פתיחת התפריט הראשי
משימות לביצוע משימות לביצוע:
  • להוסיף תיבות על כל רבי בנפרד! (מאוחר יותר: לפרק לפורטלים נפרדים)
  • לעדכן הפורטל (תמונות נבחרות, ציטוטים וכו')

משמעותעריכה

מהי משמעות פורטל זה? האם הוא עומד להישאר כך לנצח? יואל

הפורטל לא מוגן, אתה מוזמן לערוך אותו בשמחה. הצלחה --chabadnik - שיחה 08:41, 10 יוני 2009 (EDT)

תמונות הרבניותעריכה

ניסיתי להכניס אותם וללא הצלחה. הרב נהר, פארוואס? חסיד חב"ד - דברו איתי - וקדשתם את שנת החמישים...

צריך להכניס את השם של התמונה (ללא המילה "תמונה" שכבר מופיעה בטקסט). נסה שוב. --חיים נהר (שיחה) 21:36, 7 אוקטובר 2009 (IST)

עדיין לא. חסיד חב"ד - דברו איתי - וקדשתם את שנת החמישים...
שכחת לכתוב את הסיומת של התמונה. --חיים נהר (שיחה) 21:42, 7 אוקטובר 2009 (IST)

ואוועריכה

אני כבבר לא עוקב.

אני מתנצל, אבל רק עכשיו אני שם לב לפורטל נאה זה. ממש מיוחד ויפה! כל הכבוד! (בקרוב פורטל לכל אדמו"ר..). חסיד חב"ד (שיחה)
השאיפה לפורטל לכל אדמו"ר, כבר מופיעה בדף המשתמש שלי. אבל חייבים רעיונות איך למלא את הפורטל. ובכלל באם יש לך רעיונות לשיפור הפורטל והניווט בו, אשמח לשמוע. יש לי תחושה שאפשר להתקדם הרבה בנושא. בינתיים גם אסור לשכוח להזין המון ערכים בסיסיים שחסרים. תודה על העידוד ובהצלחה גם לך! --חיים נהר (שיחה) 14:44, 14 אוקטובר 2009 (IST)
אולי לקשר את הפורטל איכשהוא עם ערכים כמאסר וגאולת אדמו"ר הזקן, כל ערכי קטגורית תמונות האדמו"רים, בעל התניא והשולחן ערוך (אדמו"ר הזקן - כינוי), מאסר וגאולת אדמו"ר האמצעי, השריפה הגדולה בליובאוויטש (?) ביקורי מוריסטון, תענית ציבור עולמית, פורים תשי"ג, אוהל אדמו"ר הריי"צ, בית כנסת אדמו"ר האמצעי בחברון, ט"ו אדר תרצ"ב (מעצר הרבי), ספר התורה של אדמו"ר האמצעי, גביע הרבי מזהב טהור ועוד ועוד. חסיד חב"ד (שיחה)
אם הבנתי אותך נכון, אתה רוצה שיהיה תיבת "ערכים מומלצים" לכל אדמו"ר. בשביל צריך שהערכים יהיו מלאים וללא שגיאות. --חיים נהר (שיחה) 14:56, 14 אוקטובר 2009 (IST)
אני בעצמי לא יודע מה אני רוצה...רק העליתי ערכים שאפשר לשלב אותם בפורטל. לא יודע אם "מומלצים" מתאים. חסיד חב"ד (שיחה)

חידושעריכה

הפורטל הישן הועבר לכאן--לחיים! אהבת ישראל - מיר ווילן משיח יעצט - משתמש:שלמה חיים לשעבר - חסידישעפדיה! כ"ד באב ה'תשע"ו 16:27, 28 באוגוסט 2016 (UTC)

פניהעריכה

אין קטגוריה לימי חב"ד - הרבי שליט"א, מי שיודע איך עושים את זה מוזמן, בנתיים תיקנתי את הקישור האדום שהיה פה עם הפניה לערך של הרבי בעצמו. אבל צריך לעשות שיהיה קטגוריה בפ"ע כמו אצל כל שאר רבותינו נשיאינו. כיפת יחי ~ בסוד שיח ~ 17:14, כ"ט בסיוון, ה'תש"ף (21 ביוני למניינם), ימות המשיח

כל הקטגוריות של רבותינו נשיאנו בימי חב"ד הם הפניות אז יצרתי עוד הפניה ושיניתי. ישר כח על הטיפול בפורטלים! ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 20:57 • כ"ט בסיוון ה'תש"ף
חזרה לדף "נשיאי חב"ד".