לחלוחית גאולתית

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
לוגו הארגון מתשפ"ד
לוגו הארגון עד תשפ"ד

לחלוחית גאולתית הוא ארגון להנגשת מידע והדרכה בדרכי החסידים ועבודת השם, מיוסדים על ערכי חסידות חב"ד. בין הנושאים אודותם מעורר הארגון: עבודת התפילה, גאולה ומשיח, ניגוני חב"ד ועוד.

הארגון הוקם בשנת תשפ"א ומנוהל על ידי התמים לוי זלמנוב בנו של הרב משה זלמנוב ממגדל העמק, שהגיע אז ללמוד בשנת הקבוצה ב-770.

הארגון מוציא לאור גליונות תוכן המחולקים בקביעות בשולחנות 770 כמו המגזין השבועי "לחלוחית חסידית". כמו כן מפיק הארגון מודעות תוכן המודבקות על לוחות המודעות והכתלים של 770 בקנה מידה נרחב.

הארגון מקיים כינוסים שיעורים ופאנלים בחצרות קדשנו לעידוד והגברת העיסוק בעבודת התפילה. הכינוסים מתקיימים בחודש החגים בו מגיעים אלפי תמימים מרחבי העולם לחצרות קדשנו, וכן בימי כינוס השלוחים אז מתאספים שלוחי הרבי מכל העולם ב-770.

הארגון פעיל במדיה החב"דית ומחוצה לה ומעלה בקביעות חומרים להגברת העיסוק בעבודת התפילה, ניגוני חב"ד עתיקים ועוד.

לאחר הוצאת הכרך הראשון של הספר 'עבודת התפילה בדור השביעי' חתמו עשרות רבנים ומשפיעים על קול קורא הממליץ על הספר ומביע קריאת התעוררות לכל חסידי חב"ד להתחזק בעבודת התפילה[1].

הוצאה לאור[עריכה | עריכת קוד מקור]

שער הכרך הראשון של הספר "עבודת התפילה בדור השביעי"
  • ספר עבודת התפילה בדור השביעי המכיל 1000 עמודים הכוללים הדרכות מעשיות, מפי כחמישים רבנים ומשפיעים חב"דיים כיצד להתפלל בצורה נכונה בתקופתנו - ג' חלקים[2].

קישורים חיצוניים[עריכה | עריכת קוד מקור]

הערות שוליים