומה לניגונים האחרים המופיעים ברשימה, כמו"כ למיטב זכרוני (מוידאו בו ראיתי את הניגון מושר בפני הרבי), מילות הניגון היו 'בונה שיכון חב"ד בירושלים' וזה לא ממש היה ניגון אלא 'תנועה'. תקן אותי אם אני טועה. --שיע 14:03, 18 בפברואר 2013 (IST)

כיצד חותמים?[עריכה]

שיע ק. כתב בדף השיחה שלו ששכחת לחתום את שמך לאחר הבקשה להתיר קישורים לאתר 'אוצר החכמה'. ואני הקטן טוען שלא שכחת, אלא אתה פשוט לא יודע איך עושים את זה. אז זה פשוט מאוד: פשוט תוסיף בסיום הכתיבה עוד ארבעה סימני ~ (זרקא, נמצא מצד ימין של הספרה 1 במקלדת). ואלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. ככה הרבה יותר קל לעקוב מי כתב, מי ביקש, מי ענה, וכו'. בהצלחה!

אגב, בכל נושא, טרחו המקימים של חב"דפדיה וכתבו דפי עזרה מפורטים. אפשר למצוא אותם בחלונים ה'ניווט' מתחת לתיבת החיפוש בצד ימין של הדף. זוננשיין - שיחה 17:19, 25 בפברואר 2013 (IST)

בנוגע לניגון בונה חב"ד בירושלים לי זכור בניגון עם כמה משפטים. זמנים בהם הושרו אני לא זוכר אשר לכן אני לא כתבתי. בערלה - שיחה 12:18, 26 בפברואר 2013 (IST)
יישר כוח על העזרה, לזוננשיין, ד"א את הקישור המלא לאוצר החכמה לא הצלחתי לשלוח אז הורדתי את ההתחלה, אני מקווה שיבינו את הכוונה בכל זאת. בערלה - שיחה 12:20, 26 בפברואר 2013 (IST).
שיעור נוסף בדף השיחה קריצה.jpg : כשמגיבים בדף השיחה, נהוג להוסיף לפני הפסקה החדשה שאתה כותב סימן של נקודותיים (כזה - ":") מה שמוסיף הקפצה של כניסת פסקה, ונותן אפשרות קלה יותר להבין מי נגד מי בשיחה הזו. (אם זו כבר תגובה שלישית או רביעית, מוסיפים נקודותיים נוספות, כך שהכניסת פסקה תהיה גדולה יותר). אגב, אין אף תמונה שקשורה לערך מעמד? זוננשיין - שיחה 22:54, 26 בפברואר 2013 (IST)

אייכה?[עריכה]

אתה חסר כאן... --שיע - שיחה 23:01, 6 במרץ 2013 (IST)

צו 8[עריכה]

חב"ד בתרדמת. לטיפולך... • שנוזעל - שיחה • א' בסיוון ה'תשע"ג 06:59, 10 במאי 2013 (UTC)

דף המשתמש שלך אדום[עריכה]

כתוב על עצמך.png
שלום בערלה,

תודה על כתיבתך בחב"דפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה למשתמש:בערלה.

בברכה, • שנוזעל - שיחה • י"ב בסיוון ה'תשע"ג 23:38, 21 במאי 2013 (UTC)

חתימות[עריכה]

נא הקפד לחתום את שמך בסיום עריכה בדפי השיחה השונים • שנוזעל - שיחה • י"ב בסיוון ה'תשע"ג 23:38, 21 במאי 2013 (UTC)