יצירת הדף "רא"ש"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אזהרה: דף בשם זה נמחק בעבר.

כדאי לשקול אם יהיה זה נכון להמשיך לערוך את הדף. יומני המחיקות וההעברות של הדף מוצגים להלן:

  • 18:14, 13 בפברואר 2023 חלוקת קונטרסים שיחה תרומות מחק את הדף רא"ש (הועבר לדף שיחה. התוכן היה: "{{למחיקה|להעביר לדף משתמש של היוצר עד שיהיה מוכן}} הרא"ש (רבינו אשר) נולד בעיר קלן בגרמניה בשנת 1250 למניינם. לפי המקורות, הרא"ש עסק בנדל"ן (נכסי דלא ניידי), בידינו נמצא תיעוד משנת 1281 למניינם של מכירת בית. הוא התחתן בסביבות שנת 1266 עם יוטא (יוטה). עבר לעיר ורמיזא (וורמס) ו...")
  • 20:45, 11 באוגוסט 2020 חלוקת קונטרסים שיחה תרומות מחק את הדף רא"ש (הועבר לשיחה. התוכן היה: "{{חשיבות}} רבי '''אשר בן יחיאל''' (ה'י' - ה'פ"ז), המכונה '''הרֹא"ש''', היה מגדולי פרשני התלמוד בבלי והפוסקים, לפסיקותיו...)

אזהרה: אינכם מחוברים לחשבון. כתובת ה־IP שלכם תוצג בפומבי אם תבצעו עריכות כלשהן. אם תיכנסו לחשבון או תיצרו חשבון, העריכות שלכם תיוחסנה לשם המשתמש שלכם ותקבלו גם יתרונות אחרים.

לתשומת לבך: תרומתך לחב"דפדיה תפורסם תחת תנאי הרישיון GNU Free Documentation License 1.2 (אפשר לעיין בדף חב"דפדיה:זכויות יוצרים לפרטים נוספים). אם אינך רוצה שעבודתך תהיה זמינה לעריכה על־ידי אחרים, שתופץ לעיני כול, ושאחרים יוכלו להעתיק ממנה תוך ציון המקור – אין לפרסם אותה פה.
כמו־כן, שמירת העריכה משמעה הבטחה שכתבת את הטקסט הזה בעצמך, או העתקת אותו ממקור שאינו מוגן בזכויות יוצרים. אין לעשות שימוש בחומר המוגן בזכויות יוצרים ללא רשות!

ביטול עזרה בעריכה (נפתח בחלון חדש)