שיחת משתמש:מה עם הארמון?

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של מה עם הארמון? התקבלה מהמשתמש חסיד של הרבי בתאריך כ"ט בניסן ה'תשפ"ג.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום מה עם הארמון?, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 08:22, כ"ו בטבת, ה'תשפ"א (10 בינו' למניינם).

אזהרה[עריכה]

אזהרה!
שים לב!
עריכתך בדף סוכות חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

-- נכתב ע"י משה כהן ששכח לחתום את שמו.

חרגתי אולי במלך המשיח שליט"א אבל למה מחקת את כל השאר?--מה עם הארמון? - שיחה, 21:07, ט"ז באדר, ה'תשפ"א 21:07, 28 בפברואר 2021 (UTC)

@[עריכה]

מה המייל שלך? - נכתב על ידי: חב"דפדי פעיל ~ יחי המלך המשיחשיחה • 06:33, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א (7 בפבר' למניינם).

לְְמה אתה צריך? --מה עם הארמון? - שיחה, 12:23, י"ט באדר, ה'תשפ"א 12:23, 3 במרץ 2021 (UTC)

העלאות[עריכה]

העלית לאתר קובץ של פרק ז', מהי מטרת השימוש בו? אם התכוונת להכניס אותו לערך של פרק ז' אז יש צורך להמיר אותו מ-PDF לתמונה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 14:03 • ט"ז באייר ה'תשפ"א

איך מוחקים קובץ? --מה עם הארמון? - שיחה, 19:44, ט"ז באייר, ה'תשפ"א 19:44, 28 באפריל 2021 (UTC)
שמים בו תבנית {{למ}} ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 20:05 • ט"ז באייר ה'תשפ"א

ראיתי שלא מחקת את פרק ז' חלק א'. צריך למחוק אותו כי כשהדף חתוך צריך לראות את העמוד למעלה. ראה למשל כאן --מה עם הארמון? - שיחה, 11:31, י"ז באייר, ה'תשפ"א 11:31, 29 באפריל 2021 (UTC)

עכשיו מחקתי. הכי טוב אם תעשה את סוף הפרק הקודם בצבע אפור ואת הפרק הנוכחי בצבע שחור ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 15:01 • י"ז באייר ה'תשפ"א
אני לא חושב שיש לי את התוכנות המתאימות... --מה עם הארמון? - שיחה, 16:26, י"ז באייר, ה'תשפ"א 16:26, 29 באפריל 2021 (UTC)
אשמח לראות הוראות כתובות איך מסדרים את הקבצים בדף. (לבינתיים אני מסדר בהעתקות מדפים אחרים).

דרך אגב, למה כשאני חותם יש פעמיים את השעה? ניסיתי לשנות ולא הצלחתי. --מה עם הארמון? - שיחה, 16:27, י"ז באייר, ה'תשפ"א 16:27, 29 באפריל 2021 (UTC)

האמת שלא יזיק אם התמונות יהיו בגודל קצת יותר קטן, במילא צריך להיכנס כדי לקרוא. תוכל להתאים כפי שסידרתי בפרק א'. לגבי החתימה, כנראה שכתוב בהעדפות שלך את הקוד {{ס:#זמןמ: H:i}} ובאם תוריד אותו זה יסתדר. בהצלחה! ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 20:38 • כ' באייר ה'תשפ"א
בנגוע לתניא - יבוצע בהמשך. בנוגע לחתימה, אני לא מוצא את הקוד שעליו דיברת... --מה עם הארמון? - שיחה, 21:30, כ' באייר, ה'תשפ"א 21:30, 2 במאי 2021 (UTC)
אולי תעתיק לכאן את הקוד שמופיע במקום החתימה ונראה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 22:12 • כ' באייר ה'תשפ"א
לא מובנת כוונתו... --מה עם הארמון? - שיחה, 11:51, כ"א באייר, ה'תשפ"א 11:51, 3 במאי 2021 (UTC)
בדף ההעדפות שלך תחת הכותרת "חתימה חדשה" יש קוד ואתה יכול להעתיק אותו לכאן שנדע במה הבעיה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 12:25 • כ"א באייר ה'תשפ"א
המקום ריק.. --מה עם הארמון? - שיחה, 12:12, כ"ג באייר, ה'תשפ"א 12:12, 5 במאי 2021 (UTC)
אז איך הוספת תאריך עברי לחתימה? ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 18:46 • כ"ג באייר ה'תשפ"א
לא זוכר. אולי במבנה תאריך (או שזה לא קשור). בכל אופן, איזה קוד לכתוב עכשין כדי שהחתימה תהי' טובה? --מה עם הארמון? - שיחה, 12:45, כ"ה באייר, ה'תשפ"א 12:45, 7 במאי 2021 (UTC)
בשביל שיצא בדיוק אותו דבר כמו החתימה שיש לך כרגע, תכניס את הקוד: --[[משתמש:מה עם הארמון?|מה עם הארמון?]] - [[שיחת משתמש:מה עם הארמון?|שיחה]], {{ס:#זמןמ: H:i, xhxjj xjx xhxjY, j בF Y}} (UTC) מה שיצור את התוצאה: --מה עם הארמון? - שיחה, 14:05, כ"ה באייר ה'תשפ"א, 7 במאי 2021 (UTC). לאחר מכן תסמן וי בעיצוב חתימה אישי. בהצלחה! ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 14:05 • כ"ה באייר ה'תשפ"א
מצטער על הבורות, אבל אני מסתכל בהעדפות, פרטי המשתמש, חתימה חדשה. ולא מצאתי איפה יש עיצוב חתימה אישי. כשהוספתי את הקוד לחתימה חדשה, זה כתב לי את כל הקוד בכל חתימה... עם 3 זרקאות זה עובד לי טוב: מה עם הארמון? - שיחה, 12:18, כ"ז באייר, ה'תשפ"א
זה נקרא "התייחסות לחתימה כקוד ויקי", אם אתה רוצה לחתום עם 4 זרקאות, תוריד את השעה והתאריך הלועזי מהקוד ע"י הכנסת הקוד --[[משתמש:מה עם הארמון?|מה עם הארמון?]] - [[שיחת משתמש:מה עם הארמון?|שיחה]], {{ס:#זמןמ:xhxjj xjx xhxjY}}. בהצלחה! ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 21:31 • כ"ז באייר ה'תשפ"א
א. כשכתבת לי בהתחלה להכניס קוד כתבת בסוף הקוד את זה: --{{ס:#זמןמ: H:i, xhxjj xjx xhxjY, j בF Y}} (UTC) בסוף כתבת להכניס את זה: --{{ס:#זמןמ:xhxjj xjx xhxjY}}

ב. מה זה וי בעיצוב חתימה אישי? ג. אחרי הקוד האחרון נשאר התאריך הלועזי. אשמח להורידו. יישר כח. ----מה עם הארמון? - שיחה, כ"ח באייר ה'תשפ"א 16:45, 10 במאי 2021 (UTC)

א. האפשרות הראשונה זה אם אתה רוצה להכניס בכל דף שיחה 3 טילדות (זרקאות) והאפשרות השניה היא ל-4 טילדות. ב. אם תסמן וי ב"התייחסות לחתימה כקוד ויקי" הוא יתייחס לקוד שהכנסת מעליו, אם לא תסמן וי הוא יעשה לך חתימה ברירת מחדל. ג. איך שאתה רוצה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 00:26 • כ"ט באייר ה'תשפ"א

תבנית:הידעת[עריכה]

הוספת תבנית חדשה וכדאי לערוך אותה שתהיה קריאה (לפחות הקטע בראשון שכלל לא קריא). בנוסף ראוי לציין מקור בדף שיחת התבנית. בהצלחה! ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 22:12 • כ' באייר ה'תשפ"א

התכוונת לזה: תבנית:הידעת?/215?? --מה עם הארמון? - שיחה, 11:45, כ"א באייר, ה'תשפ"א 11:45, 3 במאי 2021 (UTC)
אכן ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 12:26 • כ"א באייר ה'תשפ"א

תמונה[עריכה]

בכל קובץ שמעלים לאתר נדרש לשים קישור למקור. למידע נוסף ראה חב"דפדיה:זכויות יוצרים ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 23:40 • כ"ט באייר ה'תשפ"א

חתימה[עריכה]

שים לב שהחתימה שלך ארוכה מדי, נא לקצר אותה. למידע נוסף ראה עזרה:חתימה#כללים לבחירת חתימה ובכלל 3 שם. בהצלחה! ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 09:24 • כ"ח בתמוז ה'תשפ"א

תודה. ----מה עם הארמון? - שיחה - יחי המלך המשיח!!!, כ"ח בתמוז ה'תשפ"א 13:07, 8 ביולי 2021 (UTC)

פתקים משולחנו של הרבי[עריכה]

יש לך דרך להשיג את הספר מתוקן? או שתתקן בעצמך ב. א. א. - שיחה, 21:40, י"ח באייר, ה'תשפ"ב

בבקשה. צריך לכתוב בתיאור הקובץ מאיפה העלית אותו. --מה עם הארמון? - שיחה - יחי המלך המשיח!!!, י"ח באייר ה'תשפ"ב 21:52, 19 במאי 2022 (UTC)

ברוך שובך[עריכה]

להפצצת המעינות . מצפים שתמשיך להיות פעיל --- זינגען א ניגן - הפצצת המעינות - 05:51, כ"ג באדר א', ה'תשפ"ד (3 במרץ למניינם), עוד 186 ומשיח בא 11:41, 7 ביולי 2022 (UTC)

דרך אגב: א. בחתימתך אתה עובר על פסק הלכה מפורש: "וכל מי שאינו מאמין בו, או מי שאינו מחכה לביאתו – לא בשאר נביאים בלבד הוא כופר אלא בתורה ובמשה רבינו". ב. סיימנו להפציץ המעיינות. --מה עם הארמון? - שיחה - יחי המלך המשיח!, ח' בתמוז ה'תשפ"ב 19:31, 7 ביולי 2022 (UTC)

הרבי צריך הסברים?[עריכה]

פליאתי עליך מר על הסברת לפשר העריכה בדף על ר' מנחם ברוד. האם איננו יכולים לכתוב תשובה של הרבי באתרנו לולא נוסיף בה הסברים ופרשנויות אישיות (לעיתים שבריריות וחלשות ואכ"מ)?! האם לא מן הראוי לפרט את הרקע שעליו מגיעה התשובה ואז לכתוב בדיוק, אבל בדיוק, מה שהרבי אמר ותו לא?! אין לי עניין שישאר דווקא בערכו אך אני בהחלט חושב שכן כדאי לאזכר זאת. הוא מספר זאת על עצמו כמה פעמים ובכמה במות וטוען שעפי"ז פועל וכו'--חייל של המלך - שיחה, 21:38, כ"א בתמוז, ה'תשפ"ב 21:38, 20 ביולי 2022 (UTC)

א. הרבי לא צריך הסברים, אנחנו צריכים להבין. בדף המשתמש שלך ובעריכותיך הנך מפרסם את זהות המשיח, וע"מ שלא תצא תקלה והקוראים יבינו אחרת צריך לכתוב אשר כפי הנראה, הרבי שליט"א מה"מ ענה כך לאלו שכתבו שזה מרחק וכו'. (דבר זה נכתב בריבוי מקומות, אם זה בעיתון בית משיח ואם זה במאמרו של ר' חלוי"צ גינבורג). ב. כפי שהסברתי, זה לא שייך לערך עליו, אלא לערך על פרסום זהות המשיח. יש"כ. --מה עם הארמון? - שיחה - יחי המלך המשיח!, כ"ב בתמוז ה'תשפ"ב 05:34, 21 ביולי 2022 (UTC)
מי אמר שאנחנו צריכים להבין?! אנחנו צריכים אולי לנסות להבין. האם אנחנו חברת ההצלה של ליובאוויטש שח"ו לא תצא תקלה מפרסום דברים של הרבי בלי הסברנו החביבים (שכנ"ל לעיתים קלושים, ואכ"מ)?! אגב, למיטב ידיעתך נאמרו בעניינים אלו ריבוי ביאורים של משפיע זה והמשפיע ההוא וההוגה דעות הזה וכו' (כהנ"ל בקרב דוגלי פרסום זהות משיח גופא) ובכל ביאור מעלות וחסרונות ועם דברים מסויימים מסתדר ודברים אחרים לא--חייל של המלך - שיחה, 10:20, כ"ב בתמוז, ה'תשפ"ב 10:20, 21 ביולי 2022 (UTC)
צודק, ובכל אופן לא שייך לערך עליו. בערך על פרסום זהות המשיח אפשר להכניס את זה, וכמובן שכל זה הוא לפני התנופה משמח"ת תשנ"ב. --מה עם הארמון? - שיחה - יחי המלך המשיח!, כ"ג בתמוז ה'תשפ"ב 12:44, 22 ביולי 2022 (UTC)

על מה ולמה[עריכה]

על מה ולמה מחקת עריכתי בדף משה זלמנוב, אני הק' כתבתי שם טעם וסיבה למחיקת ושינוי הנכתב, וכבודו מחק כך ללא סיבה, אשמח לשמוע חוו"ד בזה. בברכה --משיח'סטן - שיחה, 13:14, א' באלול, ה'תשפ"ב 13:14, 28 באוגוסט 2022 (UTC)

תקצירי עריכה[עריכה]

בקשר לעריכה זו, לא ברור מדוע מחקת. בשביל זה בדיוק נועדו תקצירי העריכה, כדי להסביר האם זו טעות? האם לא מתאים? האם זה לא ניגון? לפעמים המחיקה היא סתם בטעות. בינתיים אני משחזר, אם מחקת בכוונה, תנמק בבקשה או בתקציר או בדף השיחה, ולהביא - תשתדל להקפיד על תקצירים. יישר כח! להתראות - שיחה, 13:16, י"א באלול, ה'תשפ"ב 13:16, 7 בספטמבר 2022 (UTC)

שים לב פשוט שזה כפול יש שם גם מפי קל וגם אין אדיר ובפועל שניהם אותו ניגון--מה עם הארמון? - שיחה - יחי המלך המשיח!, ט"ו באלול ה'תשפ"ב 12:54, 11 בספטמבר 2022 (UTC)
עכשיו אני שם לב שזה לא אותו ניגון ונוגן בפעמים שונות (כ"א ומ"א) אבל בכל אופן כשלוחצים על הדף עצמו זה אותו ניגון...--מה עם הארמון? - שיחה - יחי המלך המשיח!, ט"ו באלול ה'תשפ"ב 12:57, 11 בספטמבר 2022 (UTC)