שיחה:הסכם השלום עם מצרים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בקשר לדוד צוריאל לא חושב שכדאי להתעלם מזה, כמו"כ בצטטך שיחות של הרבי אנא קשר את הציטוט למקורו, בכבוד והערכה.--הנחה - שיחה 09:04, 5 בדצמבר 2016 (UTC)

א. יישר כח הנחה, לא ראיתי את זה קודם. ב. לא הבנתי איך בדיוק אני אמור לקשר לשיחה. ג. אגב, העברתי כבר את הערך למרחב הערכים יעקב בן שמואל - שיחה 14:45, 5 בדצמבר 2016 (UTC)
כוונתי פשוטה היות וערכת לאחרונה ערכים שבתוכנם דיבר הרבי שיחות ארוכות, ראוי היה שבערכים אלו יופיע בפרטיות דיבוריו של הרבי בעניין תוך התייחסות לכל הפרטים וכו' ולמה שכבר עשית ראוי היה לציין למקומם בשיחות, ולקשר לתורת מנחם-התוועדויות המופיע באתר היברובוקס (בכוונה אני לא כותב אצר770 למרות שלעיין בו קל יותר קישור אליו מסורבל יותר ומוגבל רק לדף אחד וכו').--הנחה - שיחה 15:41, 5 בדצמבר 2016 (UTC)

הוספת פרטים[עריכה]

שיניתי כמה פרטים. רשמתי שהמשא ומתן היה עם מדינת ישראל (ולא ישראל שיכול בטעות להתפרש כנציגי עם ישראל), הוספתי קישורים וכדומה.

לדעתי כדאי להוסיף יותר פרטים א. בהתיחסות של הרבי מלך המשיח לנושא. כתוב כאן רק סקירה קצרה ומתומצתת על כללות העניין ולא כמו שמתאים לדעתי (אין מדיניות בנתיים) בחב"דפדיה. במיוחד שיש למיטב זכרוני הרבה התיחסויות יחודיות של הרבי שליט"א לכל מיני שלבים שונים בהסכם (זכור לי למשל שבאחד הפעמיים הרבי מלך המשיח אומר שנכון שבמצב העכשווי אין מנוס מלבצע את ההסכם אבל צריך לפחות למתן אותו). ב. לפינוי מסיני. הוספתי את השנה ושמדובר בחלק האחרון בהסכם. חסר פרטים על הפינויים בשלבים הקודמים. לפי הידוע לי היה כמה שלבים וועידות וכדאי להוסיף אותם. ג. כדאי לשנות את שם הפיסקה מ"המהפכות במצרים" ל"תוצאות ההסכם" ולרשום את כל גרורות ההסכם. המהפכות במצרים, הסכם עם ערביי יהודה שומרון ועזה, המצב היום וכו'. חלוקת דולרים מאחדת את העם * פינת החי * 02:56, 6 בדצמבר 2016 (UTC)

פה זה חב"דפדיה[עריכה]

לדעה ישרה היקר, פה זה חב"דפדיה ולנו ברור שהרבי לא טועה. אם אתה מעונין להבין בשכלך הגשמי כיצד דברי הרבי הם הצודקים למרות השקט היחסי השורר תוכל לעשות זאת באמצעות שאלה למשתמשים הנכבדים בדף השיחה או באולם הדיונים אך אין מקום כלל להשחתה גסה ובוטה זו--חייל של המלך - שיחה, 11:11, כ"ב בניסן, ה'תש"ף 11:11, 16 באפריל 2020 (IST)

חשיבות[עריכה]

קרייזי היקר, לשם האהבת ישראל אני הזדהתי אתך ושמתי תבנית חשיבות להסכם השלום עם מצרים, אני לא רואה שום סיבה שלתכנית המאה יהיה תבנית חשיבות, אך ל"הסכם השלום עם מצרים" (שאין בזה שום דבר חב"די) לא יהיה את התבנית. ואני גם בטוח שחלוקת היקר יבוא מיד ויצביע בעד מחיקת הערך המיותר הזה - כדי שחב"דפדיה לא תראה חלילה ג'ונגל. חסיד של הרבי - שיחה, 14:15, כ"ו בסיוון, ה'תש"ף 14:15, 18 ביוני 2020 (IST)

אין בזה שום דבר חב"ד? דברי הרבי שליט"א מלך המשיח לא מספיק חב"דיים בשבילך? ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 14:20 • כ"ו בסיוון ה'תש"ף
(הוספה לאחר התנגשות עריכה): הסכם קעמפ דיוויד הוא נושא בשיחות הרבי. מה זה שייך. 62.0.85.33 14:24, 18 ביוני 2020 (IST)
חלוקת קונטרסים, למדתי ממישהו מאוד מסוים להתעלם מתשובות של אנשים.. ולכן מתעלם מתשובתך הנוכחית. ומה פתאום אתה מגיע להגנת ערך? הרי אתה מאנשי דעלמא אשר אוהבים מאוד את מלאכת מחיקת הערכים. הייתי בטוח שתודה לי ע"כ שאני עושה את עבודתך. 14:39, 18 ביוני 2020 (IST)
הוספתי לאחר התנגשות עריכה - חסיד של הרבי, לערוך דברים שאתה לא מאמין בהם רק כדי להפגין נגד מי שלא מוצא חן בעיניך, מיותר ומתיש את כולנו. במקום זה מומלץ לנשום עמוק ולהאזין לניגון חסידי מרגיע. בויקיפדיה עשו דף מדיניות מיוחד נגד אלו שעושים עריכות רק כדי להפגין את דעתם, בחב"דפדיה זה לענ"ד לא נצרך, כי כמשתמשים חסידיים יודעים לבד להתנהל באהבת ישראל ושיתוף פעולה. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 14:46, כ"ו בסיוון ה'תש"ף
הוספתי לאחר התנגשות עריכה - בשביל להתעלם אתה לא צריך לענות לי.. כפי שכתבתי לך כמה פעמים, אני לא בעד למחוק את חב"דפדיה אלא רק ערכים שיכולים להוריד את הרמה שלה. הערך הזה שהתלבשת עליו יצא לך פחות טוב כי הוא מעלה את רמת חב"דפדיה - וכפי שכבר כתבו לך על ערכים שהרבי דיבר אודותם, אם אתה מחפש לריב, אתה תמיד יכול אבל זה לא יוסיף לך באהדה, אם אתה מחפש באמת להבין למה ערכים שלא ראויים לחב"דפדיה נידנים למחיקה אתה יכול לעיין בדפי המדיניות שרבו באתר זה מאוד. ואין צורך להפוך את המקום לפינת התגוששות של מחיקת או כתיבת ערכים באתר, אם זה מגיע מהמקום הזה אז עדיף שלא יקרה כלל. בהלחה! ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 14:49 • כ"ו בסיוון ה'תש"ף
דבר ראשון קרייזי אבאוט משיח מה אני עורך שאני לא מאמין בו? ואם כבר מישהו מנהל פה מלחמות אז זה שתי משתמשים מאוד נכבדים שחושבים שהם מבינים יותר טוב מכולם איזה ערך מעלה את רמתה של חב"דפדיה, ואיזה ערך מוריד. דבר שני חלוקת קונטרסים ערך על תכנית המאה ממש לא יוריד את רמתה של חב"דפדיה, זה רק יעלה אותה. נ.ב. זה ששתכם מוחקים את כל חב"דפדיה זה מה שלא מוסיף לכם (לשתיכם) יותר מדי האהדה. ועוד משהו חלוקת: יש בדף משתמש שלך בויקיפדיה תיבה שאומרת "משתמש זה מתנגד למחיקות ערכים ונלחם על כך". אולי הגיע הזמן שתוריד אותה משם? חסיד של הרבי - שיחה, 14:56, כ"ו בסיוון, ה'תש"ף 14:56, 18 ביוני 2020 (IST)
לפי התגובות שלך שם אפשר לראות כמה חשוב לך שהערך יכנס כדי להעלות את הרמה של חב"דפדיה. בנוגע לויקי, בתור משתמש שהיה פעיל אתה ודאי יודע את האהבה בקרב העורכים שם לערכים של חב"ד ולכן שם זה מסיבה שונה מאשר אתה שמת כאן. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 15:08 • כ"ו בסיוון ה'תש"ף
אם דעתך האמיתית שלערך הזה אין חשיבות ויש למחקו, ואתה באמת רוצה לפתוח דיון על חשיבותו כאן - אני מתנצל עמוקות, ואתה יכול להחזיר את התבנית לערך. אם (כפי שנראה לי) לדעתך יש חשיבות לערך הזה, ואתה לא רוצה למחוק אותו אלא להפגין את דעתך בענין אחר - מהראוי שתתנצל עמוקות, אבל אני בהחלט מוחל על כך, רק מבקש שלא תמשיך להבא להתיש אותנו בהפגנות כאלו. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 15:11, כ"ו בסיוון ה'תש"ף