שיחת משתמש:שלום עליכם

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
גרסה מ־22:43, 12 בנובמבר 2019 מאת חלוקת קונטרסים (שיחה | תרומות)
(הבדל) → הגרסה הקודמת | הגרסה האחרונה (הבדל) | הגרסה הבאה ← (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של שלום עליכם התקבלה מהמשתמש/ת חלוקת קונטרסים בתאריך י"ד בחשוון ה'תש"ף.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום שלום עליכם, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
שיעשיחה ג' בסיוון ה'תשע"ט 18:33, 6 ביוני 2019 (IST)

מערכת העלאת תמונות[עריכה]

שיחת משתמש:שיע.ק#מערכת העלאת תמונות עניתי. --שיעשיחה ג' בסיוון ה'תשע"ט 18:34, 6 ביוני 2019 (IST)

מחיקת הדף נתן גוראריה (פירושונים)[עריכה]

הסתכלת בדף שיחה? משתמש תוקידידס העדיף את הדף פירושונים נתן גוראריה ולא את הדף נתן גוראריה (פירושונים). אחד מהם וודאי מיותר. בברכת הגאולה השלמה -- חלוקת דולרים מאחדת את העם * פינת החי * 13:17, ד' בסיוון, ה'תשע"ט (7 ביוני למניינם), ימות המשיח

הבנתי. להבא נקווה שלכל תבנית מחיקה יתלווה הסבר כל שהוא. --שלום עליכם - שיחה, 07:31, ז' בסיוון, ה'תשע"ט 07:31, 10 ביוני 2019 (IST)

ריקון הזבל[עריכה]

יש"כ על ריקון האשפה, מקווה שתשאר איתנו גם אח"כ ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 21:33, 12 בנובמבר 2019 (UTC)

עיקר עיסוקי בפורטל:תורה אותו הקמתי בס"ד בעשר אצבעותי, על כל מאות או אלפי הערכים שבו. רק פורטל זה, ופורטל תורת החסידות מעניינים אותי. שאר הערכים, בפרט ערכי אישים בני זמנינו לא מעניינים אותי כל כך, ובוודאי שלא מצדיקים את בזבוז זמני היקר. למרות זאת אם צריכים איזה סיוע טכני אשמח לעזור. שלום עליכם - שיחה, 21:35, י"ד בחשוון, ה'תש"ף 21:35, 12 בנובמבר 2019 (UTC)
תעסוק במה שאתה רגיל ואוהב ותבוא עליך הברכה ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 21:43, 12 בנובמבר 2019 (UTC)