שיחת משתמש:שיע.ק

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
תיבת ארכיון

א - ב - ג ד - ה - ו - ז - - ח - ט - י - י"א - י"ב - י"ג - י"ד - ט"ו

מעבר לתחתית הדף שלום וברוכים הבאים, לפניה בנושא חדש לחצו כאן ליצירת פסקה חדשה. במקרים דחופים ניתן לפנות אלי במסרון בטלפון +972548147703 וכמובן במייל shia.wik - gmail.com


--שיעשיחה י"ח באדר ה'תשע"ח 23:18, 5 במרץ 2018 (UTC)

בקשות קלות

לאחר בקשת המחילה על ההטרדה באמצע ההכנות ליא"נ וחגה"פ:

  1. האם תוכל לסכם את הדיון חב"דפדיה:אולם דיונים#קרובי משפחה ולהעביר את מסקנותיו אל דפי המדיניות?
  2. האם תוכל להעיף מבט לשאלתי - בנושא החשוב שישנה מהותית את חלון הראווה של חב"דפדיה - בדיון זה. יישר כח! • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 06:34, ב' בניסן ה'תשע"ז
בשבוע הבא בעז"ה. יחי --שיעשיחה ג' בניסן ה'תשע"ז 14:42, 30 במרץ 2017 (UTC)
כנראה מפאת טרדות חה"פ וכו' נשמט מזכרונך. לא רציתי להלחיץ וגם עכשיו לא, רק לוודא שלא יתקיים "הואיל ונדחה ידחה", במיוחד בנושא התמונה הנבחרת (שאני היחיד שמעדכנה - וכשלא הייתי כאן נשארה זמן ארוך אותה תמונה). ייש"כ. • משתמש:קעראוועלטקרייזי אבאוט משיח|קרייזי אבאוט משיח]] • מביאים אותו ביחד - 20:54, כ"ד בניסן ה'תשע"ז

תודה על התזכורת. בעז"ה יהיה בעדיפות כאן. --שיעשיחה כ"ד בניסן ה'תשע"ז 23:09, 20 באפריל 2017 (UTC)

קרייזי, בהצתה מאוחרת אענה שהעברתי לאולם בקשה לסכם הדיון על קרובים, כי התקשיתי קצת להבין מה היה רוב הדעות בכל סעיף, ואשמח אם מישהו (אולי אתה) יסכם ואז אכניס למדיניות. עניין התמונה סודר ב"ה.
  1. לא תוייגתי כי לא חתמת.
  2. הדף "מדיניות וכללי כתיבה" נעול אף למשתמשים ולכן אינני יכול לערוך שם. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 02:09, י"ט באדר ה'תשע"ח
ביצעתי את בקשתך בדף חב"דפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכי אישים#בני משפחה. אם אתה רוצה אתה יכול להעביר למקום אחר. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 02:19, י"ט באדר ה'תשע"ח

ב"ה יחי המלך המשיח!!! תודה רבה על העזרה, אבל רציתי לשאול שאלה קטנה, איך עושים תיבות משתמש?--18 - שיחה 14:09, 3 באפריל 2018 (IST)

סוגריים

על מנת להוסיף למדיניות את מסקנת הדיון על הסוגריים, פתחתי את הדף חב"דפדיה:מתן שם לערך והכנסתי שם את המסקנה. עכשיו צריך רק ליישם את המסקנה ולמחוק המון סוגריים מיותרים: כל הערכים שיש בהם סוגריים "(בחסידות)", חצי מהערכים שיש בהם סוגריים "(ספר)", ועוד ועוד. זו עבודה רצינית למפעילי המערכת... אבל בשביל זה פתחת את הדיון, לא? • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 04:53, כ"ז בסיוון ה'תשע"ז

אני עושה זאת כל אימת שפוגש בערך כזה. אך כל משתמש ותיק יכול להעביר דף, או שאני טועה? --שיעשיחה א' בתמוז ה'תשע"ז 13:29, 25 ביוני 2017 (UTC)
משתמש ותיק יכול להעביר דף. אבל אם הדף כבר קיים (כמו העברה מאור התורה (ספר) לאור התורה), צריך למחוק קודם את הדף הקודם שאליו רוצים להעביר, ואת זה משתמש רגיל לא יכול לעשות.
ברובם ככולם של ערכי הסוגריים הערך קיים בשתי השמות ווצריך למחוק, ולכן רק מפעיל יכול. ואם זה "כל אימת שאתה פוגש", התרצה שאפגיש אותך עם כמה, או שאתה עסוק מידי?... • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 04:50, ב' בתמוז ה'תשע"ז
אם כבר אני מדבר עם כבודו: מה לדעתך עלי לעשות כדי לטפל באמור כאן? הדיון הזה חשוב לי מכדי שאתן לו לשקוע כמו כל הדיונים כאן, ולאידך אין לי כח להכנס כל יום כדי לעקוב אחריו. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 04:53, ב' בתמוז ה'תשע"ז

מספר הערות

א.בהמשך לאתמול - יישר כוח עצום, ותוכל עכשיו להשוות בין הערך תמונות וציורי רבותינו נשיאנו והרש"ג לפני ואחרי ולראות הבדל עצום. כך, לעניות דעתי, צריך להראות כל ערך ארוך - מהתניא ועד ערכים על רביים (אגב, כאן אולי המקום לציין שמתאים להעלות את תמונת התניא בערבית, ואולי למצוא גם תמונה מתאימה יותר לתמונה הראשית בערך התניא). ב. לגבי קובץ מפת ליובאוויטש (המופיע בערך על העיירה) - הנה לפני כמה שבועות התפרסמה בבית משיח התמונה בצבע (כבמקור), ואולי זה הזמן לפרוץ את החומות ולא להסתפק רק בתמונות מאינפו ופרוטל... ג. אך מזינים 'תקציר עריכה'? ד.בנוגע להכרעתך בשיחת אליהו בעל שם - הרי צריך למחוק את כל פסקת "יצירת הגולם" - שנעשתה ע"י אליהו בעל שם מחלם... ה.מהו עניין הציפור המתעופפת בדף המשתמש שלך?... ו.אם תוכל להוסיף תמונת כתובת הרבי בכתב ידו של אדמו"ר הריי"צ מכאן.--קער אַ וועלט היינט! - שיחה 17:01, 25 בספטמבר 2017 (UTC)

הודעה חשובה

בעברי על השינויים האחרונים ראיתי שהיו כמה וכמה עריכות בערכי משפחת זלמנוב ואבלסקי, אין לי אפשרות כרגע לבדוק אותם, אולם אני מקווה שמישהו בודק את העניין (לדעתי יש לחסום את הערכים ההם לאנונימים). למעשה, יש להניח שכל הבעיות שלכם נובעות מכך שאין אתם אומרים לחיים. ואף אם כן, מן הסתם אומרים אתם על פראסטע ולא על ריינע... עכ"פ, לחיים!!! שף ויתיבקאנפרענץ רום 01:19, 19 באוקטובר 2017 (UTC)

שף ויתיב, יש מצב שאתה עושה רשימה של הערכים האלו? --שיעשיחה י"ז באדר ה'תשע"ח 05:55, 4 במרץ 2018 (UTC)

הסתרה

האם אתה יודע איך מסתירים גרסאות מדף השינויים אחרונים ומהסטוריית הערכים בגרסא החדשה? --שלום - עליכם י"ט באדר ה'תשע"ח, למניינם 08:39, 6 במרץ 2018 (UTC)

באמת רציתי לבקשך למחוק את הגירסה של המשתמש האחרון שמחקת. עכשיו אני מבין ששמת לב לזה. --יוסי ג - שיחה 12:21, 6 במרץ 2018 (UTC)

תיבת ציטוט

שלום שיע, מה שלומך? יש כאן אפשרות להוסיף פיסקה של ציטוט בצד העמוד (כמו שיש כאן [1])? --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ"ה באדר ה'תשע"ח 09:42, 12 במרץ 2018 (UTC)

זה הכוונה? תבנית:חלונית. --יוסי ג - שיחה 12:25, 12 במרץ 2018 (UTC)
כן. תודה! --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ"ה באדר ה'תשע"ח 13:10, 12 במרץ 2018 (UTC)

שך

למה אתם לא כותבים ערך על אליעזר מנחם מן שך מה בגלל שהוא לא היה חבדניק אז לא כותבים עליו ערך הוא היה רב והיה לו קשר עם הרבי לא משנה באיזה צד חיובי או שלילי חחח - שיחה 16:47, 3 באפריל 2018 (IST)

דעתי האישית היא שאין ליצור ערך כזה כיון שאיני רואה איזו תועלת יכולה לצמוח מכך. --שיעשיחה י"ט בניסן ה'תשע"ח 14:12, 4 באפריל 2018 (IST)
אחרי הכול היה לו קשר עם חב"ד אז למה לא לכתוב אותו???--הרב שך - שיחה 10:15, 5 באפריל 2018 (IST)
ומה הקשר "דעתי האישית" לי יש דעה שכן צריך לכתוב רני שואל אותך באופן אחר האים זה מתאים לערך או לא אני חושב שלכל מי שיש לו קשר עם חב"ד והוא היה דמות מפורסמת ראוי לערך!!! וזה לא קשור דעה אישית מה הדעה של חב"דפדיה ולא שלך!!! הרב שך - שיחה 10:19, 5 באפריל 2018 (IST)
את דעתי האישית התכוונתי לכתוב כתוספת לעיקר הדברים. רק כעת אני שם לב שלא כתבתי משום מה ואכתוב כעת: כבד את המקום ותקבל יחס הולם. כל עוד אתה משתמש בשמות משתמש פרובוקטיביים, אתה מלמד על מידת רצינותך.
קח בחשבון שמה שלוקח לך לעשות בדקה או בעשר דקות אני מוחק ומשחזר בשניה.
אציין עוד שניתן לזהות את מיקומך לפי כתובת האיי פיי שלך, והתנהגותך עשויה להוביל אותנו לנקוט בצעדים חריפים כגון פניה לספק האינטרנט שלך שיחסום אותך ו/או פניה למשטרה. אתה יכול ללמוד על מקרים שקרו בעבר [2] --שיעשיחה כ"ג בניסן ה'תשע"ח 14:25, 8 באפריל 2018 (IST)

שלום

בהמשך לשיחתנו באימייל, נרשמתי מחדש לאתר חב"דפדיה. - שלום - מנהל, סגן מנהל ראשי.

אגב זכור לי כמה ערכים שהיו קיימים כאן בעבר, ומשום מה איני מוצאם, למשל על רבי חיים קריזווירט (עיין שמן ששון מחבריך) ועל רבי דוד פוברסקי. יש לך מושג מה קורה כאן? שלום עליכם - שיחה 08:51, 20 באפריל 2018 (IST)

החזרתי ההרשאות. לגבי הערכים, יכול להיות שהם נכתבו בתקופה הקרובה לשדרוג שבוצע כאן? כי בשדרוג נמחקו לצערנו עריכות שבוצעו תקופה מסוימת קודם השדרוג (לא זוכר בדיוק) --שיעשיחה ה' באייר ה'תשע"ח 11:19, 20 באפריל 2018 (IST)

מסתבר שבשדרוג השני נמחקו העריכות שהיו אחרי השדרוג הראשון--Men770 - שיחה - מייל. כעת,ז' באייר ה'תשע"ח, 16:52 מגיע משיח! יחי המלך!

משחית סדרתי?

משתמש:הרש"ב מלכיאלי השחית את הערך אורו של משיח (קעמפ) בפעם השניה (הסרת כל תוכן מהדף). שחזרתי את ההשחתה וכן שמתי לו תבנית אזהרה בדף שיחה. ולא באתי אלא להעיר 63.143.240.191 17:31, 20 באפריל 2018 (IST)

יש"כ. הוא גם תרם מעט תרומות קטנות מועילות אך אם יחזור על כך יחסם. --שיעשיחה ו' באייר ה'תשע"ח 19:24, 21 באפריל 2018 (IST)