שיחה:אהרן לוויט

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

כותב נכבד, צר לי, אך הערך אינו בשל מיד. איני נכנס לדיון על חשיבות הערך, אך במצבו הנוכחי לדעתי אינו זכאי לערך. מצפה מכבודו להשלים את הדברים הנחוצים במהרה, למען שמירת האיכות בערכי חב"דפדיה. תודה ובהצלחה! נכתב על ידי פולע (שיחה) בתאריך כ"ד בכסלו ה'תשפ"א, בשעה 13:22, 10 בדצמבר 2020 (UTC)

כותב נכבד מאוד לפני שאתה כותב משהו אשמח שתסביר ותפרט את דבריך, לא רואה משהו שלא מזכה אותו, גם אם כן הפרטים שחסרים בו זה תאריכי לידה ופטירה שממש לא אמורים לעכב את הערך --שמואל חייםשיחה 14:09, 10 בדצמבר 2020 (UTC)
כעת הערך אכן השתפר. במצבו דאז היה חסר עריכה, פרטים חשובים וכדומה. נכתב על ידי פולע (שיחה) בתאריך כ"ד בכסלו ה'תשפ"א, בשעה 14:16, 10 בדצמבר 2020 (UTC)
לא ראיתי שיפור מיוחד. אין בערך אלא כמה פרטים הנמצאים בפורום אוצר החכמה (שגם שם אין כמעט פרטים). על האיש עצמו לא ידוע כמעט כלום. לציין למכתב של הרבי הריי"צ בתוך שיחת השבוע זו בדיחה של ממש. בקיצור, כדי שיהיה ערך צריך שיהיה ערך. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 21:05, א' בטבת ה'תשפ"א
דעתי היא כי למרות שאין עליו הרבה פרטים, זה עצמו צריך שיהיה כתוב, היות ומדובר בכל זאת בדמות שהיה לה תפקיד מרכזי בהפצת בשורת הגאולה, ענינה העיקרי של חב"דפדיה. מה גם שהערך מלא במידע אניציקלופדי והוא לא מרוח בסיפורים, והוספתי לו כעת עוד כמה מקורות. מעביר למרחב הראשי, בתקווה שהפעם לא יהיו מערערים. להתראות - שיחה, 16:58, כ"ד באייר, ה'תשפ"ג 16:58, 15 במאי 2023 (UTC)
להתראות הערך מעולה, יש"כ. בברכה, יוסף בן מלמד ~ יחי המלך המשיח! ~ (17:16, כ"ד באייר, ה'תשפ"ג).