סמל חבדפדיה.png

הידעת? אנשי חינוך, עיתונאים וסופרים נעזרים במידע שבחב"דפדיה ומעבירים אותו לרבבות
לחצו כאן לתרומה ועזרו לנו להפיץ את מעיינות החסידות בצורה הטובה ביותר

שיחת קטגוריה:בריאת העולם

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הקטוגריה עתידה להימחק. חבל שפותחים ללא התייעצות. כל הערכים יכולים להיכנס לערך אחד בשם טבע או כיו"ב. אין צורך בכל הערכים. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 20:34, 3 ביוני 2010 (UTC)

כמו כן כל הערכים בקטגוריה:גאולה ומשיח יכולים להכנס תחת הערך משיח, כל הערכים על חסידי חב"ד יכנסו תחת ערך אחד חסידי חב"ד, וכן הלאה. --חייבים בוט החלפות! אם אפשר, לפני ביאת משיח, היום כ"א בסיוון ה'תש"ע שָׁלוֹם - סוּכַּת (שיחת) שָׁלוֹם 23:44, 3 ביוני 2010 (UTC)
בנוסף הייתי ממליץ לאחד את קטגוריה:נשיאי חב"ד עם חסידות חב"ד, ואת קטגוריה:ערכים בלימוד החסידות לתוך תורת החסידות. נכתב ע"י מישהו ששכח לחתום את שמו.
ההבדל פשוט. עולם האצילות מהווה נושא נפרד בתוך נושא כללי תורת החסידות. ניתן למסור שיעור על עולם האצילות מבלי לדבר על תורת החסידות וכן להיפך. לא כן הערכים שבקטגוריה זו, שבשיעור אחד בנושא "טבע" או "עולם" וכדו' ניתן להקיף את הנושא מהזווית החב"דית (לבעלי רקע בתחום. וכמובן שאין מטרתה של חב"דפדיה לתת רקע למושגים כלליים). --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 11:01, 4 ביוני 2010 (UTC)
כל תשובה מהרבי בנושאים, גם המציאותיים, הינם נחוצים, ולא רק הזוית החבד"ית[1] --חייבים בוט החלפות! אם אפשר, לפני ביאת משיח, היום כ"ב בסיוון ה'תש"ע שָׁלוֹם - יהודים משוחחים 16:44, 4 ביוני 2010 (UTC)
תוכל לפתוח ערך מענות הרבי ולהכניס לשם את כל המענות. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 20:04, 5 ביוני 2010 (UTC)



הערות שוליים

  1. למשל: הרבי הוא בחינת משה...