שיחת משתמש:מוישע זוכמיר

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של מוישע זוכמיר התקבלה מהמשתמש הלוחם החסידי בתאריך כ"ח באב ה'תשפ"ב.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום מוישע זוכמיר, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

ברוך הבא, ויש"כ על הערותיך המועילות. נתתי לך הרשאה לתמונות, נא בדוק היטב לפני שאתה מבצע פעולות, יש"כ ובהצלחה. --שיעשיחה י"ט באב ה'תשע"ח 10:56, 31 ביולי 2018 (IST)

באותו הזמן[עריכה]

הערך שיצרת באותו הזמן לא מושלם מספיק בשביל ערך במרחב הראשי ולכן הוא הועבר למרחב הפרטי שלך. שים לב שהמידע כבר הוכנס בערך יפוצו (ארגון) ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 03:18 • י"ג באדר ה'תשפ"א

לוי יצחק קירשנזפט[עריכה]

על הערך שיצרת הושם תבנית להעביר לאישי ולא נכתבה חשיבות בדף השיחה שם, אשר על כן הוא הועבר למרחב הפרטי שלך. כדאי שתשלים את הערך בכדי שיוכל לצאת למרחב הראשי. בהצלחה! ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 12:14 • כ"ה בניסן ה'תשפ"א

תמונות[עריכה]

שים לב שבכל קובץ שמעלים לאתר יש להכניס בתיאור הקובץ קישור למקור הקובץ. במקרה שכבר העלית את הקובץ ניתן להכניס את הקישור בדף הקובץ. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • י"ז בניסן ה'תשפ"ב • 06:42, 18 באפריל 2022 (UTC)

תמונות[עריכה]

שלום וברכה!! ראשית כל שלום עלייכם

שנית אני מאוד אוהב את היוזמה שלך בטיפול בתמונות , להחליף תמונות ולעדכן תמונות יישר כח !!

בהמשך ל2 יש לך אולי תמונה של ר' שייע פינסון לשים בערך שלו , עד לפני שבוע היה רק תמונה של משפחתו (כולל אותו) בצעירותו ולאחרי שעוררתי על זה שמו תמונה שלו מוקטנת עם סמל של זע'ם גדול (עיין בערך) ואם תוכל למצוא תמונה יפה שלו ולשים אודה לך מאוד!--דער חסיד - שיחה, 08:41, ט' בתמוז, ה'תשפ"ב 08:41, 8 ביולי 2022 (UTC)

דער חסיד, כאן תמונה שלו לצד הרבי במכירת המצוות במוצאי שבת בראשית תש"מ (אם כי לא הכי איכותי): https://photos.google.com/share/AF1QipNGpSXzeM5m0Vtgtat9TG6M8hj_zcMAnhoLakjxnjP-G5GlDr8e9loSNJt9ex7n_g/photo/AF1QipMkDACqMupQy0NHHxsp54SsyBBfDweGJvGLo8ei?key=X05nLVFEbENRbXdtYVZaWnZPUzltLXphbFR0aVBR --חייל של המלך - שיחה, 12:22, ט' בתמוז, ה'תשפ"ב 12:22, 8 ביולי 2022 (UTC)

מרדכי שלום יוסף פרידמן (סדיגורא ירושלים)[עריכה]

Gnome-dialog-question.svg.png

שלום מוישע זוכמיר,
אחד מעורכי חב"דפדיה קרא את הערך מרדכי שלום יוסף פרידמן (סדיגורא ירושלים) שכתבת ולא הצליח להבין ממנו את חשיבותו האנציקלופדית של הנכתב בערך. הערך סומן כערך הדורש הרחבה בפתיח באופן כזה שחשיבותו תהיה ברורה לקוראים, או כדרוש גיבוי בסימוכין חיצוניים ממקורות שיגבו את חשיבותו. ערך שחשיבותו האנציקלופדית איננה ברורה עלול להימחק, ודיון על כך מתקיים בדף השיחה של הערך.

בברכה, ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • ט"ו בתמוז ה'תשפ"ב • 16:40, 14 ביולי 2022 (UTC)

יחי המלך המשיח. אמליץ להעביר את הערך הנ"ל למרחב האישי השלי ואחרי שאוסיף בו את הקשרים החב"דיים יצא. --מוישע זוכמיר - שיחה, 03:54, כ"א בתמוז, ה'תשפ"ב 03:54, 20 ביולי 2022 (UTC)
Like.png הועבר ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • כ"א בתמוז ה'תשפ"ב • 14:19, 20 ביולי 2022 (UTC)

אייכא?[עריכה]

תחזור! --- לוחם חב"די - יצאנו למלחמה - הקרב על הגדלת חב"דפדיה 19:30, 24 באוגוסט 2022 (UTC)