הבדלים בין גרסאות בדף "תומכי תמימים פוקונוס"

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
מ (החלפת טקסט – "משא"כ " ב־"מה שאין כן ")
שורה 5: שורה 5:
  
 
== מיקום הישיבה ==
 
== מיקום הישיבה ==
הישיבה ממוקמת בשכונת [[סיגייט]] ([[ברוקלין]]), הנחשבת לאחת השכונות השקטות והרגועות בעיר [[ניו יורק]]. השכונה נבחרה בשל העובדה שהיא מנותקת משאון העיר, כפי ש[[הרבי]] סיפר במכתב לר' [[שלמה חיים קסלמן]]: {{ציטוטון|וכמה פעמים שמעתי מ[[הרבי הריי"צ|כ"ק מו"ח אדמו"ר הכ"מ]] על דבר ישיבת כרכים קשה, והפליג בהמעלה שהיתה ל[[תומכי תמימים ליובאוויטש|הישיבה בליובאוויטש]] ששם היתה הישיבה עיקר ושאר עניני העיר לא תפסו מקום כלל לבלבל את התלמידים הקטנים בדעה ואפילו לא הגדולים, משא"כ בניו-יארק וכו'}}.
+
הישיבה ממוקמת בשכונת [[סיגייט]] ([[ברוקלין]]), הנחשבת לאחת השכונות השקטות והרגועות בעיר [[ניו יורק]]. השכונה נבחרה בשל העובדה שהיא מנותקת משאון העיר, כפי ש[[הרבי]] סיפר במכתב לר' [[שלמה חיים קסלמן]]: {{ציטוטון|וכמה פעמים שמעתי מ[[הרבי הריי"צ|כ"ק מו"ח אדמו"ר הכ"מ]] על דבר ישיבת כרכים קשה, והפליג בהמעלה שהיתה ל[[תומכי תמימים ליובאוויטש|הישיבה בליובאוויטש]] ששם היתה הישיבה עיקר ושאר עניני העיר לא תפסו מקום כלל לבלבל את התלמידים הקטנים בדעה ואפילו לא הגדולים, מה שאין כן בניו-יארק וכו'}}.
  
 
== צוות הישיבה ==
 
== צוות הישיבה ==

גרסה מ־03:49, 18 במרץ 2014

ישיבת תומכי תמימים סיגייט היא ישיבה גדולה העומדת תחת הנהלת ישיבת תומכי תמימים קווינס ומהווה כהמשך לישיבה הקטנה.

הישיבה נפתחה בשנת תשע"ד, ובראשה עומד הרב העשיל גרינברג. כמשפיע ראשי משמש הרב אהרון רסקין.


מיקום הישיבה

הישיבה ממוקמת בשכונת סיגייט (ברוקלין), הנחשבת לאחת השכונות השקטות והרגועות בעיר ניו יורק. השכונה נבחרה בשל העובדה שהיא מנותקת משאון העיר, כפי שהרבי סיפר במכתב לר' שלמה חיים קסלמן: "וכמה פעמים שמעתי מכ"ק מו"ח אדמו"ר הכ"מ על דבר ישיבת כרכים קשה, והפליג בהמעלה שהיתה להישיבה בליובאוויטש ששם היתה הישיבה עיקר ושאר עניני העיר לא תפסו מקום כלל לבלבל את התלמידים הקטנים בדעה ואפילו לא הגדולים, מה שאין כן בניו-יארק וכו'".

צוות הישיבה