שיחת משתמש:אלמוני

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של אלמוני התקבלה מהמשתמש/ת שיע.ק בתאריך י' בסיוון ה'תש"ף.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום אלמוני, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אתה יודע שחרגת מהכללים כאשר כתבת את מה שכתבת? אבקש מהמערכת לחסום את החשבון שלך.. חסיד של הרבי - שיחה, 10:12, ח' בסיוון, ה'תש"ף 10:12, 31 במאי 2020 (IST)

חבל שאתה מבזבז את זמנך על כתיבת שטויות כאלה... הרבי צריך כל רגע להתגלות!.. איך אתה רוצה שהוא ימצא אותך?!.. בהצלחה! כיפת יחי - שיחה, 10:45, י' בסיוון, ה'תש"ף 10:45, 2 ביוני 2020 (IST)

למשתמש האלמוני[עריכה]

אלמוני - כשמך כן אתה, אתה דיי מצחיק אותי עם העריכות שלך.. כדאי (בשבלך) שתפסיק עם השטויות האלה.. חסיד של הרבי - שיחה, 11:35, י' בסיוון, ה'תש"ף 11:35, 2 ביוני 2020 (IST)

נחסמת[עריכה]

מברך אותך שתעסוק בדברים מועילים. --שיעשיחה י' בסיוון ה'תש"ף 16:00, 2 ביוני 2020 (IST)