פתיחת התפריט הראשי
הרב עומר הלוי

הרב עומר הלוי (יליד תשל"ד), הינו שליח הרבי בבורסת היהלומים ברמת גן, ומשפיע בכפר חב"ד ובישיבת חב"ד רמת אביב.

תולדות חייםעריכה

נולד בשנת תשל"ד בגבעתיים לאביו הרב חגי הלוי.

בהגיעו לגיל נישואין, התחתן עם רעייתו מרת חופית.

בשנת תש"נ, ביום ראשון כ"ט תמוז, נכח הרב עומר יחד עם אביו הרב חגי במעמד חלוקת הדולרים אצל הרבי ב-770. לאחר שהרבי קיבל מאביו את המפתח והבעלות על הבית חב"ד בבורסת היהלומים, ונתן לו ברכת הצלחה בשליחות, והדרכה מדוייקת כיצד לנהל את הבית חב"ד, קרא הרבי לרב עומר וונתן לו דולר מיוחד לברכה לשליחות בבורסה, באומרו: "זה בשביל הסיוע לאבא". לאחר חתונתו התגורר תחילה בגבעתיים, ובהמשך קבע את מגוריו בכפר חב"ד. בשנת תשס"ב צרף אותו לצוות הרוחני/החינוכי של ישיבת רמת אביב הרה"ח המשפיע הנודע ראובן דונין, איתו עבד שנים קודם לכן בצוות הרוחני של ישיבת 'תפארת בחורים' בכפר חב"ד. עם המשפיע הרב ראובן דונין היה צמוד יום יום, ומושפע שלו בלב ונפש. תומכי תמימים רמת אביב. במקביל פעל באופן קבוע במסגרת בית חב"ד עם אביו בבורסת היהלומים במסירת שיעורים, לצד מסירת שיעורים בחסידות לאנשי החברה הגבוהה, דוגמת שיעור קבוע בגלריית האומנים 'באר המים', ועוד.

מתוך שיעוריו בחסידות, הוציא לאור את ספרו 'באר החסידות - דרך מצוותיך'.

לאחר פטירת אביו בחג השבועות תשפ"ג, התמנה לממלא מקומו כמנהל בית חב"ד בבורסת היהלומים.

רעייתו חופית, משמשת כמדריכת כלות ונשים‪ ,‬יועצת בקדושה במסגרת מכון פועה, מנהלת סניף בת מלך בכפר חב"ד, מנחה כינוסי נשים ומרצה בחסידות, לצד סיוע בשליחות של בעלה בבורסת היהלומים ופעילות עם נשות היהלומנים.

ספריועריכה

באר החסידות - דרך מצוותיך. •המפתח, פיתוח מיומנויות להשגת יעדים. •פסיפס, המועדים בשלל צבעי הנפש. •הניעור בלילה, מבט לדמותו של רבי לוי יצחק שניאורסון, אביו של הרבי.

קישורים חיצונייםעריכה