שיחת משתמש:דור השביעי

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
תיבת ארכיון

כיתוב תמונה

א


תוארים[עריכת קוד מקור]

כאנציקלופדיה, תשתדל בבקשה להימנע משימוש בתוארים כגון הרה"ח וע"ה, וכן להמעיט בראשי תיבות בכלל (במקום ע"י תכתוב על ידי, ובמקום עד"ז תכתוב על דרך זה, וכן על זה הדרך). בהצלחה. להתראות - שיחה 05:11, 23 באוגוסט 2016 (UTC)

עריכות מרובות[עריכת קוד מקור]

אנא שים לב כשאתה עורך, לא לשמור את העריכה בסיום כל משפט (מה שיוצר כמות מרובה של שינויים), אלא רק לאחר שסיימת להוסיף ולמחוק ולתקן כראות עיניך (וכך יותר קל לשים לב לחשיבות העריכה). באם ברצונך לראות "איך הדף נראה" לאחר עריכה מסויימת ורק אז להחליט אם להמשיך לעריכה הבאה - ישנו כפתור "תצוגה מקדימה", שבו אפשר לראות את עריכתך עוד לפני השמירה. בהצלחה רבה בכל -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 17:22, כ"א באב, הקהל ה'תשע"ו (25 באוג' למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!

לכוכב שכמוך מתאים לדעת שלמשתמש קבוע יש אפשרות בהעדפות שכל השינויים שנעשו באותו דף במשך אותה יממה יופיעו בשורה אחת. להתראות - שיחה 09:50, 26 באוגוסט 2016 (UTC)
תודה על הסבת תשומת הלב, אבל זה מקבץ לפי דף, ולא לפי משתמש... -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 13:53, כ"ב באב, הקהל ה'תשע"ו (26 באוג' למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!
תבנית:מצטרף! באמת, מר דור השביעי, אולי תתחיל להקפיד טיפה על עריכה אחת לדף עם בדיקה בתצוגה מקדימה?! •  מתעקשים  •  ועידת ליובאוויטש 05:27, 28 באוגוסט 2016 (UTC)
אם יורשה לי ללמד זכות. כפי שניתן לראות הוא עובד מנייד, וכמובן בעריכה ממסך קטן קשה יותר לערוך כמות טקסט גדולה. --שיעשיחה כ"ו באב ה'תשע"ו 23:36, 30 באוגוסט 2016 (UTC)

אורי רווח[עריכת קוד מקור]

למה למחוק במקום להעביר להמשך הערך? --שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ד באב ה'תשע"ו, למניינם 17:13, 28 באוגוסט 2016 (UTC)

זה לא במקום, שם זה לא היה המקום וחשבתי שמי שנוגע לו פירוט המידע יוכל לעשות את זה אבל אים תרצה אני מוכן להכניס את זה בתוך הערךדור השביעי - שיחה 17:21, 28 באוגוסט 2016 (UTC)
תקן זאת בבקשה. --שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים כ"ד באב ה'תשע"ו, למניינם 17:25, 28 באוגוסט 2016 (UTC)

מכנובקא בעלז[עריכת קוד מקור]

בדיון שהתקיים בעקבות מלוקת גדולה בין האדמו"רים הבני דודים הוחלט לשנות את שם החסידות למכנובקא בעלז(א)--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! כ"ד באב ה'תשע"ו 18:44, 28 באוגוסט 2016 (UTC)

בי"ד רבני חב"ד[עריכת קוד מקור]

שיחה:בית דין רבני חב"ד בארץ הקודש#ביקורת, בברכה.--הנחה - שיחה 08:03, 1 בספטמבר 2016 (UTC)

ערכים חדשים[עריכת קוד מקור]

המלצתי לך, וכן לשאר משתמשי חב"דפדיה, לפני שאתה מעלה ערך, קודם תתחיל בדף משתמש, וכשתסיים לכתוב אותו תעביר אותו למרחב הערכים. בברכה! • כתית למאורבית הבד 02:58, 4 בספטמבר 2016 (UTC)

להרב היקר, אני באמת מעריך את פועלך הרב בחב"דפדיה, אבל הנני רואה לנכון לרענן עבורך משהו: 1. אם מישהו פונה אליך בקשר לפעולה מסויימת בדף שיחה שלך, תמשיך אותה שם, ואל תפנה לערכים אחרים שאינם חלק מנושא השיחה, וכן המקום הוא לא דפי שיחה של משתמשים אחרים (גם לא מנהלים), אם אתה רוצה התייחסות של מישהו, די בכך שתכתוב את השם המלא שלו כך "משתמש:דור השביעי", והוא יראה התראה אצלו שפנית אליו. 2. ביקורת איננה תמיד דבר שלילי, היא יכולה גם לבנות (אם לא הייתי מקבל על הראש כ"כ הרבה בתקופת ראשית היותי כאן, לאו דווקא שהייתי מצליח כמו היום)..
מלבד זה, בנוגע לערך אור לחייל, אני מקווה שאתה שמת לב לכך שהוא הועלה לפני זמן רב.. ומן הסתם, שכיום לא הייתי מעלה אותו! אבל לבוא ולתקוף על בסיס דברים שארעו לפני שלוש שנים זה לא הגיוני..• כתית למאורבית הבד 08:45, 4 בספטמבר 2016 (UTC)
אשמח תמיד לקבל המלצות ויישר כח מראש אבל אני לא מוכן שיעשו גם מעשים ובפרט מיידיים וביחוד שבעריכה מנייד העבודה הרבה יותר מאשר במחשב נייח (ויש פונקציות שאי אפשר לעשות מנייד) ולכן להבא אנא חוץ מהמלצות לא לחזור על ההעברה לארגז חול כי זה גורם לי הרבה בזבוז זמן. כדאי שיהיה יותר סובלנות וסבלנות וגם לא צריך להתנדב להיות מפקד עליון יש פה ב"ה מפעילי מערכת שבמקרה הצורך יוכלו לעשות מה שנדרש. בשורות טובות בתקווה לשיתוף פעולה בצורה מועילה בהמשך הדרך בעזרת השם, יחי המלך המשיח. דור השביעי - שיחה 09:02, 4 בספטמבר 2016 (UTC)
1. זה לא עניין של "מפקד עליון" או כל מושג אחר שתמצא, אלא עניין של ערך הנראה דליל וריק. (אולי פעם הבאה יהיה עדיף להניח תבנית:למחיקה על תקן ערך דל). 2. הפעולה שעשיתי היא (ביחס לערכים שונים שקדמוך) הפעולה היותר עדינה לבטא את העניין. 3. אם יש לך במכשירך אפליקציה שמאפשרת לך לכתוב טקסטים, תנסה לכתוב את הערכים שאתה רוצה להוסיף שם, ורק לאחר מכן להעביר לאתר - זה יחסוך לך זמן רב. • כתית למאורבית הבד 09:13, 4 בספטמבר 2016 (UTC)
לכתית למאור אני רואה שאתה מתעתד להמשיך להיות המפקד העליון שבידו ההחלטה מי ראוי ומי לא ואתה מתנהג כמפעיל מערכת אני שב ומסב את תשומת לבך שתתרכז בעריכה ראויה במקום להחליט לאחרים מה הם יכולים ומה לא אגב כשהרבי דיבר על כתית למאור הוא התכוון שכל אחד יבטש את עצמו אתה הבנת כנראה שהכוונה שאתה תבטש את השני דור השביעי - שיחה 11:07, 4 בספטמבר 2016 (UTC)
1. אם אתה מעוניין שאראה שהזכרת את שמי, עליך לכתוב גם את המילה "משתמש:" לפני השם. 2. איך שאתה בוחר לראות את זה. 3. לא ניסיתי כלל וכלל לבטש אותך, אז אם בחרת להרגיש כך, זה על אחריותך הבלעדית! • כתית למאורבית הבד 11:30, 4 בספטמבר 2016 (UTC)
בתור 'המפקד העליון' ש'ביטש' את כתית יחד עם ידידי שנוזל זכרונו לברכה לחיי העולם הזה, אני מעיד שאין דרך אחרת להשתפשף חוץ מאשר ללמוד בדרך הקשה. ואני ידיד קרוב של כתית, ואם תסתכל בשיחות שהיו לנו איתו בתקופה הראשונה לבואו, תראה שהוא קיבל על הראש פי כמה וכמה. העיקר הוא לא לקחת את הדברים אישית, גם כשהם נאמרים בצורה בוטה. סך הכל אף אחד לא יכול לשנוא באמת מישהו שהוא לא מכיר... ובטח לא אחד כזה שמשקיע מזמנו ומרצו בחב"דפדיה... בהצלחה! בשונה מכתית, אני סובר שישנם ערכים שמותר להם להיות דלילים, אם אין חשש שמישהו אחר יכתוב עליהם ערך יותר מלא, דוגמת הערך שהעלית. להתראות - שיחה 12:21, 4 בספטמבר 2016 (UTC)

מחיקות תמוהות[עריכת קוד מקור]

אני סמוך ובטוח שמאחורי כל עריכותיך עומדים טעמים נשגבים וכל תו ותו מכוון ע"פ הסודות העליונים, אולם אשמח אם תואיל לשתף גם את שאר המשתמשים בהסבר למחיקת קטעים שלמים, כגון עריכתך האחרונה בערך בנימין זאב סגל. -- דָּרַךְ כּוֹכָבשיחה • 19:22, ג' באלול, הקהל ה'תשע"ו (6 בספט' למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!

לא כל כך תמוה[עריכת קוד מקור]

תודה על הקומפלמנט. אבל במקרה דנן זה לא רק על פי תורת הסוד פשוט יותר אנציקלופדי (הסגנון היה של כתבה בעיתון) וגם לדעתי יש טעם לפגם בזה שמגלים תגלית שלמרות שחשבו שבחב"ד הבחורים עמי ארצות גילו בחור שיודע ללמוד ואף שעל מעשה (ביחוד אים גם היה בפועל) לא מקשים קושיות זה נראה מוזר ביותר להנציח בתור מקור לגאווה שיש בחור אחד ויחיד שיודע ללמוד. אני חושב שמוזר ההתעלמות מכלל הבחורים שרובם לפחות יודעים ללמוד טוב וגם העילויים הם יותר מאשר בחור אחד ויחיד אגב אותו סיפור היה בשנים האחרונות עים אלי יעקובוביץ (שמסתמא מוכר לך יותר מאשר אני מכיר אותו) בכל מקרה אים השמטת הסיפור המוזר הזה שאתה אומר שמפריע להרבה ולא רק לך(לפחות כך משמע מהשאלה) כדי שתישן טוב בלילה מצדי אתה יכול לשחזר את הגירסה הקודמת. דור השביעי - שיחה 19:53, 6 בספטמבר 2016 (UTC)

גם מחקתי מי החליף אותו כי לכאורה זה לא קשור לערך עליו דור השביעי - שיחה 20:11, 6 בספטמבר 2016 (UTC)

נקודות[עריכת קוד מקור]

אם אתה רוצה שהעריכה האחרונה שלך תשרוד, אתה חייב להוסיף בה נקודות ופסיקים, לחלק לקטעים כו'. --שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים ד' באלול ה'תשע"ו, למניינם 23:45, 7 בספטמבר 2016 (UTC)

תודה רבה[עריכת קוד מקור]

אתה פשוט עושה כאן מהפך חיובי עם התיקונים שלך בערכים, ותיקוני הלשון שלך!. שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים ט' באלול ה'תשע"ו, למניינם 23:57, 12 בספטמבר 2016 (UTC)

ברוך תהיהדור השביעי - שיחה 00:04, 13 בספטמבר 2016 (UTC)