שיחת משתמש:מ. פינחסי

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוך הבא, הערות[עריכה]

מ. פינחסי ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך כ"א בחשוון ה'תשע"ז.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום מ. פינחסי, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

פנסחי שלום וברוך הבא לחב"דפדיה. ראשית יש"כ על תרומותיך לחב"דפדיה ולהפצת המעיינות. רציתי להעיר את תשומת לבך לכך שאין טעם לסמן בסוגריים [[]] שמות אנשים שאין עליהם ערכים וגם לא הולכים להכתב עליהם ערכים בקרוב (ראיתי שעשית זאת על הצוות בערך על ישיבת תורת אמת). עניין נוסף, לא מקובל כאן למחוק את דף השיחה. כחלק מתרבות השיחה והתקשורת של חב"דפדיה, רצוי להשאיר שיחות קודמות בדף השיחה. שיחות ישנות, ארוכות וכו' - אפשר לארכב(להעביר לדף ארכיון מיוחד). בברכה --שיעשיחה כ"ט באב ה'תשע"ד 23:30, 25 באוגוסט 2014 (UTC)

ראיתי באחד מדפי השיחות דיון על זה, ואחד כתב שאדרבה, זה יגרום להוסיף יותר ויותר ערכים.--מ. פינחסי - שיחה 12:53, 27 באוגוסט 2014 (UTC)

זה נכון בפורפורציה המתאימה. ראשית, רק אם יש ערך משמעותי שעוד לא נכתב (אנשי הצוות של ישיבה - לא משנה איזו - לא ממש חשוב שיהיה עליהם ערך). שנית , זה לא מתאים שחלקים גדולים מהפסקה יהיו בצבע אדום, זה מדגיש יותר מידי את החסר בחב"דפדיה ולא נותן רושם מקצועי. יש ליצור קישור פנימי בערכים הראשונים הנדרשים, אחרי שיווצרו ערכים עליהם אפשר להוסיף. בהצלחה. --שיעשיחה ז' באלול ה'תשע"ד 13:31, 2 בספטמבר 2014 (UTC)

העלאת תמונות[עריכה]

אשמח אם אקבל הרשאה להעלאת תמונות

יחי המלך המשיח--מ. פינחסי - שיחה 19:40, 11 באוגוסט 2015 (UTC)

קיבלת. הצלחה --chabadnik - שיחה 19:07, 28 בדצמבר 2015 (UTC)

האהל[עריכה]

מ. פנחסי הנכבד, ביקשתי כמה פעמים שלא ישנו את עריכותיי ללא תגובה הולמת, מדוע אתה מתעקש לשנות ללא תגובה? אני כרגע משנה מחדש, ואשמח אם תגיב כשאתה משנה. יישר כח!--5778 - משיח נאו! - שיחה 06:08, 16 באוגוסט 2015 (UTC)

הרבי מליובאוויטש כמלך המשיח[עריכה]

למה מחקת מהערך?• כבושה בגולה הושענאועידת ליובאוויטש 04:13, 27 בדצמבר 2015 (UTC)

אשריך![עריכה]

אם תוסיף משהו בדף המשתמש שלך (ולו רק את הכרזת הק' וכדומה), הצבע האדום בשם שלך לא יהיה מעצבן בעיניים. יש לנו מספיק מהצבע הזה בחב"דפדיה... קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד 05:48, 28 בדצמבר 2015 (UTC) ‏:אבל ככה יותר קל לי למצוא את העריכות שלי אח"כ בדף של השינויים אחרונים :-) מ. פינחסי - שיחה • ט"ז בטבת ה'תשע"ו 05:56, 28 בדצמבר 2015 (UTC)

ברכותיי לרגל השקת דף המשתמש. שתחלום בלילה על מה שאתה חושב ביום! חיוך.jpg קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד 04:38, 29 בדצמבר 2015 (UTC)
אם אתה רוצה לראות רק את עריכותיך האחרונות בלי עריכות של חבר'ה אחרים, כשאתה נמצא בתוך החשבון שלך יש קישור בפינה השמאלית העליונה (שני משמאל) של "תרומות" שם תמצא את אשר תאווה נפשך. להתראות - שיחה 13:03, 29 בדצמבר 2015 (UTC)

בקשתך בוצעה[עריכה]

--שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"א בשבט ה'תשע"ו, למניינם 20:55, 21 בינואר 2016 (UTC)

חי וקיים[עריכה]

תודה על הקישורים; בא נראה אם יהיה לך כח לעבוד גם על הערך בעצמו...

- טוב, אני יודע שזה גדול ולאף אחד אין כח. לכן גם הרגליים שלי קצת קרות... • קרייזי אבאוט משיחבואו נרקוד ביחד! 03:02, 5 באפריל 2016 (UTC)

הרבה אור דוחה המון מן החושך[עריכה]

קדימה, מתקפת קישורים לארכיון גאולה ומשיח, בכמה שיותר ערכים!

לצערנו הולכים ומתווספים פה כל מיני קישורים למקומות שיחשיכו ויעמעמו את הנקודה. חייבים להוסיף כמה שיותר באור, קישורים לארכיון גאומ"ש שידחו את החושך... • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 09:35, ז' באייר, הקהל ה'תשע"ו

צודק במאה אחוז, אבל כבר נדברנו בע"פ על הבעייתיות שבדבר, מצד האתר וכו', ואכ"מ. ישר כח אבל על מה שהוספת אתה בעצמך.--מ. פינחסי - שיחה • ז' באייר ה'תשע"ו 15:52, 15 במאי 2016 (UTC)
יהיה טוב אם במקביל למתקפה, מישהו יוכל לכתוב את הערך עצמו.. בהצלחה. הקהל - שיחה 21:01, 15 במאי 2016 (UTC)
צודק! פנחסי, קדימה, לך על זה... (זה לא מפריע למה שדיברנו). • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 02:04, ח' באייר, הקהל ה'תשע"ו

אורו של משיח[עריכה]

כתבתי באורו של משיח את השם של קמפוס היחידה השנה ואיני בטוח לגביו. יש לך איך לברר? • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 04:41, כ"ו באב, הקהל ה'תשע"ו

לא הרבה מעבר ליכולות שלך --מ. פינחסי - שיחה • כ"ו באב ה'תשע"ו
מה פשר עריכתך דף המשתמש של בן אדם אחר? --שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים י"ח באלול ה'תשע"ו, למניינם
זה היה ע"פ בקשתו. דיברתי איתו פא"פ מ. פינחסי - שיחה • י"ח באלול ה'תשע"ו
תוכל לשחזר שוב? השינוי שעשיתי זה ע"פ רצונו מ. פינחסי - שיחה • י"ח באלול ה'תשע"ו

תיוג[עריכה]

לידיעתך הכללית, אם אתה כותב בדף שיחה ומתייג מישהו, אתה צריך לחתום באותה עריכה, אם לא, לכאורה כדאי שתכתוב שוב, כי זה לא יוצר התראה.. • כתית למאורבית הבד 18:51, כ' בחשוון, ה'תשע"ז (21 בנוב' למניינם), ימות המשיח

צודק. שכחתי. מ. פינחסי - שיחה 20:13, 21 בנובמבר 2016 (UTC)