שיחת משתמש:חיילי משיח

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של חיילי משיח התקבלה מהמשתמש חבר בתאריך ח' בתשרי ה'תשע"ז.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום חיילי משיח, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

ברכותיי על הצטרפותך לפרוייקט החשוב חבדפדיה, כל כח אדם נדרש במקום זה, הזמן קצר, והמלאכה מרובה, והקוראים ממתינים, אז לעבודה, שים לב לקרוא בעיון את הכללים, ותוך כדי העבודה כבר תתרגל לעבוד לפי הכללים, הסגנון, והקו המנחה היחודי של המקום. --חצקל. יחי המלך המשיח! - שיחה 03:28, 20 במאי 2016 (UTC)

שלום וברוך הבא[עריכה]

מצטרף לברכות על ההצטרפות. במענה להודעתך בדף שיחתי, כתבתי שם אבל איני בטוח שאתה מכיר את המערכת ויודע לעקוב שם אז אכתוב גם פה. א. המקום הנכון לדון על ערך הוא בדף השיחה שלו. ב. כשכותבים למישהו בדף השיחה, עושים זאת או על ידי הוספת נושא בסוף הדף כך עם כותרת מוקפת בשני סימני '=' ==כותרת לדוגמה==, או על ידי הלחצן שבראש הדף 'הוספת נושא'. בברכת הצלחה רבה בהפצת המעיינות ובשורת הגאולה. --שיעשיחה כ"ט באייר ה'תשע"ו 05:38, 6 ביוני 2016 (UTC)

תוכל ליצור איתי קשר?[עריכה]

תודה מראש. להתראות - שיחה 09:07, 3 באוגוסט 2016 (UTC)::::אם תתן לי נתונים איך ליצור את הקשר.חיילי משיח - שיחה 09:11, 3 באוגוסט 2016 (UTC)

מנחם מענדל פוטרפס[עריכה]

ראיתי כי התחלת לערוך ולתקן את הערך, אם יורשה לי לבקש ממך, כי תיקח את הערך לידיים ותקדם אותו שיהיה ראוי להיות ערך מומלץ. במצב העכשווי הוא ממש לא ראוי:

  1. יש בעיות בתוכן כמה מהעניינים אינם שייכים משום שהם סיפורים (או ששייכים ורק שכתובים בניסוח מידי סיפורי) ואינם אנציקלופדיים.
  2. חסר הרבה פרטים ביוגרפיים בלידתו פרטים נוספים (טכניים על אביו), שם אמו ומשפחתה, אחיו ואחיותיו, מספרם, מחנכיו, בייבות היכן פגש את המשפיעים למיניהם, ועוד ועוד (וכל זה רק בחלק של ילדות ונעורים לאחר מכן יש את פעילותו העניפה הן ברוסיה לפני המאסר ולאחריה כן לאחר היציאה מרוסיה אופן התמנותו למשפיע וכו' וכו'.
  3. להשמיט מילים מודליות ומגבירים (לדוגמה: "נפלא", "מאוד", "מדהים" וכיו"ב) מילים שאינן מבטאות את העניין, אלא מגבירות את הרגש אינם אנציקלופדיים.
  4. עריכת הפתיח לפי כללי העריכה.

עבודה רבה בדבר אבל כבר הובטחנו יגעת ומצאת ואם כבודו יקח את העבודה ברצינות ברור שיצליח להוציא ערך יפה ומכובד לתועלת כל העם כולו. תודה.--הנחה - שיחה 21:53, 4 באוגוסט 2016 (UTC)

מסכים מאוד לדעתך שבמצב העכשווי זה לא ראוי ולכן התחלתי לערוך, מקווה שתשתתף בעיבוד הערך וביחד איתך עוד כמה מבעלי הכישרונות כי לבד זה קשה בכל אופן בסופו של דבר הערך לדעתי מחוייב להחשב ערך מומלץ, יישר כח מראש א'גוטן חודש.חיילי משיח - שיחה 22:37, 4 באוגוסט 2016 (UTC)
בעז"ה, בל"נ. וכפי הנראה זה עובד שכשיש אחד שהוא "משוגע לדבר" הוא מפעיל את האחרים לכן חשוב שתקח את העניין כפרוייקט אישי ותשתף בו את האחרים כל אחד בכישריו שלו. (דא"ג הזחת שורה נעשית על ידי הוספת נקודתים כאלו : רק בתחילת שורה).--הנחה - שיחה 06:51, 5 באוגוסט 2016 (UTC)

טעויות נפוצות בנייד[עריכה]

בעריכתך זו הוספת בשגגה רווח לפני פיסקה בערך הרבי, מה שגורם שהפיסקה כולה מקבלת עיצוב מוזר (אם תפתח במחשב תוכל לראות מה הכוונה). הוספת רווחים מיותרים היא טעות נפוצה מאוד כשעורכים ממכשיר נייד, ונראה לי שזו לא הפעם הראשונה שלך, אם כי זו הפעם הראשונה שזה נעשה בערך כל כך חשוב ונצפה.

בקשתי אליך מעומק הלב: אנא, שים לב ותחשוב פעמיים על כל עריכה שאתה עושה! נכון שבנייד האצבעות רצות מהר מידי, אבל תפעיל מחשבה, כי בדרך כלל אין מי שיתקן אותך וטעויות בשגגה ישאירו נזקים לאורך שנים בהרבה ערכים. בהצלחה בהמשך הדרך, • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 09:15, ו' באב, הקהל ה'תשע"ו

בקשה נוספת: כשאתה פועל בחב"דפדיה, אנא פעל אך ורק מהחשבון הראשי שלך (דור השביעי) ולא מכל מיני עשרות חשבונות, כי קצת קשה לנו לכתוב בנפרד את כל הבקשות (על רווחים וכיו"ב) בכל חשבון בנפרד, תודה מראש על כל העריכות המועילות שלך שאתה עורך מהחשבון הזה ומהחשבון השני. שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים ו' באב ה'תשע"ו, למניינם 13:39, 10 באוגוסט 2016 (UTC)