שיחת קטגוריה:ספרי רבותינו נשיאנו

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
גרסה מ־09:53, 25 באוקטובר 2020 מאת חלוקה בוט (שיחה | תרומות) (החלפת טקסט – "קטגוריה:ניגוני חב"ד" ב־"קטגוריה:ניגונים")
(הבדל) → הגרסה הקודמת | הגרסה האחרונה (הבדל) | הגרסה הבאה ← (הבדל)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

למה אין קו אחיד בנוגע לקטגוריות ובכלל??? בכל פעם שמזכירים שם אחד מהרביים צריך שהיה כתבו לפני"כ אדמו"ר. למשל: אדמו"ר הריי"ץ אדמו"ר הצמח צדק אדמו"ר שליט"א וכיו"ב. ולא פעם כך או פעם. צריך להחליט על שטאנץ אחד קבוע!! אולי יש כזו אפשרות ב'בוט' או כיו"ב -אבל צריך לעשות משהו בנידון לפני שאולי יהיה מסובך יותר. מה שבטוח שכרגע זה ממש לא נעים לעין. --חיים נהר (שיחה) 13:47, 27 יוני 2007 (EDT)

אכן, המצב הוא שבכל פעם צריך להיות כתוב אדמו"ר לפני כדי שיקשר, אלא שאצל אדמו"ר שליט"א הוסיפו הפניה - שגם מהמילה "הרבי" יגיעו לזה. מה שכן הוא שצריך לדאוג שכל סוגי השמות יפנו לשם (לדוגמא: הרבי הריי"צ, אדמור מהוריי"צ, האדמו"ר וכיו"ב ועוד כהנה רבות). ואדרבא שנס מותניך...---בני 13:55, 27 יוני 2007 (EDT)

לא לזה כוונתי[עריכה]

זה וודאי וגם פשוט ועוד יותר פשוט לדאוג לזה, לא חסרים ידידים שישמחו לערוך הפניות בלי סוף. אני מדבר על עורכי הערכים שיוסיפו תמיד "אדמו"ר" כשצריך. ההפניות צריכות להיות מה"צמח צדק" ל"אדמו"ר הצמח צדק" וכיו"ב כשהערכים עצמם אמורים להיות בשטאנץ קבוע ואוי ואבוי באם פעמים שההפניה תהיה מאדמו"ר הרש"ב ל"הרש"ב" ופעמים ההיפך. וכן ע"ז הדרך בכל שאר הענינים והתוארים; הרבי שליט"א, מלך המשיח, הרבי מלך המשיח, אדמו"ר הריי"ץ, הריי"צ, הרבי הזקן, אדמו"ר הזקן ובלי סוף מושגים יומיומיים שאם לא יהיה החלטת המערכת בנידון כעת כבר יהיה מאוחר (אא"כ יש פונקציית שינוי, אבל גם אז עדיין יהיה מורכב כידוע ליודעים). --חיים נהר (שיחה) 14:06, 27 יוני 2007 (EDT)

בנוגלע לשמות הרביים בערכים עצמם, זה ממש לא משנה אם פעם כתוב "אדמו"ר שליט"א ופעם כתוב "הרבי", כנ"ל לגבי שאר הרביים. אתה צודק בנוגע לשמות הקטגוריות, כאשר בקטגוריה:ספרי רבותינו נשיאנו מופיע אדמו"ר הצמח צדק ללא התואר "אדמו"ר", מה שאין כאן בקטגוריה:ניגונים, שם מופיע הצמח צדק עם התואר "אדמו"ר". אכן נשמע הכי הגיוני שתמיד יתווסף התואר הנ"ל. אדאג לזה בע"ה. --chabadnik - שיחה 20:24, 27 יוני 2007 (EDT)

לזה כוונתי[עריכה]

אכן, דיברתי על הקטגוריות. כמובן שבגוף הערך הכל ע"פ העניין ושיקול דעת הכותב. --חיים נהר (שיחה) 21:07, 27 יוני 2007 (EDT)

הבעש"ט והמגיד בקטגוריה[עריכה]

אם הבעל שם טוב והמגיד ממזריטש נכללים בקטגורית של נשיאי חב"ד אז מתאים שיכללו ג"כ בקטגוריה של ספרי רבותינו נשיאנו. סידרתי את זה כך שהמספור יחל מהבעש"ט --מענדלה 11:41, 25 נובמבר 2007 (EST)