משתמש:28

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

נכנסתי לעבוד ולתרום בחב"דפדיה ביום ח' בתמוז תש"ע, מתוך הכרה באפשרויות הרבות של המפעל האדיר הזה, לשמש ככלי 'להכין את העולם לקבלת פני משיח צדקנו'. וזאת, לאחר ששמענו את פקודתו של נשיא דורנו, אשר העבודה והשליחות כיום, היא לקבל את פני משיח צדקנו.

אין זה סוד שמיום ליום גדלה כמות האנשים שמחפשים מידע דרך האינטרנט, וממילא 'יפה שעה אחת' קודם, לנצל את ההזדמנות להחדיר את המסרים ברוחו של הרבי מלך המשיח שליט"א.

עם כל תרומה אני נושא תפילה, שתהא זו הפעולה האחרונה שתכריע את העולם כולו, ותגרום לו תשועה והצלה בהתגלותו של הרבי מלך המשיח, תיכף ומיד ממש.

שאיפתי לראות את חב"דפדיה הומה מעשרות אלפי כניסות מידי יום, בעיקר בערכים הנוגעים בענייני משיח וגאולה. כפי רצונו, בקשתו, ודרישתו של הרבי מלך המשיח, בשיחותיו ומענותיו בכלל, ובפרט מהשנים תנש"א - תשנ"ב.

במשך השנה וחצי האחרונים שראינו את הרבי שליט"א, זכינו לגילוים הנפלאים, אשר פעם אחר פעם עודד הרבי את שירת היחי. דבר שעל פי הגדרת הרופאים היה כרוך בכאבים נוראים, ובמאמצים אדירים. נזכור ונזכיר לעולם כולו, נפרסם ונחיה, נרגיש ונכריז ש"יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד".

וכמובן, מתוך שמחה וטוב לבב.

נקודות ציון[עריכה]